Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pozdo dla Sebisia w srebnym B5 avancie na Jagiellońskiej, Wybrzeżu Szczecińskim i Trasie Łazienkowskiej, zmierzającego wczoraj ok 19.00 na spocik, :decayed: na który mnie nie dane było dotrzeć ;(

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 691,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pozdro dla kierownika czarnego B6 Avant WA 43XXX przeciskającego się w korku na Okopowej przed rondem Radosława :wink4:

Opublikowano

Wczoraj kolo20 zielone b5 sedan 1.6(chyba) LRY..... na parkingu przed łazienkami koło Galerii Mokotów :gwizdanie: kto to[;??

No tylko nie łazienkami :tongue4: super drogie odrzwia tam mam :kox: Jakby co to zapraszam szanownych po rabacik ew. na kawkę, karty, bierki i wszystko inne co pozwoli zabić chwilę czasu.

Wczoraj kolo20 zielone b5 sedan 1.6(chyba) LRY..... na parkingu przed łazienkami koło Galerii Mokotów

jeżeli to LRY 88xx, to widziany wczoraj o 10.20 na puławskiej, chyba janjazda?

to też wujek bigos :naughty: miałem na 10 do pracy więc 10:20 na Puławskiej to chyba dobry czas :JC_fan:

to bigos :tongue4:

Często go widywałem na Marszałkowskiej w godzinach porannych :)

No ładnie ładnie cycku i ani razu nie trąbiłeś :bicz3: Ja za to często widywałem Cię w Galerii Targówek swego czasu :przebiegly:

Pzdr. All

Opublikowano

ja mijałem Cię na Puławskiej srebrnym partnerem to trąbienie było bez sensu

Opublikowano

Ja za to często widywałem Cię w Galerii Targówek swego czasu :przebiegly

No "pracowałem" tam ze 2 miechy :decayed:

No ładnie ładnie cycku i ani razu nie trąbiłeś :bicz3:

hyhy..ze 3 dni po kolei spotykałem Ciebie w tym samym miejscu :polew:

A ostatnim razem staliśmy równolegle na światłach :tongue4: Nie machałem bo jechałem ojca passatem jeszcze byś pomyślał, że jakiś bob Ci macha :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Nie wierzę - nareszcie ktoś miał klubową naklejkę w moich okolicach;D Bały Avant b5 bez relingów, blachy EPA205A godz.10.30 - Partyzancka w Pabianicach;) Pozdrawiam.

Opublikowano

No wreszcie ktoś mnie zobaczył :>.

Ale pozdrawiam T-żółwia też widzianego na Waszyngtona.

Opublikowano

Pozdro dla boberka widzianego dzisiaj w golfiku na trasie Lublin - Warszawa i dla wielu A4 na tej samej trasie w godzinach 8-9 :hi: Ja jechałem busem do Wawy :gwizdanie:

Opublikowano

Pozdro dla ciemnego B5 WKZ dzisiaj ok.14,00 w Radomiu

Opublikowano

Pozdro dla granatowej b5 w avancie, o numerach PGS, z ktora walczylem na swiatlach na wlocie do krakowa z zakopanego w sobote ;P :polew:

Opublikowano

Pozdrawiam Pozka widzanego dzisiaj o 6.20 trasa Radom -Rzeszow .Szare A4 B6 i colerem w zderzaku tak ze na pewno to on przynajmniej tak mi sie wydawalo :cool1:

Opublikowano

ciemne B5 sedan z blachami WD xxxx i naklejka klubowa ... Poleczki przy Platan Park [zaparkowana na przeciwko wjazdu na parking] ... kto to ?

Opublikowano

Pozdrawiam Pozka widzanego dzisiaj o 6.20 trasa Radom -Rzeszow .Szare A4 B6 i colerem w zderzaku tak ze na pewno to on przynajmniej tak mi sie wydawalo :cool1:

Poziek, o ie mi wiadomo sprzedał B6, kupił je koleś z R-mia :wink4:

Opublikowano

ciemne B5 sedan z blachami WD xxxx i naklejka klubowa ... Poleczki przy Platan Park [zaparkowana na przeciwko wjazdu na parking] ... kto to ?

Przyznaję się to ja:)

Pozdrawiam

Opublikowano

Pozdro dla ciemnego B5 WKZ dzisiaj ok.14,00 w Radomiu

To pwnie nasz mcm

mcm ma wzw :tongue4:

Opublikowano

Pozdro dla ciemnego B5 WKZ dzisiaj ok.14,00 w Radomiu

To pwnie nasz mcm

mcm ma wzw :tongue4:

to nie mam pojecia kto?

juz zapomniałas naszych starych kolegów z forum?

Opublikowano

Pozdro dla ciemnego B5 WKZ dzisiaj ok.14,00 w Radomiu

To pwnie nasz mcm

Brynia zapomniałaś gdzie byliśmy 23go o tej godzinie :> :wink4:
Opublikowano

Pozdro dla jaro4444. Dziś spotkał moją żonę przy Bitwy Warszawkiej.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.