Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkania na drodze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chociaz bys miasto lub o zgrozo ulice podal :D

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Wyświetleń 692,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

chociaz bys miasto lub o zgrozo ulice podal :D

to nie wiesz gdzie jest "Barbarella" ???? , no nie przesadzaj

Opublikowano

No Pany, a co mam w profilu? Kozia Wólka? :polew: Rejestracja EL to skąd jest :shocked:

Dla podpowiedzi powiem że miasto zaczyna się na Ł, a kończy na ź

:cool1:

Opublikowano

dzisiaj około 14 kierownik a4 b6 WF 32xxx rozkłiniał działanie kompresora na Statoilu, żeby dmuchnąć trochę wiatru w swoje 19 cali :decayed:

Opublikowano

Pozdrowionka dla kierownika czerwonej b5 po 1lifcie (moze 2?), klubowa wlepa, rej LZ, widzianej wczoraj w wa-wie na ulicy powstańców śląskich, po południu :hi:

Opublikowano

Pozdrowionka dla kierownika czerwonej b5 po 1lifcie (moze 2?), klubowa wlepa, rej LZ, widzianej wczoraj w wa-wie na ulicy powstańców śląskich, po południu :hi:

hehe i znowu mnie namierzyli :hi: a ja się rozglądałem i nikogo nie mogłem ustrzelić z ramkami lub naklejeczką

Opublikowano

dzisiaj 22 z groszami niebieskie b pińć sedan niebieski metalik naklejka na klapie rej na WE widziana na ul Jagiellonskiej (dokladnie zjezdzala z walu w jagiellonska w lewo ja w prawo) na wysokosci NESTE

Opublikowano

wczoraj kolo 20.30 w Piasecznie, niebieski avant B5, S4 (chyba jeszcze na niemieckich blachach)

ktos od nas lyknal e-se?

Opublikowano

Czarne B6 na WE211** z ramkami klubowymi, dziś ok 12 mkneło wislostradą od grota do lazienkowskiego.

Kolego co to za blondi wiozleś za sobą?? :good: ;> :mysli:

Opublikowano

rafalekx niespodziewanie dziś przed 17 u mnie pod blokiem :wink4:

Opublikowano

A ja dzisiaj u mnie na mieście widziałem niebieską ese sedana B5 na jastrzębskich blachach. Ciekaw jestem kto sobie sprawił 'pszenta' ;-) :kox::naughty::slina:

Opublikowano

WI 1506* widziane dziś u Rogala na podwórku około południa (be piuntka 1,9 kle kle avant z wlepą klubową na klapie ) A kto to ??? Pzdr dla Kolegi :good:

Opublikowano

moze nie powinienem pytac

kto stuknoł u mnie na Mazurach klubową B6 na blachach WN....88

współczuje :hi:

Opublikowano

Niebieski avancior B6 z chromowanymi relingami na WN. Naklejka na klapie bagażnika. Felgi s-line.

Dziś o 08:55 na ul. Rosoła :gwizdanie: Podobno stał później pod centrum likwidacji szkód PZU.

Może to ten z poprzedniego postu :wink4:

Mam spostrzegawczą dziewczynę :polew:

Opublikowano

armistead nie wiem w jakim miescie widziłes ale mi chodzi na Mazurach - w Piszu

Opublikowano

W Warszawie i to dziś więc to na pewno nie ta sama.

Opublikowano

Pozdrowienia dla kierowcy czarnego B7 sedana z naklejką klubową na tylnej klapie, dziś (niedziela) w Wawie, ulica Niepodległości/Armii Ludowej godz 18:30.

Stałem na lewym pasie czerwone B6 cabrio.

Opublikowano

Pozdrowienia dla kierowcy ciemnego, prawdopodobnie granatowego A4 B5 sedan, chyba po II lifcie z rej WRA xxxx widzianego dziś o godz 14 na ul Kozienickiej w Radomiu, w pobliżu Jadaru. Kierowca pomykał w stronę Kozienic. Na tylnej klapie miał naklejkę klubową i chromowaną listwę.

Opublikowano

około 14-15 mijałem się w Ursusie z granatową B5 Avant.

Akurat na łuku więc nie zdążyłem mrugnąć :wink4:

Pozdrówki

Opublikowano

Około 13:30 w Gorzowie na ul. Słonecznej czarna b5 sedan (zagazowana), tablice z Gryfina. Skręcała w kierunku Nomi. Były ramki klubowe.

Jakiś czas później widziałem podobne b5 ale po lifcie na rondzie santockim, ale to już od klubu z .eu :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.