Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania na drodze


Traviz

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla kierownika Audi A4 DPL ... widziany dzisiaj na Wita Stwosza koło stadionu w Głogowie, ramki klubowe były lampki z tyłu zmienione, mrugnąłem światłami jechałem za kierownikiem :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

pozdro Rafalekx :hi: Próbowałem nawiązać kontakt na cb, ale ten mój szumofon już tylko na śmietnik się nadaje

:hi: No właśnie nie chciałeś gadać :tongue4: A mi się śpieszyło - bo i tak już byłem spóźniony :kwasny: Za późno z pracy wyszedłem... Gdyby ten koleś golfem Cię nie wpuścił to ja już z daleka planowałem Cię wpuścić :) Ale mnie uprzedził i wtedy poszło na cb ;) Chyba usłyszałeś bo zacząłeś patrzeć w lusterko? Na wylocie z LLU cisnąłeś do oporu? :mysli: Bo jakoś tak niekoniecznie mi odstawałeś :decayed: Nawet mimo tego że później wcisnąłem gaz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kierowcy i pasazera b5 avant na blachach WPZ spotkanego na obwodnicy Plonska :hi: Pozdro :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziane B5 sedan TDI granatowe na WU na światłach pod galerią mokotów.Pozdrowiłem awaryjnymi ale kierowca przez telefon gadał to nie wiem czy zauważył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to gnojowóz parkuje pod Mokotów Plaza ???? :naughty: :naughty: :naughty:

Foto z knajpy Subway , pozdro dla kierownika :hi:

subwayz.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to kto??

dziś obok SM Czuby na Watykańskiej

fotka294.jpg

Uploaded with ImageShack.us[br]Dopisany: Marzec 08, 2011, 05:37:05 _________________________________________________

dziś o 16:45 szare b6 na rondzie na Zana nr LU chyba TDI ale bez oznaczeń z tyłu, klubowe ramki, kierowca po 40-ce

jak po 40stce to na bank prezes :polew: :polew: :polew:

rozumiem że to żart :P bo w profilu Prezes wpisał że ma 30 jak ja :D

w takim razie kto to bo mieszkam w Lublinie ale nie wiem kto tu jest kto :polew: :polew:

wreszcie ktoś z okolicy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kolegi z ciemnej B5 z blachami LRY XXXX, spotkanego dzisiaj na Poznańskiej, w Jawczycach, niedaleko wjazdu na S8.

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kolegi z ciemnej B5 z blachami LRY XXXX, spotkanego dzisiaj na Poznańskiej, w Jawczycach, niedaleko wjazdu na S8.

:hi:

A Witam, witam i pozdrawiam.

P.S.

Ciemna to ona była bo brudna a kolor taki jak Twój :kox:

Na pl. Konstytucji dzisiaj ok 9 rano obtrąbiony jedzący parówę :gwizdanie: kierownik w klubowej, czarnej B6 W@ 9020@ z naklejką car audio. Ale chyba nie wyhaczył że to do Niego było :decayed:

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neokamil spotkany dziś na Floriańskiej w Siedlcach około 09:30.... :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CoLo spotkany w okolicy trasy Toruńskiej w Warszawie :good:

Pozdro :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CoLo spotkany w okolicy trasy Toruńskiej w Warszawie :good:

Pozdro :wink4:

Rowniez pozdrawiam :good:

Nie wiedzialem jak sie pisze twoj nick wiec zaczekalem az sam naskrobiesz :decayed:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedziele na Puławskiej (na wysokości Warszawianki) zaparkowane A4 z rameczkami klubowymi WR...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika Awanta B6 (naklejka klubowa w odpowiednim miejscu, brak ramek klubowych :bicz3:) czarnego widzianego dzisiaj o godzinie 15:40 na Fieldorfa w Wawie z blachami WF 96*** jadącego od Wału Miedzeszyńskiego w kierunku Ostrobramskiej.

Ale niestety kierownik miał ciemne okulary i nie widział co się dzieje z boku :polew:. Jechałem obok na pasie z 1000 m albo i więcej to nawet na mnie nie spojrzał.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś rano na Popularnej koło Castoramy wpuściłem kolegę w przedliftowej B5 rej LBI .... jechałem paskiem :papa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kolegi w granatowej 1.8T z LZA .... - dzisiaj ok 15.30 kolega wyjeżdżał spod galerii orkana/tesco i skręcił w Ułanów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto mnie obtrąbił dziś Grójecka /Korotyńskiego ( b5 w sedanie ) wlepa na klapie chyba z ochoty WU***** około 17-stej ...... :mysli:

Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...