Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania na drodze


Traviz

Rekomendowane odpowiedzi

Milczar z panną u rzeczko dziś akurat wyjeżdżałeś a ja wjeżdżałem :decayed:

Czyżbyś to Ty był tym Seicento co się mijaliśmy przy wjeździe ;> Pozdro Panie :hi:

PS. Dziś też się wybieram bo może się na jakiegoś mazurka za free załapie, co rok rozdają w sobotę :decayed:

Yes :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wczoraj ok godz. 16.00 w Tarnobrzegu ul Kopernika jechałem za B5 sedan 1.6 rej KRA z wlepą na klapie , pozdro dla kierownika :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to bylem Ja :)

A bylismy dzisiaj tam po upalac :) Troszke polatalismy z tymi TeTekami ;)

Pozdrawiam :hi:

Bylo wejsc ;)

W tym miejscu juz sporo spotow bylo :wink4: Powiem Ci ze Twoje b5 wyglada bardzo niepozornie :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to bylem Ja :)

A bylismy dzisiaj tam po upalac :) Troszke polatalismy z tymi TeTekami ;)

Pozdrawiam :hi:

Bylo wejsc ;)

W tym miejscu juz sporo spotow bylo :wink4: Powiem Ci ze Twoje b5 wyglada bardzo niepozornie :kox: :kox:

No to bardzo dobrze :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamulator spotkany wczoraj w okolicach Suchedniowa i srebrne B7 Avant WR (ramki klubowe) w Radomiu pod cmentarzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktory wesolek w srebrnym avancie B6, na blachach WZW chcial mnie dzis przejechac na przejsciu dla pieszych, w Piasecznie na skrzyzowaniu kolo Orlen i Samejryby?? :evil::naughty:

To ja :decayed: wiozłem chorą kobietę i się śpieszyło... :evil:

a jak chora, to spoko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj (26 kwietnia) około 19.20 pod Leroy Merlin w Piasecznie srebrny avant B6 WZW06xxxx klubowe ramki kto to taki? Pozdro!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarny sedan A4 B5 nr rej WZ59... zaparkowany dzisiaj w Józefowie na ulicy Fabrycznej 6 widziany dzisiaj po raz drugi w tym samym miejscu, poprzednio jakis tydzien temu. Ramki klubowe

Pozdrowienia dla kierownika :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarny sedan A4 B5 nr rej WZ59... zaparkowany dzisiaj w Józefowie na ulicy Fabrycznej 6 widziany dzisiaj po raz drugi w tym samym miejscu, poprzednio jakis tydzien temu. Ramki klubowe

Pozdrowienia dla kierownika :hi:

dziekowac;) rowniez pozdrawiam, dzis chyba stales pod moim blokiem srebrnym avantem dobrze mysle?;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarny sedan A4 B5 nr rej WZ59... zaparkowany dzisiaj w Józefowie na ulicy Fabrycznej 6 widziany dzisiaj po raz drugi w tym samym miejscu, poprzednio jakis tydzien temu. Ramki klubowe

Pozdrowienia dla kierownika :hi:

dziekowac;) rowniez pozdrawiam, dzis chyba stales pod moim blokiem srebrnym avantem dobrze mysle?;)

Zgadza sie :naughty: u swojej kobiety byłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który to wyprzedzał o 5.30 na trasie Józefów-Wiązowna. Tylko zdążyłem zobaczyć ramki klubowe i blaszki WT..., numeru już nie zdążyłem zobaczyć :decayed:.. Wbiłeś się na 17-nastke w kierunku Lublina, na czerwonym świetle :evil:...

Grafitowe B7 w Avancie......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdr dla B5 Avant rej. WWY granat/czerń? na podkładkach wyprzedzanego dziś w strone Wyszkowa na S8 :)

mój tatulo w swoim avancie :)

Pozdrawiam w jego i swoim imieniu :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ok 21.15 (+/-) na ul. Armii Krajowej w Gdańsku siedziało mi na zderzaku RS4 B5 z rejestracja zaczynającą się na RLA, to ktoś z forum? Pozdrawiam kierownika, piękna fura :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdr dla B5 Avant rej. WWY granat/czerń? na podkładkach wyprzedzanego dziś w strone Wyszkowa na S8 :)

mój tatulo w swoim avancie :)

Pozdrawiam w jego i swoim imieniu :good:

Awaryjkami mrygnąłem ale może nie skojarzył czemu :) pzdr :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...