Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania na drodze


Traviz

Rekomendowane odpowiedzi

Srebrne B6 w kombi numery początek WY spotkane w piątek o 12 na przelocie z Bronisz w stronę Piastowa :hi:

:hi: pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dzisiaj w Siedlcach Zielone B5 kombi z naklejką motocykle są wszędzie

Blachy z Ryk albo okolic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Granatowy avant 2.4 RZ 13... (ramki klubowe,naklejki na tylnej klapie) zaparkowany dzisiaj przy porcie lotniczym Rzeszów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POZNAŃ, kto dziś stał w poznaniu niedaleko M1 ciemną B5 avant PJA (ramki klubowe) za czarną BMW 5 ? :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kogo wczoraj otrąbiłem na Jerozolimskich w okolicach bluecity w stronę centrum? :naughty: B6 niebieskie avant rameczki klubowe, blach nie pamiętam :) Jechałeś prawym pasem ja lewym trochę szybciej, dane po sygnale potem awaryjne, ale patrzyłeś w taki sposób: :wtf::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś Chorzów ul. Katowicka około 18-tej ciemne b6 1,8 w sedanie KWI**NG z wlepą na klapie , pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj, Kielce Castorama parking. Parkowałem na przeciwko srebrnej B6 avant, klubowa wlepa na klapie. Mogłeś nie poznać, cichociemny bez oznaczeń B5 srebrny sedan na blachach RT. Pozdrowienia dla kierownika :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w Mszczonowie na parkingu basenów termalnych ciemne B8 z klubowymi ramkami.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w Siedlcach Zielone B5 kombi z naklejką motocykle są wszędzie

Blachy z Ryk albo okolic.

A to moja furka, ale pożyczyłem siostrze, bo swoja a3 rozbiła.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w Siedlcach Zielone B5 kombi z naklejką motocykle są wszędzie

Blachy z Ryk albo okolic.

A to moja furka, ale pożyczyłem siostrze, bo swoja a3 rozbiła.

Pozdro

odważny :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście szwagier tylko jeździ, siostra po wypadku jakoś nie chce wsiadać na razie za kółko. :tongue4:

Korzeń na klapie jest naklejka "patrz w lusterka", a nie "motocykle są wszędzie" :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Granatowe b5 chyba w sedanie, pomógł wbić się do ruchu przy wyjeździe ze stacji benzynowej w Miejscu Piastowym, w ferworze walki nie podziękowałem :embarrassed: Ktoś z forum ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sqizzy obtrąbiony w Grodzisku obok Carrfura jak zwykle zapatrzony :decayed:[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2011, 21:48_________________________________________________Kto dziś leciał ciemno niebieską B5 w sedanie od Sochaczewa w stronę Błonia numery ELC z przodu ramka klubowa ok godziny 13:30 ??

Pozdrawiam leciałem w drugą stronę do Sochaczewa :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beżowy B6 sedan WN...A - Prosta przy Rondzie Daszyńskiego. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

srebrny AVANT B5 na sienkiewicza w Siedlcach cofał przed godz 16, ja trąbnąłem, jechałem golfem, kierownik myślał że trąbię po zlości :):) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ok. 20:00 na Mokotowie wyhaczyłem szarą B6 w Avancie z czarnymi listwami s-line`owymi i listą płac na drzwiach.

Pozdro dla kierownika

hahahahah jesli róg Belwederskiej a Gagarina to JO to był :) [br]Dopisany: 08 Wrzesień 2011, 16:56_________________________________________________

Przyłapane czarne A4 B6 avant na pl. na rozdrożu, obtrąbiony i pozdro dla kierownika :hi:

th_DSC00171-1.jpg

Toż to moja zdzirka na fotce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w środę widziałem w Rypinie na głównej ulicy wlatując od Sierpca(nie znam w tym mieście ulic więc podaje w taki sposóB) zielone B5 z antena cb i ramkami klubowymi o tablicach CRY ...

pozdro :good::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...