Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania na drodze


Traviz

Rekomendowane odpowiedzi

Ciemna zielen B5 1.9TDI sedan TST XXXXX droga w strone Brodow pozdrawiam pomrugalismy swiatlami sobie nawzajem pazdrawiam :good: u kolegi chyba z 8000K :gwizdanie:

siema dudi!! Mówię, co tak siedzi mi na tyle, jak skręciłem na połągiew to wiedziałem że to ty cheesy.Przy wyprzedzaniu pięknie Ci zamruczał ten AWX :kox:Pare razy widziałem twoją furkę. Wiesz że się nawet znamy hi Niestety tylko 6000k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Sobota, 28.01.2012, pod realem na płaskowickiej - CRY srebrny B5 sedan z ramkami. Jakoś nie zdążyłem dać znaka ;-)

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Malik, i jego TT, widziany na światłach na Połczyńskiej/róg Szeligowskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w Łodzi, skrzyżowanie Aleksandrowskiej i Szparagowej, około 15 - srebrny Avant B5 z przednim zderzakiem od S4 i ramkami klubowymi - któż to? :cool1:

Pozdrowienia :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w Piaskach koło godz 13 przed rondem na Lublin - Chełm srebrny Avant B6 na nr LU 0**** ramki klubowe zagadałem przez radyjko ale chyba mam troszkę zepsute, więc nie wiem czy usłyszał. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w Łodzi, skrzyżowanie Aleksandrowskiej i Szparagowej, około 15 - srebrny Avant B5 z przednim zderzakiem od S4 i ramkami klubowymi - któż to? :cool1:

Pozdrowienia :hi:

To chyba ja. Z roboty wracalem. Ale nie widzialem sedanika zadnego :decayed:Pozdrawiam :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na Grochowskiej w Wawie zaparkowany srebrny sedan z ramką klubową i rej. KBC tylko właśnie nie spojrzałem ale chyba B7. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ok godz. 13 na Rodowicza "Anody" w W-wie B6 AVANT WN 47xxx z klubowymi ramkami

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pod tesco kabaty po południu szary sedan b5 DL... :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj Olsztyn kolo 7:40 czarny b7 z czarnymi szybami rej NO ....

później o 16 tez Olsztyn srebrna b5 z klubowymi ramkami rej CB 702...

pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj widziany przedliftowy Sedan szary metalik na blachach WZW... Koło godz 19. Wyjeżdżał ze Zwolenia w strone Puław a po kilku kilometrach zjechał na CPN. Z tyłu na klapie naklejka klubu.

Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czarny B6 AVANT CB 553xx - kto parkuje na placu MegaCar przy ul. Przasnyskiej 2A

w W-wie. z klubowymi ramkami ?? :naughty:

________________

Pozdrawiam

Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ok 8 45 w Lublinie na Kunickiego B5 czerwone taxi stało na chodniku z tyłu naklejka klubowa po lewej stronie. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie PIXI widziany dzisiaj na korotyńskiego, przy grójeckiej - późno zauważyłem :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie PIXI widziany dzisiaj na korotyńskiego, przy grójeckiej - późno zauważyłem :hi:

Po czym poznałeś :mysli: to moje rewiry :gwizdanie: , również za póżno zauważyłem ... ale pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pazdzioch BUBY znowu widziany w K&K Autoservice :naughty:

walczą chłopaki, walczą :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ok 8 45 w Lublinie na Kunickiego B5 czerwone taxi stało na chodniku z tyłu naklejka klubowa po lewej stronie. hi

To nikt z klubu ostatnio gościa zaczepiłem i mówił ze kupił z taka naklejką , chyba ze 2 w lublinie czerwona taksa myka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ok 8 45 w Lublinie na Kunickiego B5 czerwone taxi stało na chodniku z tyłu naklejka klubowa po lewej stronie. hi

To nikt z klubu ostatnio gościa zaczepiłem i mówił ze kupił z taka naklejką , chyba ze 2 w lublinie czerwona taksa myka

czy gelo nie miał jakiś czas temu czerwonej na sprzedarz? :decayed: Może to jego :naughty: EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie PIXI widziany dzisiaj na korotyńskiego, przy grójeckiej - późno zauważyłem :hi:

Po czym poznałeś :mysli: to moje rewiry :gwizdanie: , również za póżno zauważyłem ... ale pozdrawiam :hi:

Byłem raz na spocie, razem mojego avf'a słuchaliśmy ;) Akurat podrzucałem kumpla z pracy - wieźliśmy zderzak do jego rozbitego rovera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...