Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania na drodze


Traviz

Rekomendowane odpowiedzi

ciemne b5 dziś o 10 na Nałkowskich z wlepą na klapie po lewej stronie, nie zdążyłem wyłapać jaki nr rej. Granatowy lub czarny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ciemne b5 dziś o 10 na Nałkowskich z wlepą na klapie po lewej stronie, nie zdążyłem wyłapać jaki nr rej. Granatowy lub czarny

miasto ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lublin przecież :P myślałeś że Zamość ?? :P

Ul. Nałkowskich jest tylko w Lublinie :)

google.maps znajduje tylko tu taką ulicę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lublin przecież :P myślałeś że Zamość ?? :P

Ul. Nałkowskich jest tylko w Lublinie :)

google.maps znajduje tylko tu taką ulicę

trochę mi przykro...

...że twoje życie ogranicza się tylko do dwóch miast w Polsce.

:bag:

... i jakby tego było mało, to musisz jeszcze używać map do poruszania się po nich.

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przemilczę

i słusznie :good:

elmo widziany dzisiaj w swojej pięknej B5 ok. 17:00 w okolicy Revia Parku (leciał w kierunku LU)

:punk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B6 S4 Toruń :wink: - śmiga Twoja jak szalona :decayed:

do następnego:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jakoś godzinę temu srebrny avant na LBI widać było że w dość mocnym TDi bo ładna chmurę zostawił mi i uciekł,z tyłu z klapy oznaczenia pozrywane miał,a trasie Wisznice Parczew już praktycznie przed samym Parczewem,czy ktoś z forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jakoś godzinę temu srebrny avant na LBI widać było że w dość mocnym TDi bo ładna chmurę zostawił mi i uciekł,z tyłu z klapy oznaczenia pozrywane miał,a trasie Wisznice Parczew już praktycznie przed samym Parczewem,czy ktoś z forum?

Pewnie prometeo, obecnie nie na forum:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może i tak bo ja nie miałem swoją szans go dogonić,poszukam jego postów,ostatnio Kowi z Arturem(shellahem,audi80.pl) Ciebie obgadywaliśmy bo stykneliśmy się,coś tam wspominał że znacie się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamość - CH Twierdza dzisiaj o 14:21

07072012197.jpg

:siema:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po małej wycieczce kilku przyłapanych :decayed:

1. Piątek 29.06.2012, godz. 20.15, wylot z Wawy na Gdańsk, zaparkowane przy stacji benzynowej (ul. Papirusów) czy jakoś tak (boczna). Brązowy sedan B5, naklejki stickersy na tylnej szybie, tabl. rej. WJ ..., ramki klubowe.

2. Niedziela 01.07.2012, godz. 11.40, okolice promu przez Wisłę między Krynicą a Gdańskiem, miejscowość Mikoszewo, granatowe ciemne B6 avant, ramki klubowe. Tablic nie pamiętam

3. Gdynia, skwer Kościuszki, Aleja Jana Pawła II, wtorek 03.07.2012, godz. 21.36, zaparkowane B6 niebieskie sedan, tabl. rej. GA, ramki klubowe.

Pozdr ze srebrno/złotego CC :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grn:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj widziana zielona B5 w kombi LUB ... w lublinie na orlenie na spółdzielczości pracy , przyciemnione szyby ramki klubowe i dwu rurka po lewej stronie :)

Pozdro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika B6 w sedanie spotkanego na wyjeździe z Torunia w kierunku W-wy 07.07 o 15 blaszki CRY50N*

Stałem obok na światłach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj widziana zielona B5 w kombi LUB ... w lublinie na orlenie na spółdzielczości pracy , przyciemnione szyby ramki klubowe i dwu rurka po lewej stronie :)

Pozdro :D

moja żonka pracuje na tej stacji wiec często możesz spotkać tam to auto :) również pozdrawiam:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ok. 15 w Głogowie przed wjazdem na małe rondo na Wałach Chrobrego SCZ... ramki klubowe, srebrny avant, pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj 09.07.2012, godz. 17.20, okolice Częstochowy, miejscowość Olsztyn, droga w stronę Zawiercia, niebieska B6 sedan, blachy chyba SZA, rameczki klubowe.

Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj widziana zielona B5 w kombi LUB ... w lublinie na orlenie na spółdzielczości pracy , przyciemnione szyby ramki klubowe i dwu rurka po lewej stronie :)

Pozdro :D

moja żonka pracuje na tej stacji wiec często możesz spotkać tam to auto :) również pozdrawiam:)

aha :)

a padający grad nic nie uszkodził ?? czy tam nie padało bo ja później przejeżdzałem koło elizówki to dostałem kilka strzałów . udało mi się szybko schować pod wiaduktem i skończyło się na dwóch małych wgniotkach i kilku odpryskach ...;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...