Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania na drodze


Traviz

Rekomendowane odpowiedzi

We wtorek ok.17:00 ul.Wawelska w kierunku Grójeckiej widziany ciemny sedan B5 z klubową wlepką na tylnej klapie.Rejestracja WW*****.Za kierownicą kobietka a z prawej pasenger.Pozdrawiam:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wczoraj we Włodawie, wylot w kierunku Lublina, czarny Avant B7, tablice TK XXXXX. Wyjechałem ze stacji Lotos brązową B5 rodziców i kawałek jechałem za Tobą, migałem długimi. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika zielonego sedana b5 rej LOP... widzianego w bluecity :hi:

Czesto tam widze jeszcze czarnego avanta b6 z ramkami klubowymi :wink:. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj w Puławach na Partyzantów koło 20:00 widziałem Białą ładną A4 B5

rezane tylne lampy i chyba ledy podświetlające tablice stąd pomyślałem, że może klubowa ale bez ramek klubowych, chociaż przez te ledy i przez to, że autko modzone i zadbane pomyślałem, że ktoś stąd :)

albo komuś sprzedane.

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem ją na fotkach spotów Puławskich, ale jak pisałem przynajmniej z tyłu nie było znać, że z klubu, bo bez ramki, tylko hm naklejka o ciastkach :decayed:

to wczoraj partyzantów, jechałem dokładnie obok:hi: pasem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem ją na fotkach spotów Puławskich, ale jak pisałem przynajmniej z tyłu nie było znać, że z klubu, bo bez ramki, tylko hm naklejka o ciastkach :decayed:

to wczoraj partyzantów, jechałem dokładnie obok:hi: pasem.

odsprzedał kolega koledze, jeden i drugi był po razie na spocie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś koło godziny 14:30 przy garażach na Felinie widziana czarna B5 w kombi na rejestracjach LLE **** z klubowymi ramkami . Pozdrawiam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Pruszkowie widziane kilka dni temu temu bordowe B7 avant na numerach RKL oraz wczoraj w Raszynie po 22 jechałem koło b5 fl sedan na numerach ERW.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla zakupoholika/czki czy coś w tym stylu spotkanego w maximusie w niedzielę 04.11.2012 kolo godziny 13. A4 B5 sedan granat 1,9 TDI lotka na klapie WPR... naklejki klubowe na klapie i na szybkach bocznych. :hi: Foto poglądowe:

20121104744x.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogłeś zamazać tylko rejestracje a nie całe auto :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogłeś zamazać tylko rejestracje a nie całe auto :decayed:

fotka robiona z daleka gównianym kalkulatorem i w łapki zimno... no i mamy efekt bokeh :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto parkuje swoją szarą B6 w sedanie na WJ***** na osiedlu Lewandow?Klubowa wlepka na tylnej klapie.Pozdrawiam.

wysłane za pomocą tapki2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam również to moja brudas :)

---------- Post dopisany at 20:06 ---------- Poprzedni post napisany at 20:04 ----------

Pozdrowienia dla zakupoholika/czki czy coś w tym stylu spotkanego w maximusie w niedzielę 04.11.2012 kolo godziny 13. A4 B5 sedan granat 1,9 TDI lotka na klapie WPR... naklejki klubowe na klapie i na szybkach bocznych. :hi: Foto poglądowe:

http://s16.postimage.org/5tqdaudap/20121104744x.jpg

mój brudas :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...