Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania na drodze


Traviz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kto stoi w garażu na Odkrytej 48 na pierwszym pietrze grafitowym avantem B6 'wos....' z ramkami z przodu:-D

Xperia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś ok.1:40 ul.Moniuszki,zaparkowany czarny sedan (chyba B8 2.7tdi na WBR**** z klubowymi ramkami.Pozdrawiam.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w miejscowości Łabunie koło godziny 11 wymijałem się z niebieską B5 w avancie na numerach WGM**** z klubowymi ramkami :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na bank nie ja, ja leczyłem kaca o tej porze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na bank nie ja, ja leczyłem kaca o tej porze :decayed:

Może nie pamiętasz hahahah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Kolegę z czarnego avanta B5 z klubowymi ramkami, spotkanego na Poleczki przy Puławskiej jakoś po 16:00.

Chyba się nie przestraszyłeś Kolego? Chciałem się tylko przywitać;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziana - wczoraj chwilę przed 16 przy 1-go sierpnia / czarny Avant B6 na blachach TOS ***** z ramkami, pani kierownik w środku... pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj obtrąbiłem ciemne B6. Po tym jak kierownik (wiek 60+) gestykulował lewą i prawą ręką, w której trzymał kapelusz, załapałem że to nie klubowe (mimo, że bardzo zadbane) auto. Minutę później wyszło tak, że staliśmy obok siebie na światłach...

Dziadek opuszcza szybe i jedzie z litanią, że żaden gówniarz nie będzie go pouczał jak ma jeżdzić...!

Aż musiałem zjechać do McDonalda, żeby nie zsikać się w spodnie ze śmiechu. [emoji14]olew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwilę po 8 na obwodnicy w stronę Okęcią, środkowy pas -> B5 w sedanie na blachach WZ ramki z tyłu, przedstawiłem się awaryjkami, ale nie wiem czy kierownik zaczaił to poleciałem dalej lewym pasem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Około 8:30 Aleje Jerozolimskie w stronę centrum na wiadukcie za Łopuszańską - czarny Avant B7 WPR na lewym pasie - za późno zobaczyłem. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Kolegę z czarnego avanta B5 z klubowymi ramkami, spotkanego na Poleczki przy Puławskiej jakoś po 16:00.

Chyba się nie przestraszyłeś Kolego? Chciałem się tylko przywitać ;)

to moglem byc ja :)

Chwilę po 8 na obwodnicy w stronę Okęcią, środkowy pas -> B5 w sedanie na blachach WZ ramki z tyłu, przedstawiłem się awaryjkami, ale nie wiem czy kierownik zaczaił to poleciałem dalej lewym pasem...

Strzala! Zarejestrowalem! Dzieki Tobie odwiedzilem forum po naprawde dlugiej przerwie :)

Tyle, ze ja avant ;) Ale jakas A4 wlasnie dzis mignela mi awaryjnymi dokladnie w tym miejscu, o ktorym piszesz :)

Edytowane przez wustyle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 lutego przed 15 Trasa Lublin Warszawa

Kopcące B6 kombi WK24xxx jechałem Skodą, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Kolegę z czarnego avanta B5 z klubowymi ramkami, spotkanego na Poleczki przy Puławskiej jakoś po 16:00.

Chyba się nie przestraszyłeś Kolego? Chciałem się tylko przywitać ;)

to moglem byc ja :)

Chwilę po 8 na obwodnicy w stronę Okęcią, środkowy pas -> B5 w sedanie na blachach WZ ramki z tyłu, przedstawiłem się awaryjkami, ale nie wiem czy kierownik zaczaił to poleciałem dalej lewym pasem...

Strzala! Zarejestrowalem! Dzieki Tobie odwiedzilem forum po naprawde dlugiej przerwie :)

Tyle, ze ja avant ;) Ale jakas A4 wlasnie dzis mignela mi awaryjnymi dokladnie w tym miejscu, o ktorym piszesz :)

LOL, może i avant :) wreszcie ktoś ustrzelony się ujawnia. POZDRO! :wink:

Edytowane przez jcwpl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj około godz. 16-stej,na ul. Świętojańskiej w Gdyni, mijałem srebrną ładną A4 B6 Avant sline. Pozdrawiam kierownika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś widziane w Bydgoszczy na Pomorskiej ciemne B5 avant tablice GLE i ramki klubowe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...