Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania na drodze


Traviz

Rekomendowane odpowiedzi

taki mały konus z Otrębus se kupił :kox: :kox: :kox:

Właśnie widziałem, że ktoś siedział w foteliku, to by się zgadzało :D

Przy okazji jeszcze dziś przed 21 widziana w Grodzisku Maz. b6 avant na blachach (chyba) ES... ale nie jestem pewny. Klubowe ramki. Zatrąbiłem jak staliśmy na światłach ale chyba kierownik nie ogarnął ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Fudi dzis widziany na parkingu UE w Katowicach :hi:

:hi:

Ja sobie jeżdżę czasem po Katowicach i na razie nikogo nie upolowałem prócz bordowego avanta B5 na blachach z Siemianowic i z tabliczką Kacper przy tylnej szybie, nie dowiedziałem się niestety kto to, ramki klubowe :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerwony sedan B5 na 6-ramiennych alusach, obniżony :naughty:

Rameczki klubowe, nr. rej. EP 38...

Stałeś dziś przy cmentarzu na Zarzewiu (w Łodzi na Widzewie, ok. godz. 12:30 - 13:00 ), ja stałem po Twojej lewej w takiej zatoczce, może widziałeś (zielony sedan B5 ) :D

Pozdrowienia :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bossawka dzis ok godz 16 na parkingu kerfur w Chełmie :hi:

Pozdro! Miło mi było spotkać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś dwie godziny temu, czerwone b5 sedan LRA- ramki klubowe, zaparkowane przy Placu Wolności w Radzyniu. Kto to? Pozdrawiam :hi:

cichociemny oznakowany :naughty: A tak poważnie to ktoś kto się chyba nie udziela na forum, ale konto ma. Znajomy jednego z bardziej udzielających się na forum "człowieków" (StoRka) i rameczki dostał żeby reklamować klub :wink4: Też go dzisiaj widziałem :) mniej więcej o tej godzinie co Ty ;) Tylko że ja się kręciłem innym autkiem po LRA :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A4 B6 kombi Wu 55*63 w niedziele 31.10 na stacji gazu - myjni shell w Chełmie ul.aleja 3-go maja ok godz 18 któz to taki niech sie przyzna bo już go nie raz widzę w Tych okolicach :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A4 b5 czarny avant ze srebnymi lusterkami LU 83... klubowe ramki . dzisiaj namierzony na ul. wajdeloty niedaleko sadu :) pozdrawiam :> chyba czesto tam stoi ale dopiero dzisiaj dostrzeglem klubowe ramki :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerwony sedan B5 namierzony dziś na ul.Piotrkowskiej w okolicy pl.Wolności ramki klubowe a w nich EL...KN i jeszcze 48 chyba było :wink4: i może naklejeczka :naughty:

Kto to ?

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj po południu miałem przyjemność jechać za B5 RS4 cantony od Bronisz w stronę Warszawy.Pięknie brzmi silnik i ten wygląd :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerwone b5 przed liftem TAXI LU.... z naklejką klubową na klapie po lewej stronie, kierowca lat ok 55??

Po raz kolejny na Jana Pawła - Nadbystrzycka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika B7 na klubowych blaszkach, widzianego wczoraj po 16:00 na Strykowskiej w Łodzi nr LPU 180** :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerwone b5 przed liftem TAXI LU.... z naklejką klubową na klapie po lewej stronie, kierowca lat ok 55??

Po raz kolejny na Jana Pawła - Nadbystrzycka

czesto go widze ale on chyba nawet moze nie wie ze ma taka naklejke klubowa :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtorek 2.11 granatowy sedan bez znaczkow wlepa klubowa, blach nie widziałem zawracał pod WAT-em na Kaliskiego, Warszawa. Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...