Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spotkania na drodze


Traviz

Rekomendowane odpowiedzi

Stałeś lekko z tyłu, lukałem w lusterko ;) Najpierw się zastanawiałem co za ... trąbi, ale jak zobaczyłem a4 to wiedziałem o co chodzi :) Akurat wracałem od znajomego mechanika i byłem trochę rozkojarzony, kupca na moje auto ma a ja nie wiem czy chcę sprzedawać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Adaho widziany dziś na rondzie na Tarchominie :decayed: Jakoś przed 7 rano .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam "zawalidroge" :wallbash: który blokowal lewy pas na S10 przed Szczecinem, Błekitne A4 B6 Avant na KR jadac ok. 170km/h, mrugałem długimi, halogenami, kierunkami(od warszawiaków sie nauczyłem tego xD) zeby zjechał na prawy pas, wkoncu go wyprzedzilem prawym, :wallbash::kox:

Ps. Mam nadzieje ze to nikt z klubu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha :polew: no wiesz moze pierwszy raz jechal z taką szybkościa, pewnie malo tam sie nie zesral :decayed: z wrazenia a ja smiem kazac jemu zjechac na prawy pas.. Ale koles byl za mocny.. nie mial ciemnych szyb to normalnie bylo widac ze sie patrzy w lusterko, ale nie zjezdza... a tam jest tak 15km prosta to trzymalem sie na zderzaku mu z 7km mrugajac co jakis czas swiatlami, ale nic...

Mam dlatego cicha nadzieje ze to nikt "od nas" :no:, a jezeli ten ktos to czyta to sorry, ale nastepnym razem nie tamuj lewego pasa bo moze to wkurzyc

PS. Uwazajcie na dwie BMW 3xx z drogowki szczecińskiej w tamtych rejonach (niezła maszyna 200 pare KM)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kogóż to z klubu widziałem pod Sosnowcem na DK nr 1 na Łódź, dzisiaj, około godziny 19:00-19:30?

Miał naklejkę w prawym dolnym rogu tylnej szyby avanta B5, cyknąłem awaryjnymi.

I może ktoś z klubu przyglądał mi się później w Wieluniu, stałem na czerwonym świetle przelatując DK nr 43 na skrzyżowaniu z Dk nr 8. Czarne B5, skręcało od Wrocławia na Częstochowę, a kierownik bardzo mocno mi się przyglądał.[br]Dopisany: 02 Lipiec 2008, 00:08 _________________________________________________W Wieluniu około 21:30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może to byłem ja często sie przyglądam :a4fan: tylko moja :a4fan:jest granatowa :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogło byc i granatowe, pytanie, czy byłeś we wtorek ok. 21:30 w tym miejscu w Wieluniu :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla Spetza lub Pani Spetzowej :) widzianego/widzianej dziś ok 13 przed Wyszkowem w Avanciku :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika wiśniowego avanta 1.8 na blachach DSW xxxx, spotkanego na drodze między Nową Solą, a Polkowicami w sobotę około 19. Niebezpiecznie wyprzedzał ciężarówkę przed zakrętem :wallbash:, później ja jego wyprzedziłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za misiek chciał mnie objechać prawym pasem na A2, bordową parówiastą B5 :polew:?

Ciebie objechac no problem :polew: :polew:

sorry za ot :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kolege ze Srebrnej B5 Avant na KTT widzianego w Suchej Beskidzkiej dzis o godz 18 :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kolegi ze srebrnej B5 Avant na WWL (z naklejeczką z nowym logo) jadącym w kierunku Warszawy dziś ok 17:30 na ul. Żołnierskiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kolegi w czrnym sedaniku na WND śmigającego dziś przez Wyszków ok 11:20 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...