Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE


joker-lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

panowie mnie nie będzie bo tak się stało że mnie matula urodziła 23 maja 30 lat temu i muszę się jej odwdzięczyć.

sami rozumiecie :drunk: także nie dam rady tym bardziej że impra już od piątku się zapowiada.

jak ja nienawidzę poniedziałków :strzal: :strzal:

pozdrawiam wszystkich .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

panowie mnie nie będzie bo tak się stało że mnie matula urodziła 23 maja 30 lat temu i muszę się jej odwdzięczyć.

sami rozumiecie :drunk: także nie dam rady tym bardziej że impra już od piątku się zapowiada.

jak ja nienawidzę poniedziałków :strzal: :strzal:

pozdrawiam wszystkich .

Babcuk ty pijaku!!!

Boże Ciało jest 3 czerwca :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie wiem, ale może coś z tego wyjdzie jak nie będzie jakichś przeszkód i będę mógł przyjechać to się piszę ;] - Np. jakby udało się delegację do Suwałk załatwić na 4tego to z 3cim nie powinno być problemu ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany ja też proponuję czwartek :> a może gdzieś w raczkach, coś joker-łukasz wspominał że ma tam działeczkę z altanką :kox: może być w augustowie gdzieś przy plaży tam jest w huk parkingów z tego co pamiętam to nad samym jeziorem czy jakoś tak :decayed: filip ty nażekasz że u was nic się niedzieje a co ja mam powiedzieć o olecku czy okolicy, u nas to wogóle kaplica :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie wiem, ale może coś z tego wyjdzie jak nie będzie jakichś przeszkód i będę mógł przyjechać to się piszę ;] - Np. jakby udało się delegację do Suwałk załatwić na 4tego to z 3cim nie powinno być problemu ;]

E no Perry musisz być. Wpisałem twoje auto na liste zaufanych klubowiczów :naughty: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie mnie nie będzie bo tak się stało że mnie matula urodziła 23 maja 30 lat temu i muszę się jej odwdzięczyć.

sami rozumiecie :drunk: także nie dam rady tym bardziej że impra już od piątku się zapowiada.

jak ja nienawidzę poniedziałków :strzal: :strzal:

pozdrawiam wszystkich .

Babcuk ty pijaku!!!

Boże Ciało jest 3 czerwca :polew:

ups coś mi sie pojeb...

a to w takim razie myślę że się zjawie jak ustalicie co i gdzie bo mnie tam rybka gdzie,jak będzie czas to się zjawię napewno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam na 4 auta z białego i jeden srebrny passacik na BAU... :gwizdanie: :cool1:

czyzby chodzilo o mnie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że jakiś ruch w temacie się zrobił. Pewien kolega z forum dał pomysł by zrobić spota na parkingu na plazie w Suwałkach. Powinna już być otwarta, będzie spory ruch i może nas ludzie zauważą :kox: ale nie jest to jedyne miejsce. Niech każdy napisze gdzie by chciał/ mógł dojechać. Nie chcę by Białystok miał tak daleko. Pozwolę sobie ustalić wstępną listę uczestników, potem będziemy myśleć nad dokładnym miejscem i terminem.

1. Babcuk

2. Szczepan

3. Ja

4. Sylwiasty ??

5. Perry?

6. Kolasterka

7. grabson765

8.joker-łukasz

9.marcinos80 ??

10.johnybravo ??

11.DaRo4422 ??

12. Fotograf87

Jeżeli ktoś widzi swój nick na liscie a na pewno nie przyjedzie to niech da znać to się go wykreśli :wink4:

No i oczywiście Ci których nie ma na liście a chcą jechać też niech piszą to ich umieścimy na liście. :decayed:

Teraz kwestia miejsca..... czy spot ma być gdzieś w Swałkach, czy okolice Augustowa/ Augustów czy tak jak wcześniej pisałem gdzieś w stronę Białegostoku, żeby delegacja z Białego nie była pokrzywdzona.

I termin....... ja proponuję czwartek 3 czerwca godziny popołudniowe.

I jeszcze taka kwestia "marginesowa" , niektórych wypowiedzi sugerują, ze jak spot będzie blisko mnie i o godzinie która mi pasuje przy dobrej pogodzie i sprzyjających wiatrach to się stawię. Musimy wziąć pod uwagę fakt, że stanowimy grupę w sumie dośc rozległą +- 120KM i nie da rady tak tego zrobić, by każdy miał spot 2 km od domu. Jeżeli barierą jest np. paliwo to można np jechać we 2-3 i wtedy koszt robi się mniejszy a obecność na spocie.... bezcenna . Bo jak mamy się bawić w "dzieci w piaskownicy" które jak się obrażają to zabierają swoje grabki, wiaderko i idą do domu to sorry.

Amen. :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jak dla mnie 3 czerwca w godzinach popołudniowych (na dzień dzisiejszy) pasuje. Co do miejscówki to zarówno Suwałki jak i Augustów mi pasują, dalsze wyjazdy są już do rozważenia ale nie mówię nie. :)

Do spotu jest jeszcze 2 tygodnie więc 100% obecność potwierdzę na 2-3 dni przed spotem - wiadomo, życie rodzinne zmienne jest. :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do miejscówki to zarówno Suwałki jak i Augustów mi pasują, dalsze wyjazdy są już do rozważenia ale nie mówię nie. :)

Jeżeli możesz dojechać do Augustowa to możesz też dojechać gdzieś w okolice Sztabina- to 20 km od Augustowa jak coś. :wink4: Wtedy Suwałki będą miały około 50 km i Białystok ok 60km i byłoby dość sprawiedliwie. Jeszcze pozostaje kwestia ile osób i skąd będzie jechać, bo jak np z Suwałk ma jechać 5 osób a z Białego 1 to też tak trochę nie bardzo robić spota pod Białymstokiem. No sam nie wiem- piszcie kto co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopy mi tam pasuje ten czwartek w Boże Ciało tak jak piszecie.. a może byc i piątek lub sobota.. ale z tego co widać to najwięcej osób jest za czwartkiem :) altany na działce nie mam ale działka jest.. będę jechał z 3miasta we wtorek w nocy to mogę zalecieć na działkę i zobaczyć jak tam się sprawy mają :) czy nie zarośnięte itd.. bo wątpię żeby ktoś tam zaglądał.. i wtedy moglibyśmy się tam spotkać i pogrlilowac i niektórzy może nawet wypić (ja pewnie też :P), tyle że do mnie na działkę pewnie chłopakom z Białego będzie za daleko lecieć.. i w sumie trochę mało czasu będzie żeby dać znać czy działki jezioro nie zalało :polew: także niech na ten temat wypowiedzą się chłopaki z Białego ;)

drugi pomysł jak dla mnie to oczywiście Augustów.. tylko żeby wybrać jakąś ładna miejscówkę w centrum żeby ludziom się pokazać itd :).. jeśli u Was tego nie ma to pozostaną Suwałki.. ul. Kościuszki.. samo centrum tam gdzie my się spotykamy.. obojętnie gdzie sie spotkamy i jak ma zawitać w naszych stronach Białystok to wypadałoby trochę dłużej posiedzieć i wypić chociaż po jednym piwku razem by się lepiej plotkowało :cool1:

no i chłopaki jeszcze jedna sprawa.. wziąłby ktoś VAGa na tego spota? żeby mi sprawdzić w jakim stanie jest moja turbawa?? bo wydaje mi się że jest do wymiany i pewnie pójdzie na zmianę AWX ale chce mieć 100% pewności żeby nie było że wywalę sprawną ;)[br]Dopisany: 20 Maj 2010, 14:05_________________________________________________no i wg mnie to ten Sztabin odpada.. bierzemy albo Suwałki albo Augustów albo właśnie jakby coś wydało to u mnie na działce (chociaż na to są małe szanse bo pewnie będzie ostro zarośnięte ale zajadę zobaczę we wtorek przed Bożym Ciałem jak się sprawy mają) pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja 2 też raczej nie dam rady..

Filip na SPOTa zatankuj furę będziesz musiał przewieźć i pokazać jak idzie te Twoje 170 PS + Q :naughty:

taką mocą jeszcze się nie poruszałem chyba..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewaj się, że ma to niesamowitego kopa. :wink4: Fabrycznie Turbo wstaje dość późno i auto nie jest mega dynamiczne. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można juz ustalić wstępnie miejsce i godzine, data raczej nie podlega dyskusji bo większości pasuje 3 czerwca. Moim zaniem jak by było sporo chętnych z białego to najlepszym miejscem spotkania był by augustów. Godzina popołudniowa, więc obstawiał bym 16.

No ale to moja tylko sugestia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie 3 czerwca godz 16 gra ;) tylko chłopaki jest jeszcze motyw z tym grilem u mnie na działce ale dopiero w środę będę wiedział przed samym Bożym Ciałem czy tam ostro zarośnięte czy tak w iare mozliwie ;) i z augustowa tam jest ok 20 km więc jak już do Augustowa się fatygujecie (mowa o chłopakach z BI) to 20km więcej Was nie zbawi a miejsce jest na prawde ładne nad samym jeziorkiem.. więc gril i piwko jak najbardziej wskazane ;) tylko że to nic pewnego.. ale niech Białystok wypowie się czy zechce Was się jechać te dodatkowe 20km dalej.. bo jak nie chcecie to nie będę nawet jechał i lookał co tam się dzieje i umówimy się od razu na Augustów.. ;)

także czekam na wypowiedź chłopaków z Białego na ten temat żeby wiedzieć co robić pozdro :)

PS Johnego niestety nie będzie bo pisał że pracuje na B8 :polew: więc pewnie w Szwabach się dorabia :gwizdanie:

Filip już tak nie gadaj.. bo moje 90km to i tak pobije więc chętnie się przejadę ;) w końcu prawie 2 razy większa moc.. więc musi się to ładnie odpychać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...