Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Jakie felgi


Lukas

Rekomendowane odpowiedzi

No Wojtas masz swoje wymarzone felgi :mrgreen: Wygladaja za***iście :grin: Ale Allroad jak sie patrzy :razz:

na wrocławskie drogi jak znalazł :) ale musze przyznać że fele ładnie sie prezentują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felgi ladniutkie :) przeswit akurat na "polskie drogi", a raczej dziury

choc jak zawiasik wstawisz to bedzie piknie jeszcze bardziej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wrazenia super, lepiej sie prowadzi, lepiej trzyma sie drogi, troche szumi, i trzeba uwazac na dolach, ale ogolnie ten wzrok ludzi :mrgreen: hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fele piekne ale zawiecha tez pieknie bedzie cierpiec i do tego szybciej padnie niestety :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to ze szumi moze tez byc wina opon... bo mozna kupic opony wyciszone o malym natezeniu halasu :) ale niestety sa drozsze :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo mozna kupic opony wyciszone o malym natezeniu halasu :) ale niestety sa drozsze :neutral:

Wcale nie są droższe.Wszystko zalezy od marki i modelu opony.Opony kierunkowe zazwyczaj są głośne.Możesz trafina na tanią i cichą , a może być , że ta najdroższa będzie głośna jak cholera.Trzeba czytać opinie innych o oponach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hugo a ty kiedy pochwalisz sie tymi nowymo alu??mile widzane foty autka przynajmniej ze 4 :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hugo a ty kiedy pochwalisz sie tymi nowymo alu??mile widzane foty autka przynajmniej ze 4 :mrgreen:

Najwcześniej w środe :sad: Tydzień czekania bo takie kolejki.Fele czekają , oponki kupiłem Conti Sport Contact 2 225/40/18 :mrgreen:

Jak tylko założe to na pewno wrzuce fotki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaziu_Wichura

cały czas myślę jakie kupić... . W wulkanizacji radzili mi "15, ja myślę o "16 a wszędzie słyszę, że "17 super wyglądają. Tylko, że ponoć "17 to dwa razy do roku spawać trzeba (?)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cały czas myślę jakie kupić... . W wulkanizacji radzili mi "15, ja myślę o "16 a wszędzie słyszę, że "17 super wyglądają. Tylko, że ponoć "17 to dwa razy do roku spawać trzeba (?)

Pozdrawiam

Głupoty gadają z tym spawaniem.Trzeba po prostu bardziej uważać na doły.Dużo zalezy też od opony i twradości felgi.Jak kupisz jakieś badziewia to Ci się pogną na progu zwalniającym.Zakładaj 17" i nie marudź.Raz się żyje :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hugo ty to masz zawsze dobre zakonczenie :mrgreen: Kaziu słuchaj sie admina on zawsze ma racje nawet jak uwazasz ze nie ma to patrz punkt 1.

A tak na powaznie miedzy 16" a 15" to nawet róznicy nie zauważysz dlatego jesli juz wydawać kase na aluminum to 17" :!: bo pozniej bedziesz załował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne ze 17 , tymbardziej ze Ty masz juz "ospojlerowanie" to jak to bedzie wygladalo z 15 .... ;)

Oto nowe fotki z dnia , juz normalnie widac :

http://img82.imageshack.us/img82/8931/s36000578xg.jpg

http://img72.imageshack.us/img72/6444/s36000562fx.jpg

http://img136.imageshack.us/img136/8479/s36000506tp.jpg

I jak ? Wcale nie jak allroad :razz: Mi sie podoba :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ładnie ładnie i wcale nie taka terenówka tylko ten kolor na zaciskach jakis mało czerwony a bordowy :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hugo ty to masz zawsze dobre zakonczenie :mrgreen:

Bo prawdziwego faceta poznaje się nie po tym jak zaczyna tylko po tym jak kończy :lol::lol::lol:

Dobra koniec OT :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, w rzeczywistosci jest ostry czerwony, a na zdjeciu wyszedl bordowy .... Tak to juz bywa , zdjecie nie oddaje wszystkiego, ale zawiasu nie bede zmienial ( tak mysle ) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...