Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]


Flyer

Rekomendowane odpowiedzi

co ta za OT moderatorów :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: nie zaśmiecać mi tu wątku :disgust: :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dzis wreszcie mialem okazje potestowac auto jak sie zbiera powyzej 180km/h...

Bardzo fajnie jest na IV-V biegu przy 200km/h + :naughty:

Nie moge sie doczekac softu... poczatek pazdziernika na Mineralnej. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla inwestora i rzecz jasna dla wykonawców :good:

spalanie atrakcyjne, lecz napewno drugo planowe, inaczej nie pakowałbyś BiT :wink4:

ja sobie zdaje sprawę, że łatwiej jest krytykować niż coś wymyślić alternatywnego, jednak pomimo współgrania kolorystyki podświetlenia, zdecydowanie nie podoba mi się ani miejsce zegarów, ani tego jak się prezentują..

nawet w subaru czy evo, gdzie deska jest projektowana przez japońców po pijaku, dlatego cokolwiek się do niej doczepi nie razi, generalnie wszyscy montują te zegary jakoś bardziej profi, w audi przynajmniej mnie się nie podobają :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie samochód pasuje do nicku właściciela :wink4: Teraz Fly może mówić że jego auto fly :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sobie zdaje sprawę, że łatwiej jest krytykować niż coś wymyślić alternatywnego, jednak pomimo współgrania kolorystyki podświetlenia, zdecydowanie nie podoba mi się ani miejsce zegarów, ani tego jak się prezentują..

nawet w subaru czy evo, gdzie deska jest projektowana przez japońców po pijaku, dlatego cokolwiek się do niej doczepi nie razi, generalnie wszyscy montują te zegary jakoś bardziej profi, w audi przynajmniej mnie się nie podobają :mysli:

tez tak uwazam , po prostu wyglada to jak jakies drut lub tymczasowe rozwiazanie , nie pasujace do klimatu auta.Mimo zenie jestem fanem to juz jakis slupek byl by lepszy.

Fajny daszek dorobi kazdy w miare ogarniajacy zaklad Audio ktory robi zabudowy , do tego obszycie Alcantara lub nawet flok i bylo by znacznie lepiej.

Reszta wiadomo .........bajka :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi te zegary nie przeszakadzaja mimo, ze nawet najmniejsze trzasniecie wnetrza mnie wkurza ;)

Wracjac do dzisiejszej zabawy na trasie - skrzynia jest dluuuga. Na III bez problemu mozna osiagnac 180km/h.

Auto chce jechac dopiero od 4000 obr [to pewnie akurat zasluga softu z allroada], ale przyspieszanie od 180kmh/ w gore na IV/V biegu to naprawde bajka w porownaniu do aut, ktorymi do tej pory jezdzilem...

Poza tym... spalanie - trasa Kaziemierz Dolny > Radom > Wawa - wyszlo 11,3l.

Przy czym duzo wyprzedzania do Radomia i caly czas 180-200kmh/ od Radomia do domu.

Sadzilem, ze bedzie sporo wieksze :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z FIS'a, ale patrzac na to ile przejechalem km od zatankowania do pelna + na to co mi zostalo w baku - to realne.

Aha - do Radomia bylo ponad 10 lekko. Przed Jankami 12, finalnie pod domem wyszlo 11,4.

Nawet jakby przy jezdzie 180-200 wyszlo 13, to wlasnie tyle palilo mi 2.5TDI przy takim palowaniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W trasie takie spalanie to raczej norma, chyba że naprawdę butujesz non stop ( tylko gdzie w Polsce taka trasa? ). Ja kiedyś na trasie Tomaszów Mazowiecki-Warszawa wykręciłem RS-em 10,8, ale jak tylko wjechałem do miasta to :shocked: 16 jak nic :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musimy jakiegos spota zrobic. Jestem ciekaw jak zapina RS :)

Może uda mi się wpaść we wtorek do Pro :mysli:

Przyjedz przyjedz ale tak ok 22 to i ja wtedy bede i jakies evo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie dam rady zostać tak późno ( jeszcze nie wiem czy wogóle dam radę wpaść ), wiesz obowiązki ojcowskie wzywają :naughty:

aj tam aj tam...kombinuj :)

w koncu bym obejrzal dokladniej twojego rarytasowego RSa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechałem dziś :dance: Wrażenia :good: :good: :good: :good: :good: :good: :decayed:

...ładnie wciska w fotel, a to dopiero początek :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weź wsiądz do cantony RS4 :) i zobacz jak powinien jezdzic samochód :) [br]Dopisany: 13 Wrzesień 2010, 07:57_________________________________________________BTW a na stacji diagnostycznej byłes

będziesz zmieniał w dowodzie ze to benzyna ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...