Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piłka nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pieknie Adebayor:facepalm::facepalm::facepalm:

  • Odpowiedzi 23,7 tys.
  • Wyświetleń 844,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No rozbiegł się... :decayed::brawo: dla Fc Basel!

Opublikowano

jak bayern by w tym sezonie zgarnął puchar lm, mistrza ligi i puchar niemiec to Pep miałby pole żeby się wykazać i obronić zdobyte tytuły

Opublikowano

pozostaje tylko Robbena wywalić i będzie cudnie.... :decayed:

Nie zgodzę się z tobą, to co zrobił dla bayernu nikt już nie pamięta jak widać:facepalm:

Przez jego styl gry jest często kontuzjowany i nie jest w stanie utrzymać formy na stałym poziomie.

Jednak jestem zdania że jeszcze może być bardzo przydatny tym bardziej po kontuzji Kroos'a:kwasny:

nie no trochę Cię poniosło - coś tam kojarzę :wink:

natomiast trudno go lubić za poziom samolubstwa

sytuacji w których odda piłę lepiej ustawionemu koledze jest jak na lekarstwo

zazwyczaj bujnięcie w prawo, szybki myk w lewo - pierdut na bramę

tak to wygląda w mojej skromnej opinii ...

---------- Post dopisany at 12:15 ---------- Poprzedni post napisany at 08:15 ----------

Fenerbahce - Benfica

Basel - Chelsea

---------- Post dopisany at 12:30 ---------- Poprzedni post napisany at 12:15 ----------

Bayern - Barcelona

Borussia - Real

Opublikowano

czyli pary w LM, jak większość obstawiała:whistling:

Opublikowano

Ojojojoj Barcelona chyba sobie poradzi z Bayernem:wink:

Opublikowano

Różnie to może być ja jestem za Polsko - Niemiecką drużyną :wink:

Opublikowano
Ojojojoj Barcelona chyba sobie poradzi z Bayernem:wink:
jak Messi bedzie w pelni sił i jak zagrają jak rewanż z Milanem to powinni sobie poradzic..
Opublikowano
Ojojojoj Barcelona chyba sobie poradzi z Bayernem:wink:
jak Messi bedzie w pelni sił i jak zagrają jak rewanż z Milanem to powinni sobie poradzic..

uzaleznienie barcelony od jednego gracza jest wrecz zaskakujace

tlen podac, tlen odciac - tak to mozna opisac

dwumecz bedzie swietny, to na pewno

Opublikowano
Ojojojoj Barcelona chyba sobie poradzi z Bayernem:wink:
jak Messi bedzie w pelni sił i jak zagrają jak rewanż z Milanem to powinni sobie poradzic..

Najważniejsze, że drugi mecz na Camp Nou a tam się dzieją zawsze cuda :decayed:

P.S

Jakby ktoś coś wiedział o biletach na Allianz Arena to proszę o info!

Ogarniam wyjazd, a trasa jest łatwa i prosta już miałem okazję nią śmigać przy okazji 1/8 Milan - Barca :wink:

Opublikowano

Jeśli bralibyśmy pod uwagę tylko postawę i formę drużyn w ćwierćfinałach to będzie finał Bayern-Real.

Jednak to będą całkiem inne mecze i pocichu liczę na BVB.

Opublikowano
Ojojojoj Barcelona chyba sobie poradzi z Bayernem:wink:
jak Messi bedzie w pelni sił i jak zagrają jak rewanż z Milanem to powinni sobie poradzic..

uzaleznienie barcelony od jednego gracza jest wrecz zaskakujace

tlen podac, tlen odciac - tak to mozna opisac

dwumecz bedzie swietny, to na pewno

Oj oni sobie wmawiają a po za tym wydaję mi się że chcą sezon zakończyc już bez żadnych roszad. Jak dla mnie powienien grać Alexis Sanchez w tym dwumeczu bo jest szybki i daję rade na lewej stronie.

A co do drugiego dwumeczu to chciałbym żeby było tak jak w grupie czyli wpier.ol i real do domu:kox:

Opublikowano
Ojojojoj Barcelona chyba sobie poradzi z Bayernem:wink:

trochę więcej wiary :wink:

Opublikowano
Jeśli bralibyśmy pod uwagę tylko postawę i formę drużyn w ćwierćfinałach to będzie finał Bayern-Real.

Jednak to będą całkiem inne mecze i pocichu liczę na BVB.

Ja też liczę na BVB i obstawiam finał LM na wewnątrzniemiecki - niestety bo Barca chyba nie da rady Bayernowi... Chociaż dla mnie idealny finał to byłoby jakby Barca spotkała się właśnie z BVB. :kox:

Opublikowano

W poprzednim roku puchar LM "powędrował" z Monachium do Londynu... W tym roku z Londynu trafi do Monachium :naughty:

Nie zdziwię się jak Barsa nie da rady :whistling: Bayern to nie Milan, że przegra przed pierwszym gwizdkiem na Camp Nou. Po za tym defensywa Barsy jest... :facepalm::grin:

Jednak w piłce wszystko jest możliwe.

Co do drugiego półfinału to z dwojga złego wolę już powtórkę z fazy grupowej :decayed:

Opublikowano

Za przeproszeniem koledzy przestańcie gadać o LM bo zygac się chce. Co za dużo to niezdrowo.

Btw. Bełchatów chyba leci z Ekstraklasy ;-)

Opublikowano
Za przeproszeniem koledzy przestańcie gadać o LM bo zygac się chce. Co za dużo to niezdrowo.

Btw. Bełchatów chyba leci z Ekstraklasy ;-)

chyba na pewno :wink:

Opublikowano
  • Autor
Btw. Bełchatów chyba leci z Ekstraklasy ;-)

A Niebiescy ratują się przed spadkiem :naughty:

Opublikowano

602218_478857892184782_1948593279_n.jpg

Po tej akcji padła bramka dla Legii... :facepalm::doh:

Opublikowano
  • Autor

Wygrał lepszy.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.