Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piłka nożna


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kamyk

    3556

  • stanley

    3169

  • jarko

    1724

  • akjam

    1504

Top użytkownicy w tym temacie

... :facepalm::facepalm: nie przepadam za legią ale dziś im kibicuje bo w końcu są jedyną polską drużyną która może coś w tym roku ugrać w europie.. ale jak na razie gra legii nie napawa optymizmem to jest dopiero pierwsza runda pewnie ją wygrają w dwu meczu ale co będzie dalej.. :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i 3-1 choc gra nie zachwyca. Fanem Legii nie jestem, ale życze wszystkim polskim drużynom (poza Piastem :grin:) powodzenia i samych zwyciestw w europejskich pucharach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze

choć będzie to mało patriotyczne, kompletnie nie interesuje mnie gra polskich kopaczy w Europie

jeszcze jak Lech mieszał w LE z City i Juventusem to jakoś to wyglądało

ale teraz .... szkoda słów i nerwów :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już w weekend rusza nasza kopana :naughty:

Jutro jadę po bilety na Ruch - Lech :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stan, Ty idziesz na mecz ? :blink:

---------- Post dopisany at 10:20 ---------- Poprzedni post napisany at 10:16 ----------

kurcze

choć będzie to mało patriotyczne, kompletnie nie interesuje mnie gra polskich kopaczy w Europie

jeszcze jak Lech mieszał w LE z City i Juventusem to jakoś to wyglądało

ale teraz .... szkoda słów i nerwów :doh:

No brzmi mega słabo... To takich lotów wypowiedź jak tu kiedyś ktoś pisał że w pojedynku Polskiej drużyny w pucharach z zagraniczną będzie tą drugą... dopingował...

Ale oczywiście, to wolny kraj i każdy ma prawo do własnego zdania. Można nie lubić Chorwatów, czy też oglądać Polaków jak próbują grać w piłkę.

Jacy obywatele taki kraj :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie podwazaj mojego obywatelstwa, wypraszam to sobie

to moje spostrzezenie na temat stanu polskiej pilki klubowej i tego, jak probuja grac w pilke na poziomie Ligi Mistrzow (eliminacji), do ktorej potrafi sie dostac zespol chocby z Cypru

jak uwazasz inaczej to masz prawo

do wszytkiego, nawet do zamieszkania w Chorwacji

wiecej sie w tej sprawie nie odezwe, bo to watek o pilce noznej,jakbys nie zauwazyl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obywatelstwa ? Chyba patriotyzmu. Sam zacząłeś, a teraz piszesz że wątek o piłce nożnej.

Wracając do wczorajszego meczu to niestety albo stety nie widziałem pierwszej połowy, ale druga całkiem przyzwoita. Podobają mi się bardzo piłki krzyżowe Furmana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to niezle Barca pojechala , nie wiem moim zdaniem troche przegiecie. Rozumiem tragedia czlowieka , ale tak naprawde gosc nie umarl zyje i wraca sie leczyc , a wszyscy sie zachowuja jakby juz umarl i wielka tragedia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obywatelstwa ? Chyba patriotyzmu. Sam zacząłeś, a teraz piszesz że wątek o piłce nożnej.

Wracając do wczorajszego meczu to niestety albo stety nie widziałem pierwszej połowy, ale druga całkiem przyzwoita. Podobają mi się bardzo piłki krzyżowe Furmana.

Bereszczyński, Furman, Kosecki, Łukasik :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ kupa mecz w Krakowie...

To było do przewidzenia..:facepalm: ale Stolarski jak się ogra to może być przyzwoitym kopaczem jak na nasze realia.. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz w Krakowie tragiczny bo w końcu z udziałem wisły skisły:jerk:

Szkoda mi Vilanowy . Ciekawe jakiego trenera znajdą w Barcelonie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz w Krakowie tragiczny bo w końcu z udziałem wisły skisły:jerk:

Szkoda mi Vilanowy . Ciekawe jakiego trenera znajdą w Barcelonie ;-)

Na szczęście nie oglądałem :whistling:

PS. Nawet nie wiedziałem, że Barca miała przyjechać do PL :grin:

PS 2. Ciekawe czy Wihu miał bilety :decayed:

PS 3. W niedzielę będzie się działo :kox:więc wstań, do góry głowę wznieś......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz w Krakowie tragiczny bo w końcu z udziałem wisły skisły:jerk:

Szkoda mi Vilanowy . Ciekawe jakiego trenera znajdą w Barcelonie ;-)

Na szczęście nie oglądałem :whistling:

PS. Nawet nie wiedziałem, że Barca miała przyjechać do PL :grin:

PS 2. Ciekawe czy Wihu miał bilety :decayed:

PS 3. W niedzielę będzie się działo :kox:więc wstań, do góry głowę wznieś......

Ja miałem bilet:decayed::decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS 3. W niedzielę będzie się działo :kox:więc wstań, do góry głowę wznieś......

Za zamalowanie patriotycznego grafu z czystym sumieniem życzę Wam spadku. I niestety nawet śpiewanie Naszej pieśni tu nie pomoże :cry:

---------- Post dopisany at 18:41 ---------- Poprzedni post napisany at 18:38 ----------

Ależ kupa mecz w Krakowie...

To było do przewidzenia..:facepalm: ale Stolarski jak się ogra to może być przyzwoitym kopaczem jak na nasze realia.. :decayed:

Może, ktoś raz na jakiś czas się trafi i będzie dobrym ligowcem... Miałem nadzieję że Górnik coś pogra, mógł "Bende go zjad" przesądzić mecz akcją z niczego, ale spartolił to na poziomie całego meczu. Obok Ruchu i Widzewa to kolejni kandydaci do walki o utrzymanie. Przy podziale na grupy ta słabsza zapowiada się ciekawie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarko, każdy Ślązak to patriota. Zapewniam Cię, że nawet większy patriota niż ten z Wawy, Poznania czy Wrocławia :wink: ( nie urażając wymienionych)

Długo by to wszystko wyjaśniać, ale pewni poyebani ludzie na Śląsku starają się to wszystko przekłamać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leżałem ostatnio w szpitalu na ceglanej w Katowicach przez tydzień z dwoma slązakami. Dwoma kibicami Ruchu k**wa :facepalm: całą noc gadałi i zgadnijcie na jaki temat :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę zły jestem, mogli dobić Kolejorza :whistling: choć przed meczem 1:1 brałbym w ciemno :wink:

Fajnie, że Niebiescy walczyli, bo poprzednia runda to była masakra :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę zły jestem, mogli dobić Kolejorza :whistling: choć przed meczem 1:1 brałbym w ciemno :wink:

Fajnie, że Niebiescy walczyli, bo poprzednia runda to była masakra :facepalm:

Niebiescy dali radę :wink: , ja z kolei się cieszę bo Piaścik nie w optymalnej formie ani składzie jakoś poradził sobie w Krakowie :banan: ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...