Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piłka nożna


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

trochę zły jestem, mogli dobić Kolejorza :whistling: choć przed meczem 1:1 brałbym w ciemno :wink:

Fajnie, że Niebiescy walczyli, bo poprzednia runda to była masakra :facepalm:

Niebiescy dali radę :wink: , ja z kolei się cieszę bo Piaścik nie w optymalnej formie ani składzie jakoś poradził sobie w Krakowie :banan: ...

Jak się ma sędziego w drużynie to nie problem wygrać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kamyk

    3556

  • stanley

    3169

  • jarko

    1724

  • akjam

    1504

Top użytkownicy w tym temacie

trochę zły jestem, mogli dobić Kolejorza :whistling: choć przed meczem 1:1 brałbym w ciemno :wink:

Fajnie, że Niebiescy walczyli, bo poprzednia runda to była masakra :facepalm:

Niebiescy dali radę :wink: , ja z kolei się cieszę bo Piaścik nie w optymalnej formie ani składzie jakoś poradził sobie w Krakowie :banan: ...

Gdyby sędzia był "z Piastem" to Danielewicza już dawno by nie było na boisku przy tej wątpliwej sytuacji z karnym, ogólnie mecz nie najgorszy jak na polską skopaną .

Jak się ma sędziego w drużynie to nie problem wygrać...

Gdyby sędzia był "z Piastem" to Danielewicza już dawno by nie było na boisku przy tej wątpliwej sytuacji z karnym, ogólnie mecz nie najgorszy jak na polską skopaną .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę zły jestem, mogli dobić Kolejorza :whistling: choć przed meczem 1:1 brałbym w ciemno :wink:

Fajnie, że Niebiescy walczyli, bo poprzednia runda to była masakra :facepalm:

Niebiescy dali radę :wink: , ja z kolei się cieszę bo Piaścik nie w optymalnej formie ani składzie jakoś poradził sobie w Krakowie :banan: ...

Jak się ma sędziego w drużynie to nie problem wygrać...

Jedni mają PZPN rok w rok a inni sędziego.. :decayed: jeżeli chodzi o karnego w końcówce to zawodnik piasta wyraźnie chował ręce co widać na powtórkach.. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawodnik piasta wyraźnie chował ręce co widać na powtórkach.. :naughty:

piłka leciała z taką prędkością i jeszcze po koźle że chłop musiał mieć jakiś przykurcz że tak chował rękę że jej nie schował :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w Bydgoszczy było za gorąco dlatego Zawisza nie wygrał :kox: Ciężkie życie beniaminków :grin: Karny to jeszcze nie gol :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w Bydgoszczy było za gorąco dlatego Zawisza nie wygrał :kox: Ciężkie życie beniaminków :grin: Karny to jeszcze nie gol :wink:

No dokładnie, moje osobiste odczucia to 50/50 co nie zmienia faktu że Danielewicza już w tym momencie nie powinno być na boisku, ale mniejsza o to, moim zdaniem Cracovia przez większą część drugiej połówki siadła kondycyjnie i to musi poprawić.

Końcówkę zagrała lepiej bo Piast niepotrzebnie odpuścił, ogólnie nie ma się co spierać o pierdoły to dopiero początek sezonu i forma każdego zespołu może pójść w którąkolwiek stronę, mam tylko nadzieję że Piast zagra z Karabachem lepiej niż w Krakowie, inaczej czarno to widzę :kwasny: ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karny to jeszcze nie gol :wink:

To nie tylko o tą rękę chodzi... Żółtko za żółtkiem przy faulach z du..y, a w druga stronę przy podobnych zagraniach nie było nic.

Gwizdnięty spalony gdzie go nie było... itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karny to jeszcze nie gol :wink:

To nie tylko o tą rękę chodzi... Żółtko za żółtkiem przy faulach z du..y, a w druga stronę przy podobnych zagraniach nie było nic.

Gwizdnięty spalony gdzie go nie było... itd

Obejrzałem mecz, przeczytałem i wysłuchałem kilka recenzji. Brakło kartek, to fakt. Ale dla piłkarzy Pasów: Danielewicz i Marciniak ( piszę z pamięci, przepraszam jeżeli nazwiska przekręciłem ). A spalony niestety był, w NC+ mają dobry sprzęt aby to potwierdzić ;)

Sędzia wyniku meczu nie wypatrzył Maćku, porażkę trza na klatę przyjąć i walczyć dalej bo Pasy momentami naprawdę ciekawie grały i może coś z tego być :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karny to jeszcze nie gol :wink:

To nie tylko o tą rękę chodzi... Żółtko za żółtkiem przy faulach z du..y, a w druga stronę przy podobnych zagraniach nie było nic.

Gwizdnięty spalony gdzie go nie było... itd

Obejrzałem mecz, przeczytałem i wysłuchałem kilka recenzji. Brakło kartek, to fakt. Ale dla piłkarzy Pasów: Danielewicz i Marciniak ( piszę z pamięci, przepraszam jeżeli nazwiska przekręciłem ). A spalony niestety był, w NC+ mają dobry sprzęt aby to potwierdzić ;)

Sędzia wyniku meczu nie wypatrzył Maćku, porażkę trza na klatę przyjąć i walczyć dalej bo Pasy momentami naprawdę ciekawie grały i może coś z tego być :)

Dokladnie Jarko, pomimo naszych "zlych poczatkow" :wink:pelna zgoda, generalnie Cracovia zagrala niezle zawody, chyba ladniej dla oka niz Piast, mysle ze oba zespoly jeszcze nie raz pokaza sie z fajnej strony choc to tylko polska ex wiec sami wiecie....

Sent from my A511

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem mecz, przeczytałem i wysłuchałem kilka recenzji. Brakło kartek, to fakt. Ale dla piłkarzy Pasów: Danielewicz i Marciniak ( piszę z pamięci, przepraszam jeżeli nazwiska przekręciłem ). A spalony niestety był, w NC+ mają dobry sprzęt aby to potwierdzić ;)

Sędzia wyniku meczu nie wypatrzył Maćku, porażkę trza na klatę przyjąć i walczyć dalej bo Pasy momentami naprawdę ciekawie grały i może coś z tego być :)

To jest Twoja ocena i nie zamierzam jej podważać. Moja jest inna i tyle :wink:

Jedna tylko rzecz, żeby była jasność... nie uważam że przegrali tylko przez sędziego. Przegrali na własne życzenie, a on tylko w tym pomógł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i znowu mam niedosyt po meczu Ruchu z Lechią... ogólnie mecz na remis, ale szkoda zmarnowanych dwóch "setek" przez Starzyńskiego i Sultesa:facepalm:

Słowo odnosnie kibiców:

Lechia prezentuje się klasę niżej niż Lechici - Lech przez 90 minut doping, a fani Lechii doping przez może 15 minut.

A największym powodzeniem na stadionie cieszyło się Tyskie :grin: W Chorzowie o godz 20 był 30 stopni C. :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stan, po ile u Was sprzedają browar na stadionie ? Kubek 0,4l. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stan, po ile u Was sprzedają browar na stadionie ? Kubek 0,4l. ?

5zł - tak jak napisałeś: 0,4l 3,5% :kox::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo Borussia.. :oklasky:Lewandowski pomimo że bez gola to całkiem dobry mecz.. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szlag by trafil

sekundy nie widziałem ....

imprezy, cholera jasna ..... :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam że Borussia no no, Lewy też nieźle, kilka jego zagrań pierwsza klasa, szkoda że nic nie strzelił, choćby tego spalonego, którego moim zdaniem nie było, Kuba też ciekawie.

Ale sezon jest długi a Bayern ma ławkę zdecydowanie ciekawszą i dłuższą niż Borussia, zobaczymy jak to będzie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeszło roczny Bayern to można było tylko zepsuć. I chyba Guardiola to zrobił choć to dopiero początek. W Barcelonie też zaczynał od przegranej i remisu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy mały zimny prysznic dla Bayernu :whistling: Mecz zawalony przez Starke, van Buytena... ale jak wszyscy wrócą do zdrowia to maszynka do wygrywania "zatrybi" :naughty: o to jestem spokojny. Tak więc bez obaw Panowie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spojrzalem w Highlishts Borussi z Bayernem

kurna, Lewy na serio w swietnej formie...

robi wrazenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...