Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] RS4 B5 designer - nowe mody, nowy wykres str 7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Teraz dopiero zatrybiłem że jakieś 10 lat temu siedziałem w Kraku , odwiedziłem ten salon i stała tam właśnie taka RS4 jak sobie przypominam za jakieś 360 czy 380 tyś zł , sikałem po nogawkach oglądając tą bryczke , może to właśnie ta :)

Opublikowano

za***isty RS :kox: jeszcze tylko klubiaste ramki i jak ta lala :gwizdanie:

Opublikowano

Karva fa - to auto chyba nigdy nie przestanie być piękne :hi: Prześliczna - bardzo dobrze, że będzie lalunia z niej, a nie kolejny zapierdalacz na 1/4 mili :good:

Opublikowano

Powiem tak wyjebongo :slina: :slina: kultowe auto i jak najbardziej Kolekcjonerskie ... ja choruje na Rs6 C6 ...... :naughty:

Opublikowano

może i moje marzenie kiedyś się ziści :gwizdanie:

zajekurfofajna :kox: :kox: :kox:

szerokości

Opublikowano

nie podoba mi się :klamie:

:kox: :kox: :kox: :kox: :jerk:

Opublikowano

marzenie każdego :kox: tak jak mówiłeś wczoraj furka ideał :)

Arek wstrzymaj się jeszcze tydzień i Adam weźmie od Ciebie wiesz co :evil:

Opublikowano

no faktycznie miod

:good:

marzenie chyba kazdego tu na tym forum

Opublikowano

brak słów :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
:kox: :kox: :kox: zazdrościć :kox:
Opublikowano

o f*ck :kox: sprzedaj mi ją :rolleyes::naughty: wkoncu RS :slina: nic dodac nic ujac :good: jak dodac to tylko KM i Nm :naughty:

Opublikowano

a B6 sprzedałeś już.....pytam bo mam bardzo podobną do twojej 1.8T i szykuje się do sprzedania, ciekawi mnie ile można wołać za 1.8T z 2002

Opublikowano

a B6 sprzedałeś już.....pytam bo mam bardzo podobną do twojej 1.8T i szykuje się do sprzedania, ciekawi mnie ile można wołać za 1.8T z 2002

Znajomy za 2002 AWX wzial 35 rok temu i to byl MAX!! Na wypasie

Opublikowano

o tym samochodzie powinno się uczyć dzieci w szkole :good: Gratulacje takiego rodzynka :good:

Opublikowano

co tu dużo gadać, top of the range w B5 :good:

Opublikowano
  • Autor

Korzystając z okazji chciałem podziękować dwóm osobom z tego forum dzięki którym mam to auto i w stanie takim a nie innym :).

Primo - edmondo ( znany jako Adrian :gwizdanie: ) za support przy podejmowaniu decyzji w 30 min czy kupić to auto. Mimo grypy wybrał się ze mną do Kraka i utwierdzał, że podejmuję właściwy krok. BIG THANX MAN :good:

Secundo - TOM77 za załatwienie części po klubowych cenach i współpracę z moim mechanikiem w trakcie mojej nieobecności.

PS Maniusiek wystawiłem auto za 30k do negocjacji z tytułu uszkodzonych drzwi i jestem w fazie finalizowania sprzedaży :good:

Opublikowano

ale bryndza tak ze 31 bym chciał, ale zobaczy się co będzie......RS4 klasa!!!

Opublikowano

Kapota :kox:

Opublikowano

Cudo :kox:

Opublikowano

j.w :decayed:

:slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.