Treść opublikowana przez Lukas
-
fajne halogenki..
No mi sie podobaja adas po ile sa na allegro takie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No jak widac malo kto zostal w wawie pewnie adas siedzi tylko w robocie bidak jeden
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Witaj przyjacielu no chlopaki tylko nie balaganic Norbi a ciebie czemu nie bylo na 1/4 zobaczylbys jak eSki dostaja
-
28.04.2007 - Bemowo - 1/4 mili - Otwarcie sezonu
No prosze nawet pojawila sie 3 razy najladniejsza A4 KLUBOWA na zdjeciach od (A)rturo,
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie podoba mi sie kiera w niej takze ja nie rozbijam swinki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mnie jutro nie ma dzisiaj jade na dziki wschod :frown: szkoda bo najfajniejszej to nie ma na tych fotach
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a gdzie reszta tych lasek z javy Hornet widze ze nawet prezes ma jedno foto z maniurami
-
28.04.2007 - Bemowo - 1/4 mili - Otwarcie sezonu
oj Kuniacz ja to od wczoraj codziennie z rana sprawdzam czy mam kola bo widzialem kilkanascie osob chetnych (A)rturo, waszym plusem bylo to ze to prawie centrum naszego szerokiego kraju dlatego tyle mieliscie chetnych, my w Wisle czyli duzo osob mialo kawal drogi do przejechania uzbieralismy tez ladna liczbe
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
O Red Tornado wrocilo
-
28.04.2007 - Bemowo - 1/4 mili - Otwarcie sezonu
(A)rturo, to sie chyba slabo rozgladales zaraz obok was staly 3 sztuki a w porywach 4
-
Różnica pomiędzy A4 z Us i A4 z Europy
Wszystko jest ok rok temu jak bylem w Miami zajechalem przy okazji do salonu Audi no i ceny mnie rozwalily :eek: trafilem na pracownika z Polski i pytam sie co jest grane a on ze salon ten sprzedaje ponad 50 samochodow w ciagu miesiaca, a u nas to w ciagu roku tyle nie zejdzie, takze ceny to oni sami ustalaja cos w tym musi byc
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No zdjecie chlopaki maja koksowe ciekawe co na to Karolina i Klaudia
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tel mi umarl nagraj z jedna CD ja sobie zgram jak ktos bedzie mial laptopa
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no prezes teraz wypoczety po wczasach w stolicy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no pomysl nie jest zly nie no pogoda taka sie zrobila ze trzeba znowu na lody jezdzic :eek:
-
28.04.2007 - Bemowo - 1/4 mili - Otwarcie sezonu
Miron kurna miales byc i co nie moglismy cie znalesc
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no ja juz po imprezach wygladam jak po solarium :eek:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ale dalismy w palnik z Poziem :twisted: Ciezko sie pisze.Obstawiam czas jego rekacji na 15 minut To pisalem Ja - Hugo , z rezydencji Pozia` te przypominacie mi tych dwoch pedziow co z jednego IP pisali tylko wy to nawet logujecie sie na jednego Prezes pilnuj Pozia zeby juz nic wiecej nie pil bo jutra ja bede musial pojechac ta padaka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Powitać przyszła
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No my juz po imprezie Prezesa upilismy i podał nam wszystkie tajne kody dostepu do forum takze teraz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a my serio mowimy bedziemy o 8 sie zbierac na torwarze i przejazd na bemowo takze telefony mamy to sie zdzwonimy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to my znajdziemy Ciebie
-
Strefa Śmiechu
czemu Kaczyńscy jeżdżą w samochodach z przyciemnianymi szybami ? Wstydzą się pokazać w fotelikach dziecięcych...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a to jakas okazja byla czy tak jak zawsze ty sie lepiej szykuj na poprawke
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no ok adas przed 8 jestem u Ciebie a o 8 umowmy sie na torwarku i pojedziemy razem wszyscy czy jakies inne plany