Treść opublikowana przez george
-
Ceny paliwa marzec 2026
Miałem na myśli takie ceny, że były w 2011. Golf 3 po zrobieniu PJ i tankowanie ON po 5,80. W 2012 prawie 2 zł taniej było. W marcu 2020 tankowałem 95 po 3,85.
-
Ceny paliwa marzec 2026
Benzyna 95 wczoraj 5,75 , ON 5,75-5,84. Gaz 3,14 Odkąd pamiętam to takie ceny były w 2011.
-
Mechanik/osoba do zadań specjalnych dolny śląsk
I wyjdzie z 220+ KM/320+ Nm?
-
[B6 Limo][S-line/3.0 ASN/Quattro/Gwint Bilstein B6/19" RS6 C5/Servotronic/CLH+DRL/Big Brake/Bi-Led/DeCat Xpipe aktywny wydech/RNS-E+BT+MF/Recaro S6C6
Możesz zrobić na bazie obecnych lamp - jako, że masz świeże to odpada Ci problem z kloszami. Kwestia czy upchnie się wszystko w zwykłej obudowie.
- B6 DIVISION
-
[B6 Limo][S-line/3.0 ASN/Quattro/Gwint Bilstein B6/19" RS6 C5/Servotronic/CLH+DRL/Big Brake/Bi-Led/DeCat Xpipe aktywny wydech/RNS-E+BT+MF/Recaro S6C6
Rozumiem Twój przekaz.
-
[B6 Limo][S-line/3.0 ASN/Quattro/Gwint Bilstein B6/19" RS6 C5/Servotronic/CLH+DRL/Big Brake/Bi-Led/DeCat Xpipe aktywny wydech/RNS-E+BT+MF/Recaro S6C6
Wiele lamp do B6 było przerabianych na bihalogen/bixenon.
-
[B6 Limo][S-line/3.0 ASN/Quattro/Gwint Bilstein B6/19" RS6 C5/Servotronic/CLH+DRL/Big Brake/Bi-Led/DeCat Xpipe aktywny wydech/RNS-E+BT+MF/Recaro S6C6
Halogen pewnie siedzi tam ze względu na postojowe... w B6 Xenon Plus (popularnie nazywane bixeonoem) mają coś takiego, że na długich opuszcza się przesłona i zapala się halogenowe H7. W B7 pozbyto się tego, czego też doświadczyłeś w C6. Patrząc na lampę C6 nie zyskasz wiele aktywując halogenową żarówkę z postojówek...
-
[B6 Limo][S-line/3.0 ASN/Quattro/Gwint Bilstein B6/19" RS6 C5/Servotronic/CLH+DRL/Big Brake/Bi-Led/DeCat Xpipe aktywny wydech/RNS-E+BT+MF/Recaro S6C6
@MaTeo85 chyba robił tak u siebie tj. dół z S line.
-
Audi A4 B6 Individual Avant by Seboll
90 mm to właściwa średnica pod zderzak S line.
-
[B6 Limo][S-line/3.0 ASN/Quattro/Gwint Bilstein B6/19" RS6 C5/Servotronic/CLH+DRL/Big Brake/Bi-Led/DeCat Xpipe aktywny wydech/RNS-E+BT+MF/Recaro S6C6
Wjechałeś z drzwiami i futryną w zakresie modów. Jest dobrze, nie pieje, a szkoda uszkodzić zderzak zimą.
-
B6 DIVISION
Wersja D jest następcą wersji A.
-
B6 DIVISION
Z tego co wiem to jedynie opuszczali, pierwotnie jeszcze mieli mi ogarnąć wymianę zawiasu i tulei na sankach, ale zaczęli wykręcać się... Warsztat, który robił zawias mówił, że wszystko jest zabezpieczone. Podejrzewam, że gdyby było wszystko out, to cena byłaby jak na filmie wyżej... Gdzie pytałem, tam zazwyczaj chcieli robić bez piaskowania...
-
Różnica między a4b6 vs a4b7
Problem dotyczył zdaje się egzemplarzy sprzed 2004 roku. To tłumaczyłoby dlaczego B6, które jest w rodzie (lipiec 2003) lepiej trzyma się niż mój (marzec 2004).
-
Ceny paliwa marzec 2026
@Lu-Gi, jeżeli chodzi o 98. Kogo wybrać?
-
B6 DIVISION
PS77 Sandomierska 45, Gdańsk.
-
B6 DIVISION
Masz po sąsiedzku Dolny Śląsk i Śląsk, może tam ktoś podejmie się rękawicy. W lato miałem konserwowany spód, z piaskowaniem. Warsztat, który wymieniał zawieszenie z tylu stwierdził, że jest to ładnie zrobione. Była drobna ingerencja blacharska - 3900 zł taka przyjemność. Ciekawe jak będzie spisywać się.
-
Szwedzkie 1.8T AVJ quattro
Kupiłem kierownicę od B6 MF, ale okazała się nieudolnie pomalowana przed sprzedażą. Na szczęście człowiek, który reanimował mi fotel ogarnął ją. Wyszła matowa faktura, ale i kolorystyka jest bliska do poduszki.
-
Szwedzkie 1.8T AVJ quattro
Oryginalny materiał według mnie wyglądał lepiej, ale Twoje auto i najważniejsze, aby Tobie podobało się. Widzę, że u góry pojawiły się bicepsy.
-
Audi A4 B6 Avant 2.7 BiT / S-Line Plus/ Quattro/Recaro/Rotor 19"/Big Brakes 375/300
@MaTeo85 ma takie u siebie.
-
A6 4G Avant 3.0 V6T Bi-Turbo 326ps 650Nm Competition Sepang Blue Audi Exclusive
Wedlug mnie idealnie siadł na tych Rotorach.
-
S4 B9 Avant Daytona Grey
Wymień na AMELINIUM, ale tego nie pomalujesz.
-
S4 B9 Avant Daytona Grey
Między Ełkiem a Warszawą jest VAG Performance. Fajna sztuka! Przydałoby się więcej zdjęć środka.
-
Ramiona wycieraczek AERO
Prawdopodobnie ramiona nie dociskają. Czy pióra są nowe? Po wymianie ramion, ale pióra w zamienniku było lepiej odnośnie zbierania, ale zostawał nieprzetarty fragment. Dopiero wymiana na ori pióra przyniosła efekt.
-
A4 B6 czarny bex - avant.
+1. Każdy ma inne upodobania, dzięki temu jest różnorodnie.