Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

george

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez george

  1. Dużo pomysłów i jak zwykle mało środków.
  2. Działaj tam. Mój też płata figle, ale i też są nowe pomysły na mody. Niemniej każdy postęp cieszy mnie.
  3. Na tą chwilę nie stać mnie na nowy samochód, poza tym ceny używanych samochodów jak i nowych mocno poszły w górę. Na obecnym etapie gdybym miał kupić nowy samochód to jednak ulokowałbym fundusze w nieruchomość. Obecny trochę pociągnął z kieszeni (stopniowe wydatki(, ale niestety nikt nie sprzedaje idealnego auta. Gdybym miał działalność, to leasing i nic mnie obchodzi.
  4. Kurła, w 18' to było 1,15-1,2.
  5. Z ciemnym autem plaster miodu i full black pasuje.
  6. Narzut na elastyczność? Obserwując wcześniejsze wyniki na dobrą sprawę spalanie utrzymuje się na podobnym poziomie, ale auto lepiej odpycha się. Określiłbym swój styl jazdy jako spokojny. Z resztą w TFSI dobicie do 300 Nm to formalność, dla 1,8 T trzeba podlać, żeby osiągać takie wartości. Czy spadło Ci spalanie w porównaniu do serii?
  7. george odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
  8. 2,0 TFSI powinno mniej palić niż 1,8 T. Zahaczając miasto i trasę chociaż nie można nazwać tego trasą (częste zabudowania) mieszczę się do 10 l, BEX Q 220 KM. AVF/BPW Q spaliłby z 2 litry mniej...
  9. @kamil-vag, @Langista ostatni raz w DE byłem w 18', więc mogło się zmienić, ale na ulicach Bremen czy też po drodze nie było diametralnych różnic.
  10. Też wymieniłem cewki dopiero po programie, więc wzorem nie jestem. Jedynie w logach było widoczne, innych objawów brak.
  11. Jeszcze raz zdrowia! Prac nad autem nie zaniechasz, ale będą toczyły się w innym tempie.
  12. george odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czytałem.
  13. Akurat wymiana cewek to nie jest kasa w błoto, mają swój przebieg i raczej bez przyczyny nie pozostaje to na pracę. Tylko wtryski zmieniałeś? Zobacz na inne BEXy, zwykle od 3k do około 5 k jest stały moment.
  14. Również mam matę grzewcza od Sławka. Pierwsza zima za nią, bez przygód. Tapicer był zaskoczony jakością wykonania (szwy).
  15. george odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Kupuje za swoje. Jedna osoba woli ori, inna zamiennik i wystarczy na inne zabawy.
  16. Chyba mijałem Cię w niedzielę we Fletnowie albo podobną białą B8 FL Avant...
  17. Przez uwaloną grzałkę będzie dłużej dogrzewał się. Sprawdź wskazania G2 i G62.
  18. george odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    @KoJ@K ?
  19. george odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Nie mówię o pakiecie S line, ale pakiecie sport. Pakiet S line ma perforację na kierownicy czy gałkę. Pakiet Sport ma podobną kierownicą i gałkę, ale bez perforacji. Na 1. rzut oka wygląda podobnie.
  20. george odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    AVF/AWX?
  21. Uważaj, żeby B6 nie chciało zostać w ojczystym kraju. Taki egzemplarz Helmut chętnie kupiłby.
  22. george odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    To o czym piszesz to pakiet sport. W B6 też można było mieć materiałowe półkubły, a kierę trójramienną i gałkę jak z S line. @pelonek1 , prawdopodobnie ktoś zmienił kierę. Nie ma nawet listew S line ani znaczków na listwach drzwi. sufit nie jest czarny, a także zderzaki wyglądają zwyczajnie.
  23. Musiało być deptane.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.