Treść opublikowana przez george
-
Przelot w 3.0 tdi, nieprzyjemny dźwięk
Wpada w rezonans przez brak środkowego... miałem C5 AVF bez środkowego, powyżej 3 k rpm straszny hałas. Sprawdź mocowania, może przez któreś wpada w drgania.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jestem również za sierpniem. Przez najbliższy prawie tydzień auto uziemione, potem poza Gdańskiem.
-
[B6 Limo][S-line/3.0 ASN/Quattro/Gwint Bilstein B6/19" RS6 C5/Servotronic/CLH+DRL/Big Brake/Bi-Led/DeCat Xpipe aktywny wydech/RNS-E+BT+MF/Recaro S6C6
Podziel się efektem.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jutro odbieram auto, więc będę. @Biggi, będziesz?
-
[B6 Limo][S-line/3.0 ASN/Quattro/Gwint Bilstein B6/19" RS6 C5/Servotronic/CLH+DRL/Big Brake/Bi-Led/DeCat Xpipe aktywny wydech/RNS-E+BT+MF/Recaro S6C6
Co trzeba zrobić, by zalegalizować retrofity LED w Polsce? - MotoFocus.pl MOTOFOCUS.PL Kilka miesięcy temu media obiegła informacja o uzyskaniu przez firmę OSRAM w Niemczech homologacji, umożliwiającej legalne użytkowanie jej retrofitów LED w reflektorach pojazdów na drogach publicznych... Wychodzi na to, że teoretycznie można, ale przeforsowanie linii obrony pt. brak homologacji będzie bardzo trudne. +1.
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Większa pojemność cieplna.
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Większa średnica = większe ramię momentu hamującego...
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
288 z B7.
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
1,8 T ma z przodu tarcze 312 mm. Zacisk w 288 i 312 jest ten - różni się jarzmem. Skoro jest ten sam zacisk to i klocki.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jak dostanę wóz to wpadnę. Czy mógłbyś wziąć lapka z VCDS? Moduł BT powinien już przyjść, więc czas na operację.
-
[B6 Limo][S-line/3.0 ASN/Quattro/Gwint Bilstein B6/19" RS6 C5/Servotronic/CLH+DRL/Big Brake/Bi-Led/DeCat Xpipe aktywny wydech/RNS-E+BT+MF/Recaro S6C6
Tarcza 350 mm?
-
[A4 B6] Angielski czterołapny AVFant *Quattro* *320/288* *LZ5C* *FMIC* *Bi-LED* *GTC1549VZ* *Sachs Performance*+18
LP miałem 4,6 kN, PP 2,7 kN (trzeba przyjrzeć się prowadnicom), Tył po 2,7 kN na stronę. Przód to 320 mm montowany w sierpniu, tył seria, bo 255 mm i dwuletnie tarcze oraz klocki.
-
[A4 B6] 1.8T Quattro 240 KM - historia od zera
Na cenę wpłynęło na pewno utleniające się aluminium. Często trzeba poświęcić sporo czasu na grzanie tak, aby nie uszkodzić zwrotnicy. Wydaje mi się, że ceny są akceptowalna zwłaszcza jeżeli gość robi porządnie robotę.
-
B6 3.0Q ASN Avant by Lang
Sufit też wygłuszał. Wychodzi na to, że auto mniej nagrzewa się dzięki wygłuszeniom.
-
A4 B6 Avant / AVF / S-Line Plus
Foty ślij do kalendarza.
-
[B6 Limo][S-line/3.0 ASN/Quattro/Gwint Bilstein B6/19" RS6 C5/Servotronic/CLH+DRL/Big Brake/Bi-Led/DeCat Xpipe aktywny wydech/RNS-E+BT+MF/Recaro S6C6
Pewna osoba z forum też ma insta i to co jest tam nie zawsze pokrywa się z rzeczywistością. Pewna firma z miasta Z ubiła praktycznie lampy, @MaTeo85 może potwierdzić partyzantkę. Widziałem dzieło @kamil-vag i biorąc pod uwagę cena do jakości to jest kosmos. Z tego co wiem to w sezonie letnim Kamil nie działa z lampami, ale później tak. Szkoda, że nauka na błędach bywa kosztowna. Niestety to nie są małe sumy...
-
[B6] Szary Avant / Prawie wszystko mający ALTek ? :)
Czy podasz namiary? Po konserwacji podwozia będę musiał zająć się tym.
-
[B6] Szary Avant / Prawie wszystko mający ALTek ? :)
Gdy dopisywałem do listu modów grzane stołki z tyłu, to pisałeś, że nie potrzebujesz tego.
-
[A4 B6] 1.8T Quattro 240 KM - historia od zera
Przy wyższych biegach nie ma takiego problemu np. przejście z 4-go na 5. bieg czy z 5-go na 6. bieg. Trzeci bieg spokojnie wystarcza w przedziale 40-60 km/h. +1. Na co dzień przekraczanie 3600 obr/min nie jest konieczne. Gdy mowa o rozbiegu, to pełen ogień!
-
[B6 Limo][S-line/3.0 ASN/Quattro/Gwint Bilstein B6/19" RS6 C5/Servotronic/CLH+DRL/Big Brake/Bi-Led/DeCat Xpipe aktywny wydech/RNS-E+BT+MF/Recaro S6C6
+1. Praktycznie cały czas jeżdzę na 98. Katy w 1,8 T są metalowe, więc trzeba postarać się, żeby je stopić, zdjęcie mojego po 215 kkm Na rolkach w 2020 roku jak i tym wylegitymował się 190 KM, po regeneracji turbosprężarki oraz zmianie wtryskiwaczy na te od S3 wylegitymował się 222 KM. Duża zasługa poprzednika, że nie upalał jak opętany oraz mieszkając w DE miał dobre paliwo.
-
[A4 B6] 1.8T Quattro 240 KM - historia od zera
Przy 3000 obr/min można zmienić bieg, ale od 3. biegu. Przynajmniej zauważyłem u siebie, że na 1. biegu trzeba pocisnąc do 4000 obr/min, 2. bieg to 3200-3400, z 3-go na 4. bieg już łatwiej. Wydaje mi się, że to po prostu wynika ze zestrojenia skrzyni biegów.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Zacisk z A6 C6 pasuje do B6/B7 - jest identyczny, różnica dotyczy samej tarczy i ona nie pasuje do A4. Z tyłu zapewne siedzi 288 od A4 B7. Klocki 4260 są pod wozy z koncernu PSA.
-
[B6 Limo][S-line/3.0 ASN/Quattro/Gwint Bilstein B6/19" RS6 C5/Servotronic/CLH+DRL/Big Brake/Bi-Led/DeCat Xpipe aktywny wydech/RNS-E+BT+MF/Recaro S6C6
Bardziej chodzi o $. Nie mam warunków ani umiejętności do rozbiórki. Pokusiłem się o piaskowanie....
-
B7 2.0 TFSI | LY7G | Avant
Według mnie idealnie siedzi.
-
S4 DTM 25th Anniversary QUATTRO 1 of 250
ASN ma podobnie po usunięciu katów.