Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

george

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez george

  1. Wahler też spoko opcja. Niby Behr dostaczał na 1. montaż termostaty. Zobaczymy ile mój pożyje. Ori chyba 560-580 zł kosztuje.
  2. U mnie ori puścił na łączeniu obudowy, potem wleciał FEBI, ale pojawił się błąd grzałki.
  3. Jaki wcześniej siedział?
  4. Chinol, nie chinol... gra się toczy o kasę jaką wytwórca wykłada tj. dobra jakość materiału i za wykonanie.
  5. Zauważyłem dopiero, że wleciały chromowane obudowy.
  6. george odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Do tego dochodzą zawory, szklanki, popychacze.... Jak zrobić to porządnie.
  7. O maskownice zapytaj @_małyTM_ . Może wyślą Ci bezpośrednio z DE.
  8. Dziwne... B7 nie miało LEDa, więc teoretycznie RNS-E z B6 i B7 powinny być kompatybilne.
  9. V8 potrafi być lżejsze od V6. To prawda, dobrze zrobiony PD z objeżdża S6 C5/S4 B6 lub B7. Kwestia tego, że po latach i zaniedbaniach te motory nie mają nawet 300 KM.
  10. ABZ jest 32V, a BBK 40 V.
  11. Na tle BBK to tani (zasługa braku zmiennych faz i 8 zaworów mniej) i trwały piec.
  12. Kolega miał na myśli V8 N/A.
  13. Do przeżycia. W zakresie multimediów, czyi obsługi radia, AUX etc. kierownica B6 ma jakieś braki względem B7?
  14. Cześć. Miałem w planach montaż kierownicy od B7, ale po rozważeniu za i przeciw zrezygnowałem, lecz nadal brakuje mi multifunkcji. Na jaki zakres funkcjonalności mogę liczyć mając kierę MF od B6, RNS-E oraz BT w wersji 8P1. Czy tak jak w B7 będzie działać przewijanie kontaktów na FIS z poziomu kierownicy? Czy można za pomocą przycisków przejść do rejestru połączeń np. nieodebranych? Zapytam inaczej... jakich funkcji nie będę miał w kierownicy B6 z porównaniu do tej z B7? Obecnie mam trójramienną i moduł Q. Czy wystarczy tylko zmienić taśmę? Z góry dziękuję za pomoc!
  15. W wizji dalekiej przyszłości @MaTeo85 rozwikła zagadnienie. Na pewno czorny customs działa w tym temacie. Jak dobrze pójdzie to będzie 300 KM, niestety, ale BBK z mocą słabo wypadają. Zawsze można uturbić, ale to już lepiej kupić ori eskę i działać z moca. Większe heble i lepszy wypas.
  16. Swapów na 2,7 BiT już trochę zrobiono m.in. @czorny_07 . Ten silnik pod względem elektrycznym jest raczej zbliżony do B6. Przekładka 2,0 TFSI z B7 do B6 to już grubszy temat.
  17. Do podłubanego 2,7 BiT znaleźć zdrową skrzynię z dyfrem od 2,5 TDI Q. Będzie zapaaaas i w trasie długie przełożenie. Tuning 1,8 T jest opłacalny ekonomicznie do 230 KM, czyli mniej więcej tego co można wykrzesać z K03s. Można pójść w hybrydy, ale nie mam tego przekonania.
  18. W B7 jest tylko halogen lub biksenon. Nie ma tak jak w B6 tylko ksenonu.
  19. Dorzuciłbym do listy modów - fotochrom.
  20. Od 12 kkm jeżdżę na LM, ale co do poborów nie wypowiem się, ponieważ najpierw turbo ssało olej, a teraz wyszło pęknięte kolanko odmy. Następna wymiana za 3 kkm i zalewam Meguinem (polecali na OilClub). Jakość jak w LM, ale cena niższa.
  21. george odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jeśli chodzi o rozrząd to jest rozrzut od 250 zł do 800 zł... (zależy od miasta, ale i samego zakładu) części to jakieś 500-600 zł. Wałek w używce nie powinien wyjść więcej niż 200 zł, a nowy np. Kolbenschmidta nie wiem jak to wygląda. Przy okazji sprawdź stan pokrywy zaworów i ewentualnie dolicz jej koszt.
  22. Genowefa Garage
  23. george odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ori, skoro wytrwał tyle lat.
  24. https://m.facebook.com/przewodystalowe/ Zapytaj również HEL Polska

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.