Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

george

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez george

  1. Sprzęgło i koło dwumasowe. Skrzyni nie musisz zmieniać. Tak, tutaj https://a4-klub.pl/forum/308-a4-b6b7/
  2. Spód tj. podłoga w tym nadkola i listwy drzwi, tam lubi harcować korozja. Zamiast iść w wątpliwe hybrydy wstaw coś z serii GTB/GTC. Nie jestem w temacie tuningu TDI, ale tutaj jest wybór wśród nowych turbosprężarek w przeciwieństwie do 1,8 T gdzie chyba już nie można kupić nowej turbosprężarki. Nowe odbłyśniki i polerka kloszy poprawią efekt wizualny, ale i świecenia.
  3. 1. Zestaw od BRD. 2. Tak, fabryczne IC jest małe.... 3. Ktoś, kto ma głowę na karku najpierw robi diagnostykę, w sytuacji gdy wszystko jest ok przystępuje do prac.
  4. Kieszeń nie udźwignie.
  5. WAUZZZ8E44A257242 Co zrobić w sytuacji, gdyby moja przekładnia nie nadawała się tj. jakiej nowej szukać?
  6. Ładna baza do prac! Jakieś pomysły na modyfikacje?
  7. Xenony tj. na zwykłych obudowach też potrafią zaparować, ale może kwestia było rozklejane. Na pewno wspólnym mianownikiem jest lampa wyładowczym jest mniejsza ilość wydzielanego ciepła. Mając wcześniej halogenowe lampy na pewno widzisz tą różnicę. Znam to. Jeżeli się mylę, to @kamil-vag popraw mnie, ale mając ori moduł BT działają rozmowy, dokładając moduł w formie AUXa jedyne streaming? Moduły BT do RNS-E nie mają mikrofonu chyba, że korzystają z fabrycznego?
  8. @Langista teraz Kamila raczej będzie ciężko uchwycić z czasem, ale @KoJ@K reza lampy B7.
  9. george odpowiedział(a) na Patrykbfb temat w 1.8T
    Może mam czarowany samochód, ponieważ jeżdżę rok z filtrem Manna i wszystko działa bez zarzutów. Sprawdziłbym ciśnienie paliwa, w drugiej kolejności wtryski.
  10. george odpowiedział(a) na Bałtek temat w 1.9TDI
    Zobacz wątek - [a4 1,9 TDi] róznice pomiedzy silnikami AJM i BKE - pytanie • .: AUDI KLUB POLSKA :. • WWW.AUDIKLUB.ORG Czeka Cię trochę rzeźby w kabelkologi - AJM EDC15, BKE EDC16.
  11. 19" u Ciebie vs 16" u mnie. Większy balon i mniejsza średnica felgi robi swoje. Po wymianie tulei na sankach zmiany biegów są odczuwalne (może i robota na wyrost), ale była robiona konserwacja, więc nie chcę już tam zaglądać tj. nie uszkodzić konserwacji.
  12. george odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Za tył płaciłem 500 zł, ale były problemy ze śrubami. Gość patrząc na wcześniejsze roboty nie bierze wiele..
  13. Po zmianie tylnych tulei to nie to samo taczkowate 1BV. Jest sztywno, ale ładnie wybiera nierówności. Dokładając Q zmieniałeś tuleje w sankach i wahaczach?
  14. Świetne auto! Prace poczynione nad nim będą na takim samym poziomie jak nie lepszym.
  15. george odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Wystarczy chyba w trakcie jazdy skręcić w lewo i prawo, wtedy czujnik kąta skrętu przyucza się.
  16. Jest pole do manewru z mapą silnika i skrzyni. Zacny nabytek.
  17. Nowy następca na horyzoncie?
  18. FEBI wysypał mi się po 9-10 miesiącach - padła grzałka. Teraz wpadł BEHR, więc okaże się jak to działa.
  19. george odpowiedział(a) na Zimnv temat w 1.8T
    Nie, olej przeznaczony do benzynowych silników ma inną normę.
  20. Do tamtego żywię uczucie... niechęci.
  21. Coś w tym jest... pierwsze auto (źle kupiłem... ), zanim dowiedziałem się ile trzeba zrobić, czułem się nieswojo. Z obecnym od razu zaiskrzyło. Ktoś napisał mi, że lubił każde swoje auto, lecz co jedno to na inny sposób. Coś widocznie w tym jest.
  22. george odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Podobno BERU ZSE051 (ALT lub ASN) powoduje lepsze trzymanie obrotów na jałowym, czy jest to prawdą? Nie wiem.. Zamówiłem w motonet.eu komplet BERU ZSE043, czyli dedykowane pod BEX, BFB i inne za 325 zł.
  23. george odpowiedział(a) na rookie5 temat w Audi A4 B6/B7
    Racja.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.