Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

george

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez george

  1. Miałem na myśli takie ceny, że były w 2011. Golf 3 po zrobieniu PJ i tankowanie ON po 5,80. W 2012 prawie 2 zł taniej było. W marcu 2020 tankowałem 95 po 3,85.
  2. Benzyna 95 wczoraj 5,75 , ON 5,75-5,84. Gaz 3,14 Odkąd pamiętam to takie ceny były w 2011.
  3. I wyjdzie z 220+ KM/320+ Nm?
  4. Możesz zrobić na bazie obecnych lamp - jako, że masz świeże to odpada Ci problem z kloszami. Kwestia czy upchnie się wszystko w zwykłej obudowie.
  5. george odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wersja LED?
  6. Halogen pewnie siedzi tam ze względu na postojowe... w B6 Xenon Plus (popularnie nazywane bixeonoem) mają coś takiego, że na długich opuszcza się przesłona i zapala się halogenowe H7. W B7 pozbyto się tego, czego też doświadczyłeś w C6. Patrząc na lampę C6 nie zyskasz wiele aktywując halogenową żarówkę z postojówek...
  7. 90 mm to właściwa średnica pod zderzak S line.
  8. Wjechałeś z drzwiami i futryną w zakresie modów. Jest dobrze, nie pieje, a szkoda uszkodzić zderzak zimą.
  9. george odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wersja D jest następcą wersji A.
  10. george odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Z tego co wiem to jedynie opuszczali, pierwotnie jeszcze mieli mi ogarnąć wymianę zawiasu i tulei na sankach, ale zaczęli wykręcać się... Warsztat, który robił zawias mówił, że wszystko jest zabezpieczone. Podejrzewam, że gdyby było wszystko out, to cena byłaby jak na filmie wyżej... Gdzie pytałem, tam zazwyczaj chcieli robić bez piaskowania...
  11. Problem dotyczył zdaje się egzemplarzy sprzed 2004 roku. To tłumaczyłoby dlaczego B6, które jest w rodzie (lipiec 2003) lepiej trzyma się niż mój (marzec 2004).
  12. @Lu-Gi, jeżeli chodzi o 98. Kogo wybrać?
  13. george odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    PS77 Sandomierska 45, Gdańsk.
  14. george odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Masz po sąsiedzku Dolny Śląsk i Śląsk, może tam ktoś podejmie się rękawicy. W lato miałem konserwowany spód, z piaskowaniem. Warsztat, który wymieniał zawieszenie z tylu stwierdził, że jest to ładnie zrobione. Była drobna ingerencja blacharska - 3900 zł taka przyjemność. Ciekawe jak będzie spisywać się.
  15. Kupiłem kierownicę od B6 MF, ale okazała się nieudolnie pomalowana przed sprzedażą. Na szczęście człowiek, który reanimował mi fotel ogarnął ją. Wyszła matowa faktura, ale i kolorystyka jest bliska do poduszki.
  16. Oryginalny materiał według mnie wyglądał lepiej, ale Twoje auto i najważniejsze, aby Tobie podobało się. Widzę, że u góry pojawiły się bicepsy.
  17. Wedlug mnie idealnie siadł na tych Rotorach.
  18. Wymień na AMELINIUM, ale tego nie pomalujesz.
  19. Między Ełkiem a Warszawą jest VAG Performance. Fajna sztuka! Przydałoby się więcej zdjęć środka.
  20. george odpowiedział(a) na tomaz_oz temat w Audi A4 B6
    Prawdopodobnie ramiona nie dociskają. Czy pióra są nowe? Po wymianie ramion, ale pióra w zamienniku było lepiej odnośnie zbierania, ale zostawał nieprzetarty fragment. Dopiero wymiana na ori pióra przyniosła efekt.
  21. +1. Każdy ma inne upodobania, dzięki temu jest różnorodnie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.