Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

spanky

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez spanky

  1. twierdzenie juz chyba padło .... silki + osprzet sa OK takze nie ma sie czego przyczepic .... poszukaj sobie innego problemu .... :twisted: co do pytania o zmiane wartosci doladowania wymaganego to kiedys cos gdzies czytałem ale nie pamietam gdzie i nie pamietam co .... spróbuje sie kogos podpytac .... ;-) tukan2000 Podsumowujac logi sa prawidłowe wiec nie pozostaje nic jak tylko dbac zeby zawsze tak bylo i cieszyc sie moca TDI .... :twisted:
  2. zapomnialem dzisiaj sprawdzic ... jutro to zrobie ..... P.S ale pierwszy raz słysze o czyms takim .... ;-)
  3. :twisted: osobiscie uwazam ze plan skonczy sie na pkt 3 ....
  4. spanky odpowiedział(a) na adamq temat w Audi A4 B5
    tutaj macie troszke o diagnoze 1.8/1.8T :arrow: http://forum.tdi-tuning.pl/viewtopic.php?t=2104&highlight=abc :arrow: http://forum.tdi-tuning.pl/viewtopic.php?t=2104&highlight=abc powodzenia .... :twisted:
  5. po 2 liftingu juz sa naszyte skórzane "łatki" z napisem AIR BAG ....
  6. pewnie jak najwiecej .... :twisted:
  7. to uwierz ..... :twisted: a lmm do tanich nie nalezy ...
  8. spanky odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    czy mógłbyś rozwinąć kwestie :mrgreen: (co to ten nastawnik i jak go puknąć :mrgreen: ) tu masz troszke o nastawniku ... :twisted: :arrow: http://forum.tdi-tuning.pl/viewtopic.php?t=1741&highlight=nastawnik co do pukniecia nastawnika to delikatnie sie go luzuje na srubkach i puka "mloteczkiem" co by zwiekszyc/zminiejszyc zakres dawki paliwa (innymi słowy nastawnika) ... moja rada to doprowadz autko do porzadku i potem zajmij sie dawka paliwa ..... P.S najlepiej niech to zrobi ktos doswiadczony ... ;-)
  9. tak ... z tym ze moze nie dokladnie na moc ale na operowanie ta moca ..... :twisted: P.S z problemem sie bujasz juz chyba kilka tygodni i wciaz zadajesz te same pytania ... podjedz do jakiegos dobrego warsztatu zajmij sie porzadnei tematem zanim cos sie wysra ..... :twisted:
  10. a ja trzymam w garazu ... jedna na drugiej .....
  11. ciekawe gdzie to sobie wsadzisz .... :twisted: AWX to silnik 1.9 TDI PD a skrót PD oznacza że to silnik w którym wtrysk paliwa realizują pompowtryskiwacze (pumpe-duse) w skrócie PD ... ;-) P.S zanim zaczniesz cos robic z autkiem zapoznaja sie z jego podstawowa budowa (innymi słowy zobacz co masz :twisted: ) P.S 2 poprawiłem temat ... ;-)
  12. Ja mam tak samo tylko brak u mnie BOSE, a szkoda bo slyszalem, ze ladnie to gra. dobrze słyszałes ...... :twisted:
  13. ja mam fabryczny system AudiBose i mam 6 głośników: 4 z przodu (drzwi) + 2 z tyłu (drzwi) + Sub (z lwewj strony w nadkolu) ......
  14. Mają. To normalne TDI, tyle że turbinka słabiej dmucha ... silnik typowo obliczony na milion km ... wtryski tez maja inne .... chyba bardziej ekonomicznego TDI nie dało sie wpakowac do A4 .... :roll:
  15. no niestety , w takim kraju zyjemy .... EOT
  16. jezeli trzeszczy pod pedałem przy normalnym hamowaniu to masz problem z ABS-em i wyjecie bezpieczniki nie jest najlepszym rozwiazaniem problemu .... :twisted:
  17. Dodam tylko, ze te paski swego czasu byly podrabiane i pekaly jak chcialy. Jak kupujesz tej firmy to w opakowaniu czrno-czerwonym. zgadza sie ... ale temat lewych pasków Gates chyba juz minal ,poza tym czesci mam ze sprawdzonego zródła.....
  18. spanky odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    generalnie masz racje ... ale jak odpalasz Vag'a kanał 001 gdzie pokazuje Ci dawke paliwa jaki masz na dole przedział .. bo ja mam 2.2-9.0 mg/skok .... i w takim zakresie bez ruszania nastawnika moge ustawic dawke ... :twisted: a inni niech sie martwia ..... ;-)
  19. ja zmienialem na takie i tez taki zestaw bym polecl ... ;-) -napinacz gorny (ori VW/AUDI) -napinacz dolny (ori VW/AUDI) -3 rolki z ta od klimy (SKF) -simeringi -pompa wody (SKF) -pasek m-v (GATES) -pasek rozrzadu (GATES) -kolo na wale korbowym (ori VW/AUDI) -sruba (ori VW/AUDI)
  20. spanky odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    no to nie dobrze .... powininies spkojnie ustawic na 2.8 mg/skok ( ja u siebie moge ustawic na 2.2 mg/skok :twisted: ) moim skronym zdaniem trzeba puknac delikatnie nastawnik... ;-) co do zmiany obrotów na jałowym to analogicznie jak dawke tylko kanał 02 ..... ;-)
  21. a) odczytac bledy zrobic logi z: jalowy: 000 (basic settings), 001, 003, 004, 013 dynamiczne:003,008, 011.
  22. prosze kontynuowac tutaj :arrow: http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=863&highlight=rezerwa zamykam.
  23. spanky odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    :mrgreen: tylko jedno pytanie robiles to czy to tylko teoria :mrgreen: :?: oczywiscie ze robilem ... wiele razy ... nawet dizsiaj jakies 20 minut temu ... posiedzialem troche w garazu z niunia i zapietym Vag'iem .... :twisted:
  24. No właśnie, boję się, że pompowtryski nie mają odpowiedniego chłodzenia tym olejem - wydaje mi się, że takie zadanie dodatkowo ma spełniać olej w silnikach z PD. Ehh Ci fachowcy... kup porzadny olej dedykowany do tych silnikow a nie jakas zupe ...... :twisted:
  25. jakos nie widze zeby ten olej spełniał norme 505.01 (TDI PD) :roll:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.