Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pieron82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pieron82

  1. pieron82 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    ale co 20 to 20 jak będę miał na aucie to wyjątkowo wrzucę zdjęcie
  2. pieron82 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    pocieszasz mnie
  3. pieron82 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    2,6 za opony, do felg dolozylem jeszcze delikatnie ponad 2k. Płaska? No ET29 to nie jest ale jak się jezdzilo na ET47 przy 8J to roznica będzie..az 1 cm zmierzone 4cm wklesłosci
  4. Jakie TU? ja mam w Generali dokładnie na tych samych warunkach jak wypisałes i można spac spokojnie
  5. B&O, felgi, lusterka, QQ1, MMI 3G high - oświadczenie, zdjęcia i kuniec. Sam VIN tak jak pisze Gibons to nie wszystko tym bardziej, że doposażasz na oryginałach.
  6. Gibons idziesz jak burza akcja wiosna pełną parą dobrze dobrze Też bym takie przytulił, jakbyś coś wiedział daj znać...ceny ASO, AC może nie ogarnąć a auto pod blokiem parkuje:thumbdown: Ja właśnie teraz ubezpieczałem i dopytałem o moje dołożone gadżety. Powiedziano mi, ze oświadczenie + zdjęcia załatwią sprawę (chyba, że masz FV) - tak przynajmniej jest w Generali. Również w trakcie ubezpieczenia moża to zrobić ale trzeba dopłacić do składki za cały rok (również wstecz) nawet jak zostało Ci 3 miesiące.
  7. pieron82 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    dzowniłem do kolesia przy okazji widocznych tam rotorów dopytać o rozmiar opon etc ale nic nie wiedział ale fura oczywiście bezwypadkowa i można jechać do ASO, a on nie będzie się w ogóle wstydził ja dzisiaj nabyłem już felgi w sumie ze skromnym ET43 8,5 19 oryginalne nówki sztuki mam jeszcze opony do kupienia 255/35/19 Pirelli P Zero (z tym czerwonym P Zero btw jak to zmazać? ) nówki sztuki za 2,6k i to chyba nie jest zła cena...także Miron ja się wypisuje z listy oczekujących na fele i dziękuje za pomoc. Będę miał także dostep do nowych felg i opon wszystko w oryginałach ale czekam na listę do A3, A4, A5, A6, A7, A8 jakby ktoś był zainteresowany podeślę jak dostanę.
  8. pieron82 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, a przy zawiasie 1BE i feldze 19 8,5 ET 42 opona 255/35 będzie bociek ze schowanymi kołami? Czy tak jak w linku Mirona ?
  9. pieron82 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Będzie tarło na 100% wiedziałem, ze mogę na Ciebie liczyć a cos w tej sprawie felg się posunęło? zbliża się koniec lutego
  10. pieron82 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pany, będzie pasował ten komplet do B8, nie będzie nic tarło etc? 5x112 AUDI ROTOR 19'' ORYGINAŁ A5 RS5 S5 A6 LATO (4002286904) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. mam zawieszenie 1BE
  11. Ja też zazdroszczę ...ale gratuluję, piękna robota!!! Czy z mojego 2.0TDI też coś podobnego wyjdzie? Ewentualnie przez ile muszę podzielić KM i Nm, a ile pomnożyć przyspieszenie do 100km/h vs S6 Szymka?
  12. No ja minimum 20pln spryskanie piana calego auta chwile odczekam (czas na szluga) i po kolei kazdy program konczac na nablyszczaniu. Zadnej gabki etc wszystko pieknie schodzi i autko lsni jak psu jajca
  13. Ciekawe tylko, ze zero konkretow w temacie vredow. W sessantach na A4 smigalem prawie dwa sezony i bajka. Wczesniej 159 okolo 3 lat i tez no problem w sumie okolo 200kkm. To na dunlopach zaliczylem dzwona w 159 bo sie slizgaly na mokrym Sessanty glosne nie sa, a bieznik spełnia swoje zadanie. Zastanaiwam sie tylko jak przy 19" (mam porownanie na 17 i 18). Do gry wlaczyl sie jeszcze Goodyaer F1 assymetric 2 bo cena taka sama i opinie UZYTKOWNIKÓW dobre... wszystko wskazuje na to, ze pozostanę wierny Vredom ale..niech sie wypowiedza Ci co faktycznie troche pojezdzili na jednych i drugich oponach w miescie na autostradach i wsiach najlepiej od nowosci, a nie Ci co jezdza tylko na disco do kosciola i po zakupy. Inaczej te opinie niczego nowego nie wprowadzaja...sorry ale taki "tutaj" mamy klimat
  14. - Hankook Ventus S1 Evo 2 K117 - 72dB - Goodyear eagle f1 asymmetric 2 - 69dB ja rozważam jeszcze: - Vredestein Ultrac Sessanta - 67dB Takie dane podał mi gość od opon. Na ostatnich jezdziłem (245/40/18) i faktycznie są ciche ale nie wiem czy nie zmienić na inne bo ide w 19 i trochę szersze.
  15. pieron82 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    jo szukom, ale price musi być dobry
  16. 245/40/18 przy szerokiej feldze. Ok Ja zmieniłem na oryginalną audi z 8,5" R19 na 7,5" R18. dopuszcza producent dla A4 B8 też 225/45/18 . 255/35/19, które miałem - piękne, ale męczyłem się strasznie:kwasny: początkowo chciałem 245 ale stwierdziłem, że to żadna zmiana z 255 i zdecydowałem że kupie 225 z większym profilem. ---------- Post dopisany at 13:03 ---------- Poprzedni post napisany at 12:54 ---------- typoszereg opon do A4 B8 http://s10.postimg.org/ixfzxup39/IMG_2869.jpg powiedz proszę jak Ci się jeździło na 255/35/19 - ja mam obecnie 245/40/18 i szukam opinii a widzę, że piszesz iż się męczyłes...
  17. pieron82 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pany panel lusterek (składane) z polifta: mocowania, wkręty i zatrzaski etc są takie same ja we wcześniejszy modelach B8?
  18. nie mam, bo ja się tym nie bawię - nie mam ręki do takich rzeczy znalazłem w googlach 12233 lub 21295 (są z www), ale zapytaj kogoś kompetentnego z forum, żeby nic nie...
  19. To ja nie wiem, on to odklikał na 電纜光碟 być może trzeba wejść najpierw w security access...tego nie wiem, a on też już z tym śmiga ponad rok.
  20. pieron82 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czy sama wymiana coś daje? Czy do tego jest jeszcze wymagany program. Mam program na 180KM i zastanawiam się nad IC ale nie wiem czy sama wymiana wprowadzi jakieś zmiany czy tylko razem z programem pisanym na nowo? dziękuje
  21. mój kolega tak ma, nie ma błędów, a przycisk może sobie włacząć i wyłączać ale FIS nic nie pokazuje.
  22. http://www.dufal.pl
  23. pieron82 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Bierz te drugie w zupełności Ci wystarcza a i sprawdzone są - nie wywalają błędów na fis Kolor świecenia też Ok Pytanie: czy po operacji wymiany zarowek dalej mozna nazywac te swiatla przeciwmgielnymi i spelniaja swoja role, czy tylko bedą wygladac?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.