Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Iverson

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Iverson

  1. zapewne WR G2
  2. ciekawa promocja wybrałem 6 tytułów za 60zł - brać Tolkiena 2 wieże za 6zł!!!! http://www.amazonka.pl/promocja/257053697/worek-wyprzedazy-80-65-50-taniej.bhtml?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=duzy22sierpnia2011
  3. ogarnij się z tymi bezsensownymi komentarzami
  4. Iverson odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    podpytaj koleżanki z forum nick Arielka
  5. piz*usie prosiłem o spokój , bo mi roboty narobiliście tym spamem :thumbdown:
  6. jebłem :polew:[br]Dopisany: 18 Sierpień 2011, 12:24_________________________________________________...no i spokój mi tu :kox:
  7. najwyżej co Ci mogę zaproponować , to skasowanie tamatu i zielonego kropka , za łamanie regulaminu
  8. chcesz sprzedać ??
  9. Iverson odpowiedział(a) na oldak777 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    POPRAW TEN TEMAT BO LECI DO KOSZA-NIECHLUJSTWA NIE TOLERUJEMY
  10. idealnie Gracjan , zawias w dół
  11. ok Jozek ale to będzie bolało , retrospekcja zdarzeń : jechał sobie Joseph Groner twoją B5 , 70-letni dziadek , z ,o dziwo mega sprawną prawą nogą :kox: , deptał na ostrym winklu pakę siedemdziesiąt parę , niestety...jep d*p ,ośka która z d*py nie skręca ,wpadła do pobliskiego Renu , tonąc szybciej niż Joseph osiągał erekcję po viagrze ( :polew:) . Konkluzja sprawy : -śmierdzi trupem -śmierdzi starym dziadem -śmierdzi Renem -jeszcze dobrze woda nie wyleciała to Ci bulgoce w kabinie
  12. no przerabiam serial i jest mega , na weltbild.pl są w pakiecie 3 książki za 30 kilka złotych
  13. może ktoś już czytał "Niegodziwcy" L&S Hammerów , warto bo nie wiem czy zamawiać??
  14. Wątek o książkach , co kto czyta i co poleca , może ktoś ma coś do sprzedania ??!! [br]Dopisany: 10 Sierpień 2011, 09:52_________________________________________________Heh właśnie przerabiam całą serię z Eberhardem Mockiem , jestem na etapie "Dżuma w Breslau" . Serio polecam Krajewskiego , czasami ciężko się czyta z powodu wielu niemieckich nazw i zwrotów ale wciąga i zaskakuje , dobry polski kryminał.
  15. az się prosi o progi , pięknie będzie
  16. ściągasz przedni panel , w miejscu gdzie jest siatka głośnika na obudowie , jest tam taka plastikowa osłonka z malutkim otworkiem , powiększasz otworek w tym plastiku , ja dodatkowo zrobiłem 2 otwór wielkości , gniazda śrubokręta którym rozkręcałem obudowę , składasz i ma działać , naprawdę ściszyłem o 3 kreski , bo się nie dało tak głośno słychać
  17. znam mega rozwiązanie na cichy głośnik w e51 i e52 , przetestowane na mojej e51 , muszę ściszać bo tak napieprza jak rozmawiam heh
  18. ...dobra już znamy Waszą opinię - teraz proszę o konkretne przykłady jak pomóc koledze w naprawie
  19. Ty konusie , wyślę Ci zdjęcie na pw to sobie pamięciówkę strzelisz , no jak letni będzie w Pile , bądź łokolicy to przydeptam hehe .Madas dzięki za zapro , kiedyś skorzystam :>
  20. Hi. Bartek przeczytałem temat i naprawdę mi przykro , że Ciebie to spotkało ale tak to jest "złego diabli nie biorą" . sprawa bardzo dziwna , bo albo byłes non stop pod obserwacją albo , było to auto wystawione na kradzież (btw czy kupione w PL??) , już słyszałem o takich wypadkach , że skradziono u mechanika jak gdyby nic . Nie potrafię pomóc więc zostaje mi tylko życzyć powodzenia w pomyślnym rozwiązaniu sprawy , trzymam kciuki . Co tam ekipa wogóle słychać , Nikuś graty córeczki . Aaaa wchodzę dzisiaj do pobliskiego marketu w Bielsku i na półce z browarami patrzę , a tu piwo z browaru z Czarnkowa -wziąłem 10 heh, przypomniały mi się stare dobre czasy ehhhhh tęsknię za Wlkp. ;(
  21. Wow...ale masz do rezania hyhyhy
  22. dostałeś wlepy ode mnie
  23. przynajmniej wiem , że nie bity z przodu hyhyhy
  24. hahaha Patryczku i tu się mylisz będzie santorinrat project :>[br]Dopisany: 29 Lipiec 2011, 20:17_________________________________________________ no to przed zimą musze to ogarnąć fakens szit
  25. yo , nic nie modzę hehe a tyu zonk sie szykuje. Oto efekt jeżdżenia na zjebanym gwincie , po obu stronach poodginało mi nadkola , przez dłuuuuuugi czas nic się nie działo z lakierem , a tu po kilku dniach deszczu patrzę , a tu lakier odpadł (podejrzewam że ktoś go celowo odłupał) , po obu stronach jest tak samo , da radę to jakoś zrobić czy malowanie całego elementu się szykuje??!!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.