Treść opublikowana przez Iverson
-
Polecane opony zimowe
zapewne WR G2
-
Jaką książkę czytasz...teraz !!!
ciekawa promocja wybrałem 6 tytułów za 60zł - brać Tolkiena 2 wieże za 6zł!!!! http://www.amazonka.pl/promocja/257053697/worek-wyprzedazy-80-65-50-taniej.bhtml?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=duzy22sierpnia2011
-
[B5 AGB] VIAGRA
ogarnij się z tymi bezsensownymi komentarzami
-
B6 DIVISION
podpytaj koleżanki z forum nick Arielka
-
[B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!
piz*usie prosiłem o spokój , bo mi roboty narobiliście tym spamem :thumbdown:
-
[B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!
jebłem :polew:[br]Dopisany: 18 Sierpień 2011, 12:24_________________________________________________...no i spokój mi tu :kox:
-
Audi A4 B5 '98 1,9 TDI AHU by huberts
najwyżej co Ci mogę zaproponować , to skasowanie tamatu i zielonego kropka , za łamanie regulaminu
-
Audi A4 B5 '98 1,9 TDI AHU by huberts
chcesz sprzedać ??
-
[A4 B5]
POPRAW TEN TEMAT BO LECI DO KOSZA-NIECHLUJSTWA NIE TOLERUJEMY
-
[ALL B5] Audi S4
idealnie Gracjan , zawias w dół
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
ok Jozek ale to będzie bolało , retrospekcja zdarzeń : jechał sobie Joseph Groner twoją B5 , 70-letni dziadek , z ,o dziwo mega sprawną prawą nogą :kox: , deptał na ostrym winklu pakę siedemdziesiąt parę , niestety...jep d*p ,ośka która z d*py nie skręca ,wpadła do pobliskiego Renu , tonąc szybciej niż Joseph osiągał erekcję po viagrze ( :polew:) . Konkluzja sprawy : -śmierdzi trupem -śmierdzi starym dziadem -śmierdzi Renem -jeszcze dobrze woda nie wyleciała to Ci bulgoce w kabinie
-
Jaką książkę czytasz...teraz !!!
no przerabiam serial i jest mega , na weltbild.pl są w pakiecie 3 książki za 30 kilka złotych
-
Jaką książkę czytasz...teraz !!!
może ktoś już czytał "Niegodziwcy" L&S Hammerów , warto bo nie wiem czy zamawiać??
-
Jaką książkę czytasz...teraz !!!
Wątek o książkach , co kto czyta i co poleca , może ktoś ma coś do sprzedania ??!! [br]Dopisany: 10 Sierpień 2011, 09:52_________________________________________________Heh właśnie przerabiam całą serię z Eberhardem Mockiem , jestem na etapie "Dżuma w Breslau" . Serio polecam Krajewskiego , czasami ciężko się czyta z powodu wielu niemieckich nazw i zwrotów ale wciąga i zaskakuje , dobry polski kryminał.
-
Audi A4 B5 1.8 T
az się prosi o progi , pięknie będzie
-
Czy nowe nokie to padło??
ściągasz przedni panel , w miejscu gdzie jest siatka głośnika na obudowie , jest tam taka plastikowa osłonka z malutkim otworkiem , powiększasz otworek w tym plastiku , ja dodatkowo zrobiłem 2 otwór wielkości , gniazda śrubokręta którym rozkręcałem obudowę , składasz i ma działać , naprawdę ściszyłem o 3 kreski , bo się nie dało tak głośno słychać
-
Czy nowe nokie to padło??
znam mega rozwiązanie na cichy głośnik w e51 i e52 , przetestowane na mojej e51 , muszę ściszać bo tak napieprza jak rozmawiam heh
-
[ALL] Audi A4 b5 1.9 TDI 2000 rok
...dobra już znamy Waszą opinię - teraz proszę o konkretne przykłady jak pomóc koledze w naprawie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ty konusie , wyślę Ci zdjęcie na pw to sobie pamięciówkę strzelisz , no jak letni będzie w Pile , bądź łokolicy to przydeptam hehe .Madas dzięki za zapro , kiedyś skorzystam :>
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Hi. Bartek przeczytałem temat i naprawdę mi przykro , że Ciebie to spotkało ale tak to jest "złego diabli nie biorą" . sprawa bardzo dziwna , bo albo byłes non stop pod obserwacją albo , było to auto wystawione na kradzież (btw czy kupione w PL??) , już słyszałem o takich wypadkach , że skradziono u mechanika jak gdyby nic . Nie potrafię pomóc więc zostaje mi tylko życzyć powodzenia w pomyślnym rozwiązaniu sprawy , trzymam kciuki . Co tam ekipa wogóle słychać , Nikuś graty córeczki . Aaaa wchodzę dzisiaj do pobliskiego marketu w Bielsku i na półce z browarami patrzę , a tu piwo z browaru z Czarnkowa -wziąłem 10 heh, przypomniały mi się stare dobre czasy ehhhhh tęsknię za Wlkp. ;(
-
[ALL] Audi A4 b5 1.9 TDI 2000 rok
Wow...ale masz do rezania hyhyhy
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
dostałeś wlepy ode mnie
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
przynajmniej wiem , że nie bity z przodu hyhyhy
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
hahaha Patryczku i tu się mylisz będzie santorinrat project :>[br]Dopisany: 29 Lipiec 2011, 20:17_________________________________________________ no to przed zimą musze to ogarnąć fakens szit
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
yo , nic nie modzę hehe a tyu zonk sie szykuje. Oto efekt jeżdżenia na zjebanym gwincie , po obu stronach poodginało mi nadkola , przez dłuuuuuugi czas nic się nie działo z lakierem , a tu po kilku dniach deszczu patrzę , a tu lakier odpadł (podejrzewam że ktoś go celowo odłupał) , po obu stronach jest tak samo , da radę to jakoś zrobić czy malowanie całego elementu się szykuje??!!