Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Iverson

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Iverson

  1. Fotek mam kilka w zasadzie nie za dużo bo Nas z M1 gonili. Może po nastepnym spocie wrzucę razem. Tak przy okazji kolego Fan_Audi zapraszamy na nasze spoty.
  2. powiem Ci ,że na moim AFN'ie też ładnie sobie pogwizduje (kat wywalony), najbardziej słyszalne w zakresie 1900-2300 obr. uwielbiam ten dźwięk. hyhyhy
  3. Bez względu na to w którą się kręci - kształty ma ładne :drool:
  4. Kolejny fan Prison Break'a- tak zniszczyc Lambo :bicz3: :bicz3: :no: Mnie się nie podoba.
  5. To napewno nie jest pan Stasiu z szopy za domem, więc nie masz się o co martwić, firma sprawdzona -można zaufać. jak coś jest forum - http://forum.tdi-tuning.pl/ lub http://www.streetracing.pl/forum/index.php poczytaj i sie upewnisz.
  6. Właśnie się tak zastanawiam czy przy M1 , bo ostatnim razem to ochroniarz latał za nami i zakazał robienia fotek bo miał taki rozkaz od szefa no i byłby dym, gdyby nie to ,że reprezentujemy klub Audi no i jakoś zachować się trzeba. Co nieulega wątpliwości ,że szef baran i zazdrośnik!! 2 sprawa że od M1 do gokartów jest rzut beretem,a z Bułgarskiej jakbyśmy mieli lecieć przez cały Poznań to lipa, chyba że obwodnicą. Nad miejscem trzeba się zastanowić zeby znowu jaj nie było. :gwizdanie:
  7. Jako że brak propozycji od WAS , proponuje termin spota na 27(sobota), lub 28(niedziela) października. z Basenem ustalimy godzinę bo po ostatnim ściganku , chyba wszyscy są za tym aby polatać po torze. Tym razem zrobimy grandprix żeby trochę dłużej pośmigać.
  8. Planowane zmiany wyjdą autu na big+ , pomyśl jeszcze nad chipem bo to daje dużo frajdy z jazdy.
  9. No i super Spanky , czyli moja teoria o urwanej sek. okazała się prawdą. ja chyba będę wkładał turbo AWX do AJM'a jak dobrze pójdzie i zobaczymy co z tego wyjdzie!! (czy świst turbinki AWX jest większy od Twojej AFN,AVG?)
  10. Idziesz w ślady Murzyna!! Jak się to sprawdzi to kto wie ....
  11. Galanto kolego z tą skórą , tyle dodatków że waga fury to już pewnie gdzieś z 1,5t hyhyhy , ładuj chipsaka bo pod większą górkę się nie utaśtasz. Zmiany na DUŻY PLUS!!
  12. Ja codziennie zabieram do pracy swoich 2 kumpli, niestety mam zasadę, że obcych autostopowiczów nie zabieram.
  13. Kolego porób logi dynamiczne i wrzuć na forum to dla dobra Twojego autka, AJM dłubnięty na 130ps to śmiechy nie chip.
  14. Kolego Cyberluk , coś napewno masz z autkiem nie tak , bo AJM nie trzymajacy serii to lipa i spalanie jak w PB. Co za firma że chipuje chore auto-dziwne.
  15. Witam i uzupełnij profil.
  16. Ja tez jestem za nr.1 najlepszy wybór.
  17. No to działaj , ustalamy termin i gonimy po torze.
  18. Tyle ludzi z Wlkp jest zalogowanych, a jak przychodzi co do czego to stała ekipa tylko jest!! Nieładnie!! Basenik, co gokarty się chyba do "nas" uśmiechają co??
  19. Ale posucha u nas w WLKP. Co ściemniacze może by się spotkał na jakimś weekendzie i coś pomyslec przydałoby się nad organizacją spotów regularnie. Bo do tej pory, było to coś jak od imprezy do imprezy ale nie zawsze się tak da!! Propozycje mile widziane.
  20. Witaj i zapraszamy na spoty do Poznania.
  21. Eeej chłopaki przecież mamy 8 km autostrad wybudowanych nie dawno ,a wy mówicie ,że nie ma po czym jeździć. Widocznie chyba jeszcze za mało płacimy bo te budowy coś kiepsko wygladają.
  22. Miron!! nawet w tej serii jest wystarczająco piekna, aby przyciągnąć wzrok na dłużej, hmm chyba tu nic wiecej nie potrzeba mówić wszystko cudne. 190ps ładny poczatek na mody. graterson
  23. ładna B7 utrzymana w dobrym stylu
  24. Wszystkiego Najlepszego Droga Koleżanko!!! ps. Daj mężowi czasami pojeździć Audi.
  25. Ja polecam War Craft-reign of haos i War craft-frozen throne

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.