Treść opublikowana przez Iverson
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Fotek mam kilka w zasadzie nie za dużo bo Nas z M1 gonili. Może po nastepnym spocie wrzucę razem. Tak przy okazji kolego Fan_Audi zapraszamy na nasze spoty.
-
[B5 AVG] AVG+turbulum AWX+czips+......
powiem Ci ,że na moim AFN'ie też ładnie sobie pogwizduje (kat wywalony), najbardziej słyszalne w zakresie 1900-2300 obr. uwielbiam ten dźwięk. hyhyhy
-
Ciekawy test na półkule mózgu
Bez względu na to w którą się kręci - kształty ma ładne :drool:
-
grafitti na lambo
Kolejny fan Prison Break'a- tak zniszczyc Lambo :bicz3: :bicz3: :no: Mnie się nie podoba.
-
[B5 AFB] masters tuning-co o nich sądzicie?jakies opinie o przedstawicielach?
To napewno nie jest pan Stasiu z szopy za domem, więc nie masz się o co martwić, firma sprawdzona -można zaufać. jak coś jest forum - http://forum.tdi-tuning.pl/ lub http://www.streetracing.pl/forum/index.php poczytaj i sie upewnisz.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Właśnie się tak zastanawiam czy przy M1 , bo ostatnim razem to ochroniarz latał za nami i zakazał robienia fotek bo miał taki rozkaz od szefa no i byłby dym, gdyby nie to ,że reprezentujemy klub Audi no i jakoś zachować się trzeba. Co nieulega wątpliwości ,że szef baran i zazdrośnik!! 2 sprawa że od M1 do gokartów jest rzut beretem,a z Bułgarskiej jakbyśmy mieli lecieć przez cały Poznań to lipa, chyba że obwodnicą. Nad miejscem trzeba się zastanowić zeby znowu jaj nie było. :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jako że brak propozycji od WAS , proponuje termin spota na 27(sobota), lub 28(niedziela) października. z Basenem ustalimy godzinę bo po ostatnim ściganku , chyba wszyscy są za tym aby polatać po torze. Tym razem zrobimy grandprix żeby trochę dłużej pośmigać.
-
[B6 AVF] A4 Avant by boberek
Planowane zmiany wyjdą autu na big+ , pomyśl jeszcze nad chipem bo to daje dużo frajdy z jazdy.
-
[B5 AVG] AVG+turbulum AWX+czips+......
No i super Spanky , czyli moja teoria o urwanej sek. okazała się prawdą. ja chyba będę wkładał turbo AWX do AJM'a jak dobrze pójdzie i zobaczymy co z tego wyjdzie!! (czy świst turbinki AWX jest większy od Twojej AFN,AVG?)
-
[B5 AJM] A4 2000r 115KM xenon 18" skóra, navi, dvd SPRZEDANA...
Idziesz w ślady Murzyna!! Jak się to sprawdzi to kto wie ....
-
[B5 AJM] A4 2000r 115KM xenon 18" skóra, navi, dvd SPRZEDANA...
Galanto kolego z tą skórą , tyle dodatków że waga fury to już pewnie gdzieś z 1,5t hyhyhy , ładuj chipsaka bo pod większą górkę się nie utaśtasz. Zmiany na DUŻY PLUS!!
-
Carpooling (podwoźnictwo) w Polsce, przejdzie to czy nie?
Ja codziennie zabieram do pracy swoich 2 kumpli, niestety mam zasadę, że obcych autostopowiczów nie zabieram.
-
[B5 AJM] AJM chip CS czy MT??
Kolego porób logi dynamiczne i wrzuć na forum to dla dobra Twojego autka, AJM dłubnięty na 130ps to śmiechy nie chip.
-
[B5 AJM] AJM chip CS czy MT??
Kolego Cyberluk , coś napewno masz z autkiem nie tak , bo AJM nie trzymajacy serii to lipa i spalanie jak w PB. Co za firma że chipuje chore auto-dziwne.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam i uzupełnij profil.
-
Jakie fele do mojej A4??
Ja tez jestem za nr.1 najlepszy wybór.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No to działaj , ustalamy termin i gonimy po torze.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tyle ludzi z Wlkp jest zalogowanych, a jak przychodzi co do czego to stała ekipa tylko jest!! Nieładnie!! Basenik, co gokarty się chyba do "nas" uśmiechają co??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ale posucha u nas w WLKP. Co ściemniacze może by się spotkał na jakimś weekendzie i coś pomyslec przydałoby się nad organizacją spotów regularnie. Bo do tej pory, było to coś jak od imprezy do imprezy ale nie zawsze się tak da!! Propozycje mile widziane.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj i zapraszamy na spoty do Poznania.
-
Oplaty za drogi
Eeej chłopaki przecież mamy 8 km autostrad wybudowanych nie dawno ,a wy mówicie ,że nie ma po czym jeździć. Widocznie chyba jeszcze za mało płacimy bo te budowy coś kiepsko wygladają.
-
[B6 BEX] Mironowóz cz.II - S-line , Ledy , 18 , RNS-E
Miron!! nawet w tej serii jest wystarczająco piekna, aby przyciągnąć wzrok na dłużej, hmm chyba tu nic wiecej nie potrzeba mówić wszystko cudne. 190ps ładny poczatek na mody. graterson
-
[B7 BPW] Audi A4 B7 S-line ABT
ładna B7 utrzymana w dobrym stylu
-
Nasz klubowiczka OSETTI zmieniła stan cywilny - złóż życzenia :)
Wszystkiego Najlepszego Droga Koleżanko!!! ps. Daj mężowi czasami pojeździć Audi.
-
Najlepsza gra komputerowa wg Was w jaką graliście
Ja polecam War Craft-reign of haos i War craft-frozen throne