Treść opublikowana przez Iverson
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy kolejnego użytkownika jedynej słusznej marki
-
RS4
Na tych felach to malinkoxlans w jednym!! cudna
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No pewnie że może być, tu nie chodzi tylko o to jakie kto ma autko, ale tez żeby poznać fajnych ludzi , maniaków marki, podzielić sę wiedzą (jeżeli się takową posiada), i dobrze bawić BTW jestem jutro cały dzień na zakupach w Poznaniu z moją kobitą , może jakiś "przypadkowy" spot co?? jak coś to call me nr koma w assistance
-
prawie popłakałem się z radości!! :D
Graty Pet3r!! No to będziemy mieli nowego inżyniera, może AUDI Cię zechce!! hyhyhyhy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witka
-
Przymusowa praca Euro 2012
Normalnie się uśmiałem, a miałem taki zjebany humor dzisiaj :polew: http://fakty.interia.pl/kraj/news/euro-2012-popracujemy-obowiazkowo,948068
-
[B6 AWX] Przeglad po zakupie
Tu znajdziesz wszystkie odpowiedzi na swoje pytania, tylko wystarczy poszukać!! http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/board,21.0.html
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witka!!
-
[B5 AFN] Moja A4 1.9 TDI 1997 rok (110km)
.....jestem zdania co koledzy i bierz kupuj wieksze fele np 17" lub 18" , różnica w komforcie jazdy żadna , ale wizual o 100% lepszy
-
[B5 AFN] Przednie lampy firmy TYC
ja bym to z chęcią zrobił tylko...Cuber obiecałeś
-
[B5 AFN] Przednie lampy firmy DEPO
Kolego poszukaj trochę,takich tematów jest mnóstwo, z takich lamp o tylko FK.
-
[B6 AWX] Dziwnie parujace szyby
hmmmm wczoraj po raz pierwszy to samo mi się przytrafiło, ale dzięki prostemu wyjaśnieniu Letallec'a, juz wiem OCB!!
-
[B5 AKN] Głosujemy, które felgi- Avant.
Sam nie wiem!! Wit pokazałeś 7 felg a 6 z nich jest moim ulubionym wzorem!! No to mamy problem. Ale sentyment mam do nr. 5 , wiem każdy je ma ale mi się tam podobają!!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Yo man!!
-
[1.9TDI AFN 110KM] chip - jednak nie w Poznaniu , pojechałem do Warszawy, WYKRES
oj Alvaro chyba od Pistacji :bicz3: się szykują straszne!! Murzyn musisz obronić honor B piuntek!!
-
Kto ma iPhone'a ten mistrz!!! :)
Widzę że powoli każdego dopada mania posiadania iPhon'a. Telefon wypas ale narazie za ogromne pieniądze, a i tak u nas nie działałby.
-
[B5 AFN + AVB] Auto po modyfikacjach
podoba mnie się ten wykres!! Pikuś podeślij mi te kości zobaczę jak się lata
-
[ B5 AFN ]1.9 Tdi Nareszcie nowa kiera ...i nowe fotki :))
Wiki kobietom nie przetłumaczysz, jak się uprą to koniec i tyla. Ta fura ma wszystko tak jak powinna mieć, super!
-
Zawór regulacji ciśnienia doładowania - N75
Opis ściągnięty z forum VW , może się chłopaki nie obrażą i nie będą mieli nam tego za złe!! Spróbujcie sami, ja właśnie jestem po czyszczeniu, zaworek się klei i czeka na założenie , wieczorem zdam relację czy działa. Czas 1 h wystarczy na rozłożenie i złożenie , nie liczę klejenia. trochę cierpliwości i uwagi to naprawdę nic trudnego, żeby jeszcze działało to będzie git. http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=67926 Miłej lektury. Pozdrawiam No mojego N75 nie dało się do końca zreanimować,była duza poprawa w doładowaniu,błędu nie było,ale niedoładowywał tyle ile powinien. Gdzieś tam jeszcze popuszczał. No nic nadał jeżdże na AJMie. Może komu innemu się poszczęści.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam sąsiada!!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Hejka, mamy nadzieję że miło z nami spedzisz czas!!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy kolejnego tełdeja!!
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Panie i Panowie ma ktoś z was może jakikolwiek kontakt z Ultim!! Proszę o kontakt na priva jak coś!!
-
[B5 ADP] Srebrny sedanik
Zacznij zmiany od felgi i zawiasu. ładna fela zmienia autko odrazu,a później pokolei bo to wymaga kasy i to sporej.
-
[B5 ADP] Co o tym myśleć?
Dobrze postąpiłeś, czekamy na dalsze losy "śledztwa" Dextera!!