Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Iverson

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Iverson

  1. Witaj kolego! Zapraszamy na spoty do Kalisza!!
  2. Witamy i zapraszamy na spoty!
  3. Dostaniesz od nich maila z linkiem do Twojej faktury, następnym razem przeczytaj warunki umowy , tam wszystko pisze co i jak. pozdro
  4. Za cabrio wogóle nie przepadam , ale sedan w B7+biała perła+czarne 20" z polerowanym rantem= :drool:
  5. Zajebioza na maxxa!! światła tylne są prze mega!! Możesz podać stronę www z tą Audi!!?? Dzienks
  6. Nic się nie bój , paczka dojdzie , będziesz zadowolony! Ja zamawiałem w opony.com i za 2 dni miałem kuriera na firmie. Jest ok. :th:
  7. ANGELA-jesteśmy na NIE!! Warsaw Team na ulicę z transparentami "ZOSTAW FELE,ZOSTAW FELE" , zawsze możecie dołączyć do pielęgniarek!!
  8. Angela Twoje felgi są naprawdę super-niezmieniaj ich!! Warsaw Team co jest z Wami??!! Kobieta w niemocy gustowej a wy jak mysz pod miotłą!! :bicz3:
  9. Nie widać fotek!!
  10. Ten wygląd mnie rozjebał + filmik na google mnie rozjebał = ogólne rozjebanie
  11. Tragedia,syf niebierz tego bo bedziesz żałował, uzbieraj kasę i kup ori. Ja już raz wypróbowałem wynalazek z allegro i bardzo żałuje, nigdy więcej podrób.
  12. Iverson odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Bryniu My tak dorabiamy po godzinach pracy na mody do naszych Audiczek, a Wy nawet o tym nie wiecie!!
  13. Spróbuj jeszcze raz bo nie widać photosów! :gwizdanie:
  14. Poczekaj może ktoś przekładał już stopa z innego auta , to się wypowie......albo i nie.
  15. Powinno pasować, musiałbyś sprawdzić ale ori to ori!!
  16. Nazwij jakoś temat bo nie wiadomo o co chodzi!!
  17. A co powiecie na ten zestaw?? http://www.allegro.pl/item205176860_alan_199_antena_100_cm_400w_duzy_zasieg.html
  18. Poczytaj dział o tuningu , oraz opinie o z chipowanych autkach oraz osiągi to napewno złapiesz bakcyla!! A Twoje niechęci zostaną rozwiane!
  19. Musisz zrobić pomiary na hamowni bo same oznaczenia pamięci nic nie mówią.
  20. Spanky pewnie że zrobię pomiar na hamowni ale narazie przedstawiam to co mam z g-techa. Zadałem pytanie w osobnym wątku jak g-tech różni się pomiarami z hamowni ale nie otrzymałem odpowiedzi.
  21. Mój AFN był bardzo , bardzo chory więc trzeba było go uzdrowić hyhy!! Wszystkie pomiary były robione G-techem RR oczywiście razem z Vagiem na moich kolanach. 1. Padnięty N75 podmiana na EGRa z AJMa narazie chodzi chociaż na wykresie jest widoczny spadek mocy,czekam na nowy N75 wtedy powtórzę pomiar,ewentualnie lekka korekta softu. 2. Zapchany kolektor wydechowy i EGR-oj dało to bardzo dużo bo wreszcie dostaliśmy brakującego powietrza ale to nie było to, chociaż doszliśmy do serii czyli coś około 110 km i 230 Nm i sprincie do setki w 12,5 s 3. Zapchany kat-odkręcenie wydechu od turbiny bo na wybebeszanie kata nie było czasu i wreszcie zadziałało!! Z 12.5 zeszliśmy na 9,5 do setki i jakieś 135 KM i ponad 300 Nm!! Rano wybebeszenie kata i strojenie softu. Wyszło ok. Praktycznie zerowy dym, ciągnie ładnie i równo (bez klimy) , odczuwalny rezultat. Wykresy: 1. Dystans w czasie A4 110 zestawienie 2.Moc 3 bieg A4 110 zest 3.Moc w czasie 3 bieg 4.Moc w czasie zest 5.Obroty w czasie 3 bieg zest 6.Obroty w czasie zest 7.Prędkość w czasie 3 bieg zest 8.Prędkość zest A4 110 Jak macie jakieś uwagi to piszcie ,może dało by się coś jeszcze poprawić!? Powered by Mariusz "Strzelba" Strzelczyk
  22. chodziło mi o lexus style clear ich wygląd jest nie za bardzo!! przynajmniej dla mnie!
  23. sorki za OT posłuchaj rady kolegów bo oni w tym siedzą a będziesz zadowolony. nie zakładaj clearów bo to shit!!
  24. Bierz 115 ps, nie będziesz żałował, jakbym wcześniej wiedział że jest taki silnik to pewnie bym na niego polował!!
  25. Witamy!!Dawaj foty kolejnego AFN'a!!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.