Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Iverson

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Iverson

  1. załóż nowy temat ten zamykam
  2. jeszcze kolor auta zmień na brillant black , to bedzie jak na tym filmiku
  3. niestety to nie dział sprzedaży post z linkami usuwam
  4. łał szauuuu jest :kox:
  5. w 1 audi mialem takie kołpaki
  6. puśc na pw lepiej
  7. gdzie masz tą fotę z podpisu
  8. może coś się uda stworzyć fajnego
  9. https://www.facebook.com/pages/B5-Battalion/242369779178468
  10. a to nie jest ikonka od webasto czasem
  11. w.kurfe fak :kox: :kox:
  12. ok dzięki na pewno wypróbuję
  13. nie nie mam własnie
  14. jest jakaś aplikacja która pozwala zapisywać zdjęcia ze stron itp ??
  15. ...TY , co to kowal wieczorem napiertala młotkiem , ...nie , to Maxsterr wjeżdża na dzielnię :polew:
  16. nie czytałem ale jest na liście zakupowej
  17. WR jest zimowka
  18. WR to stara zimowka po niej były wr g2 i d3
  19. miałem opony wr g2 , 2 sezony i jak dla mnie są kiepskie , na błocie , śniegu a nie daj panie lodzie , to była tragedia. Teraz mam NokianWR D3 i są naprawdę godne polecenia
  20. ale przeciez do tego dążą , podatek będzie 24% na pewno , paliwo 6zł , inflacja pewnie 3,5% , każdy rachunek za media domowe masz większy , kredyty w górę pomimo mocnego zł , pensje stoją, grożą recesją , firmy zwolnieniami , doprowadzi to do obniżenia kosztów zatrudnienia i wynagrodzenia + umowy śmieciowe , jakby nie patrzeć jest lipa
  21. Nie pamiętam dokładnie szczegółów ale kumpel w Bielsku mi mówił , że juz płaci taki podatek , współczynniki to średnia opadów i powierzchnia w m2 dachu , i każdy mieszkaniec ma inną stawkę hyhyhy
  22. mam 2 teorie na to : - acta + anonymous to rządowa propaganda , która ma na celu zastraszenie ludzi , po tym jak rząd w pięknym stylu rozniesie próby zamachu anonymous , żeby dało to do myślenia "powstańcom" , że cokolwiek zrobią to się nie uda lub - poprostu zaczęło się to

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.