Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Buba

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Buba

  1. Przeciez u Ciebie na tym sofcie tez podobno wyszlo (z tego co pamietam) 330km i 460nm. u mnie na dynomecie wyszło 302/415 nie pamiętam pierwszego pomiaru na maha ale było coś +-320
  2. Ja mam przynajmniej wynik z MAHA A widziałem setup podobny do mojego na 380kuni:naughty: Ja go nie kwestionuje. Trzymam kciuki za to żebyś miał nawet 400. Mówie tylko że dyno nie jest dobrym wyznacznikiem prawdziwej mocy i każdy Ci to powie. MAHA prawdę powie bo tego jej oszukasz:decayed: ---------- Post dopisany at 09:11 ---------- Poprzedni post napisany at 09:10 ---------- Buba,u siebie masz cos wiecej dubniete,czy tez sam soft,u Ciebie wyszło 352,a u bienka nie wierzysz w 330? on ma gotowca ja mam soft robiony od nowa a to spora różnica:wink:
  3. Jedź na MAHA. WYdasz troche więcej ale przynajmniej będziesz miał pewność. Sporo wyszło na tym sportecu ale może masz jakiegoś bonusa w serii:wink:
  4. Tutaj bym polemizował To jest loteria. Raz się uda a raz nie. Widziałem różnice 10-20KM. Nie macie tam gdzieś MAHA?
  5. Ja na tym sofcie miałem raz 311KM a raz 321KM:eusathink: Jaką oni mają hamownie? Dynometa?
  6. noo w końcu
  7. Buba odpowiedział(a) na bajk temat w Inne marki
    Dla mnie osobiście jedyne sensowne to VI. Klasyk gatunku:whistling:
  8. Buba odpowiedział(a) na bajk temat w Inne marki
    widze że się rozkręcamy zaczyna się jak u nosba kiedyś z wyborem koloru dla białasa:doh: dodam do ulubionych żeby Was poczytać dziewczynki
  9. Buba odpowiedział(a) na Gracjan temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    widze że poxilina spełnia swoje zadanie:wink:
  10. Buba odpowiedział(a) na bajk temat w Inne marki
    Gorzej jak baba z wyborem samochodu
  11. Jak założysz te rączki to się przekonasz dlaczego Ori były czarne ale ktoś pewnie pomalował.
  12. z tym niebieskim to troche przegięcie...
  13. już chyba wszyscy ją wymacali:grin:
  14. no niekoniecznie taki sam. jak masz stożek to masz normalnie poliftowe wahacze
  15. jak nie pasują jak pasują. B5 to b5. ma mieć stożek na mocowaniu do zwrotnicy i tyle.
  16. z b5:wink:
  17. nie pasuje mocowanie amorka:wink:
  18. Całość jakoś tak się nie zgrywa. Muzyka nie pasuje do ujęć. Ujęcia nie pasują do prezentowanego samochodu. Bardzo statycznie i bez "jaja". Brakuje tego czegoś. Auto w poślizgu a muzyka jak na pogrzebie. Kamera zapierda.la a muza jak na stypie. Muza zaczyna przyśpieszać a tu slowmotion. Takie moje wrażenie o całości Co do montażu to się nie znam więc nie wypowiadam.
  19. Czyje to?
  20. Podpadłeś. Bez kitu takim samochodem na spota? To nawet ja swojego przez pół dnia pucowałem żeby się błyszczał a Ty takie fo pa:facepalm:
  21. Kalkulator kredytowy - Kredyty - Finanse osobiste - Bankier.pl
  22. Zajelo co? valeting, detailing. usuniecie mory? Jaki stan lakieru, jaki lakier? czarny:grin:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.