Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Buba

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Buba

  1. pojedz do dobrego mechanika niech zweryfikuje co i jak jest z silnikiem. jakie koszta naprawy. jezeli faktycznie trzeba robic kapitalke to nie oplaca sie wogole grzebac. poszukaj na allegro jakiegos AEB/ADR ktory nie jest jeszcze wyjety. Wez mechanika jak sie nie znasz na silnikach niech sprawdzi kompresje i wszystkie pierdoly. Ale co do swapa to naprawde trzeba sie dobrze zastanowic bo faktycznie mozna sie wpiepszyc w niezle gowno. Warto szukac w klubie bo pewniej ze nie zajechany.
  2. duzy jest bo ma 17cm. taki schowany cichociemny mowilem ci ze kilka razy stanalem na twoim nowopolakierowanym zderzaku?? :gwizdanie:
  3. powialo chlodem :gwizdanie: dobrze ze zrobiles tak jak mowilem to nie bedziesz sie musial znowu ze spawarka bawic tylko 4 srubki odkrecic. te lampy to Valeo czy depo??
  4. nizej nie zalozy bo rury ktore kupil chyba nie siegna
  5. a co ty masz za lampy?? ostatnio byly czarne
  6. a jak najlepszy tekst moskala "Gdzie jest dziesiatka, k**wa gdzie jest dziesiatka, ja pier**le nic tu nie ma. jakbym wiedzial to bym swoje narzedzia na budowe przywiozl. Buba masz dziesiatke i tasme izolacyjna??"
  7. Czarna skóra jest brzydka ..jakby ktoś asfalt wylał na fotele Co za koleś lepsza cala czarna niz czarna lamana z niebieska alkantara.
  8. o f*ck powinien byc BAN jak nic
  9. niestety S4 nie sprzedaja sie od reki ale ta jest czarna i ma czarna skore wiec jak dla mnie pierwsza do ogladania.
  10. Ciekawe z jakich powodów straciła znaczek na klapie i zyskała nowy S4 wyglada ciekawie ale juz stoi ze 3 miechy[br]Dopisany: 27 Styczeń 2010, 13:57_________________________________________________dzisiaj bawilem sie takim urzadzeniem http://www.allegro.pl/item887652118_vas_5052.html fajna zabawka
  11. rowniez bylem na placu boju (jak sie okazalo zaraz za kolkovem). najfajniejsze jest jak cala ekipa stoi, koles spawa a moskal sie wydziera zeby dobrze spawal i dziur nie robil :polew: :polew:
  12. mrożoną góralską herbatkę przygotowanie: 1)idziesz wpierw łóżko sobie pościelic potem: 2)bierzesz szklankę wkładasz woreczek herbatki wciskasz cytrynę zalewasz zmrożonym spirytusem do pełna przyjmujesz na raz zaleznie od kondycji powtarzasz punkt drugi, jeżeli nie jesteś w stanie kożystasz z punktu 1 :polew: bardzo smieszne. ma byc delikatne i subtelne a nie killer zabojca
  13. najlepszy spirytus jaki pilem to w zeszlym roku na mazurach. 2litry spirytusu + 3l wody + swieze liscie miety prosto z łąki ale w wawie nie oplaca sie kupowac miety bo duzo tego trzeba
  14. Wczoraj pilem/degustowalem rozne dziwne wynalazki zrobione na bazie spirytusu. Spirytus z sokiem kaktusowym z biedronki nawet spoko, spirytus z herbata miodzio (skonczyla sie wodka, kumpel poszedl do kuchni i za 20min byla gotowa i nawet nie bylo czuc spirytusu). Dzisiaj bede porterowke robil bo tez podobno dobra jest ale mam jeszcze 5l spirytusu do zrobienia na wyjazd. Macie jakies patenty na dobry mix??
  15. wygladaja jak z odzysku :gwizdanie:
  16. warszawa-wilno-warszawa 932km warszawa-janskie laznie, janskie laznie-warszawa, warszawa-janskie laznie, janskie laznie- warszawa 1920km
  17. Przyczyna ciekniecia byl oring pekniety w 4 miejscach. lamal sie jak paluszki. Koszt oringu w aso 8.50zl Przy okazji chlodniczka nowa 140zl Dzieki za pomoc
  18. Bede szukał :gwizdanie: ktos na sr.pl sprzedawal komplet z rs4 chyba za 4500 i mozna bylo osobno wziac
  19. dziewuszki
  20. do naszej podejdzie K04-15, innej nie wsadzisz
  21. Buba odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Axe Clean Your Balls
  22. tylko sie cieplo ubierz :gwizdanie:
  23. Na Torwarze :good: Zapraszam o 19 znowu zamieszanie robisz :bicz3:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.