Treść opublikowana przez Buba
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wlasnie udalo mi sie podlaczyc do wifi na uczelni. Nie ma jakiejs wersji mini forum jak np wp.pl czy onet.pl na telefony? Strasznie sie przeglada strony:( Taki piekny sniezny dzien a wy sie juz od rana klucicie:)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
co ty gadasz, moskal jest bardziej misiowaty i oktawe wyzej zaciaga
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
sorki umknelo mi gdzies to zdanie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
w kazdym panstwie UE mozna oliczyc VAT od paliwa wiec pewnie niedlugo to potrwa bo prawo UE jest wyzej niz nasze
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://biznes.onet.pl/koniec-z-odliczaniem-paliwa,18493,3042639,3030583,57,1,news-detal
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
monotematyczni sie zrobiliscie
-
[B5 ADP] Podniesienie mocy silnika- jest możliwe ?
Hmm... Co jak co ale mozliwe jest grzebanie w samym ECU silnika wolnossacego... http://www.unitronic.pl/Projekty/?__G1_project=4 pytanie tylko po co...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No dobra. czas pierwszy raz od dwoch dni wyjsc z lozka goraczka spadla wiec moge zaczac funkcjonowac w normalnym swiecie. jaka pogoda na zewnatrz bo na poczte musze isc i po fajki? moze ktos chce kupic kask na snowboard/narty ROXY?? kupilem swojej kobiecie ale okazal sie za duzy i musze odeslac
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
do tego jeszcze kombinacja ze trzeba dwa razy wcisnac sprzeglo, raz hamulec, lewy kierunek i auto dostaje prad... im wiecej takich gadżetow tym lepiej
-
[B5 AEB] Zawór upustowy "BLOW OFF"
moglbys pisac z jakimis znakami interpunkcyjnymi bo ciezko cie zrozumiec
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
łeee , ja w zime latam na Barum-ach - 550 za kpl , i są za***iste W zeszlym roku bylem w czechach na desce i nie moglem podjechac pod gorke wiec stwierdzilem ze musze lepsiejsze oponki kupic, auto tanczylo strasznie, jak jechalem to zamiec sniezna mnie zlapala, zero hamowania na prostej drodze, nie wiem nawet co to za opony byly... http://pogoda.gazeta.pl/pogoda/0,0.html#10-48_1000010 4 st. jest zdjecie tego badziewia... http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20091012/LUBLIN/552968752 zawsze mnie zastanawia dlaczego nikt nie zapakuje do bagaznika tego fotoradaru...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
na przod beda zimowe a z tylu letnie. przod ma ciagnac a d*pa uciekac
-
Alternatywa dla Nikon D40
Witam, Od dawna interesuje mnie zakup lustrzanki cyfrowej i spodobal mi sie nikon D40. Nie jest to chyba jakis wyjatkowo wysoki model ale nie jestem jakims profesjonalista w robieniu fotek. Poprostu potrzebuje czasami dobre zdjecie dla siebie zrobic. Czasami w ruchu jak na desce smigam. Powiedzcie mi jaki jeszcze model mozna w tej cenie kupic. D40 to ok 1000-1400zl w zaleznosci od wyposazenia.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
GoodYear Ultra Grip 7+ (opony zimowe)
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
ja obstawiam takie cosik: http://www.allegro.pl/item775891874_audi_rs6_bcy_s6_s8_4_2_silnik_bi_turbo_450_km_rs4.html
-
[B5 AEB] Zawór upustowy "BLOW OFF"
powodzenia ale sadze ze TurboDynoMan by sie tutaj przydal bo raczej nie bedzie dzialac :gwizdanie: P.S. nie kombinuj tylko oddaj go jak najszybciej zanim nie bedzie za pozno
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
z rana ja tez juz chce snieg wlasnie mnie kurier obudzil i przywiozl UG7+ wiec mozna polatac Wczoraj ogladalem za***isty film "Orphan". Polecam wieczorem do poduszki. Wkreca
-
[B5 AEB] Zawór upustowy "BLOW OFF"
cos mi sie wydaje ze nie bedzie pasowal...
-
[B5 ADR] MOJA ZABAWKA!!! AUDI A4
wyjales mi to z ust
-
[B5 AEB] Zawór upustowy "BLOW OFF"
najpierw to pokaz jak wyglada :gwizdanie: nie dostales instrukcji montazu??
-
Polecane opony zimowe
kolego a o czym jest ten watek? poczytaj i sam zadecyduj. nikt za ciebie nie wybierze
-
[B7 BGB] Projekt ciemność - NA SPRZEDAŻ
co to za fele?? nie oslepiasz czasami nikogo swiatelkami??
-
[B5 AEB] Tarcze + klocki - proszę o pomoc
no to d*pa zimmermany albo ATE bedzie chyba najlepszym rozwiazaniem. do tego dobre klocki i chyba powinno wydolic... duzo tego bylo w tym temacie
-
[B5 AEB] Tarcze + klocki - proszę o pomoc
to zainwestuj w 312 jak i tak masz wymieniac. jak zmiescisz w felge to takie rozwiazanie jest najlepsze
-
Street Kill's czyli pojedynki "na trasie"
szczegolnie TICO