Treść opublikowana przez Buba
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wreszcie forum odżyło :laghing2:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Moze byc i taki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
HERTZ ESK 165 slyszalem ze daja rade (jesli chodzi o stosunek ceny do jakosci). nie wiem ile w tym prawdy
-
[ALL B8] Nareszcie A4 B8 2009
ja pier.....
-
[B5 AEB] Jaki warsztat polecicie do założenia LPG w 1.8T w Warszawie ?
Ja za wlew w klapce zaplacilem 50zl. Nic sie nie dzieje i nie mam zniszczonego zderzaka (nie wiem czemu odradzaja). Nie mam nic do STAG'a ale jak gadalem z kolesiem od gazu to powiedzial ze STAG jest rzezbiona instalacja. Kazda czesc jest innego producenta. Zakladajac STAG'a u niezaufanego gazownika nigdy nie masz pewnosci co ci wsadzi pod maske. Powie ze wsadzil przewod 8mm (kaze za niego doplacic bo nie jest standardowy) a wsadzi mniejszy. Ty odbierajac auto (nie znajac sie na instalacjach gazowych) nie sprawdzisz kazdej jednej czesci, dlugosci przewodow itp. Dlatego na twoim miejscu dobrze bym sie zastanowil komu oddac auto. Wypowiedzi sa rozne o tej firmie i to juz daje duzy znak zapytania. Zalozyc to nie problem ale pozniej jak sie zacznie cos dziac to beda kwiatki.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- [B5 AEB] Jaki warsztat polecicie do założenia LPG w 1.8T w Warszawie ?
po twoim opisie juz bym zrezygnowal z tej firmy- [B5 AEB] Jaki warsztat polecicie do założenia LPG w 1.8T w Warszawie ?
ja z wawy do lodzi pojechalem :gwizdanie: lepsza oferte dostalem egp faktycznie ma ceny kosmos ale profi robota jest i wiesz co masz, legionowa nie znam.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
studzienki zatkane i wszystko na ulicach zostaje. dobrze ze mamy oslone pod silnikiem bo juz kiedys wjechalem w taka niewinna kaluze a pozniej stalem bo przewody zalalo...- [B5 AEB] Silnik, dziwny dźwięk (mp3)
sprobuj jeszcze raz nagrac bo nic nie slychac- [B5 AEB] Dziwny dźwięk - czy to normalne (filmiki) ?
Pompa wspomagania. u mnie tez slychac ale nie az tak glosno- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
trzeba bylo foty trzaskac. bylobu real a nie sztuczne silikony.- Co się dzieje z Waszymi poprzednimi autami ?
1. Skoda 105. Pierwsze auto, zajarany, zatarlem silnik. Pierwszy tuning: samodzielny swap na 1.3 ze skody Rapid. Jezdzila troche pozniej sprzedana. P.S. za***ista furmanka do driftu. troche dluga ale niejeden BMW sie w zime zdziwil 2. CRX ED9. Jezdzilem rok, koles przyjechal i kupil. Po tygodniu dzwoni czy mam mozliwosc zalatwienia czesci blacharskich bo rozwalil przod... bez komentarza 3. CRX ED9. W zime bez ABS tragedia. zaparkowalem delikatnie na haku. lampa, zderzak, maska, nadkole. Hondy nie maja praktycznie blachy wiec i tak cud ze nie poszlo nic wiecej. Oddalem do lakiernika. Zrobil cala. Piekna czarna perla. Nacieszylem sie 2 godz. Wyjechalem na torunska i pan matizem nie wyhamował i zaparkowal mi na d*pie. prawie przy tylnych siedzeniach. Auto za czesci poszlo.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
powinno byc jeszcze SRU- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://www.rage-race.pl/?page=galeria_uczestnikow&edycja=2009&id=123 siakies znajome auto...- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Witam z rana- [RS4 B7] A4 AVANT :)
Heheheheheh :gwizdanie:- [RS4 B7] A4 AVANT :)
jak najbardziej zrozumiale Faktycznie ten kolor jest oczosciagajacy. Nie wiem czemu ale z daleka jak zobaczylem to juz myslalem o twojej RS4.- [ALL B5] Ile przejadę na silniku 2.8 V6 ?
- [RS4 B7] A4 AVANT :)
Chyba dzisiaj widzialem to cudo w jelonkach. 3 klaksony byly ale kierownik zawracal i nie wiem czy slyszal. Na zywca wyglada duzo lepiej Rej WF.....- Spotkania na drodze
Srebrne RS4 B5 rej WK.... smignal mi dzisiaj na bitwy warszawskiej ze nawet nie zdazylem zobaczyc kto co i jak- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dzieki- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
czy na odpietej przeplywce mozna przejechac kilka km? musze pojechac po nowa ale nie chce mi sie autobusem- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bry- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dzisiaj padla przeplywka. 30 km na lince za transitem po wislostradzie bez wspomagania, hamulcow. Auto padlo i nie odpalilo. Stresa mialem takiego ze szok. Jak zadzwonilem do ASO zapytac o cene to az usiadlem... Dobrze ze mamy Tomka ktory ogarnia temat - [B5 AEB] Jaki warsztat polecicie do założenia LPG w 1.8T w Warszawie ?