Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

iwadrian

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez iwadrian

  1. Czuję, że z tym jeszcze niezły cyrk będzie.
  2. Ja nie mam "czipsa" mam ori 170km i pod tym kątem auta szukałem nie po to, żeby mi go kastrowali teraz.
  3. Faktycznie nie głupi pomysł shamować auto przed i po. Tylko czy to bedzie jakakolwiek podstawa do roszczeń w razie W. Ja już list dostałem.
  4. iwadrian odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No właśnie nie wiem. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  5. iwadrian odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, mam pytanie: czy jak mam podniesiony przód auta i próbuję skręcac kołami ( nie kierownicą a za koła) to przy włączonym silniku powinno iść lekko czy tak samo jak przy wyłączonym, ciężko? Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
  6. Kiedyś wymieniłem koledze dwie końcówki w b5 bo miał przegląd na drugi dzień. Przyjeżdża do mnie po przeglądzie wku#&iony i mówi, że nie przeszedł bo ma luz na końcówce Faktycznie, nowa końcówka miała spory luz pomiędzy śrubą z gwintem a obudową. W rękach ledwo wyczuwalny ale na aucie już spory. końcówkę wymieniłem w sklepie na dobrą. jeszcze nigdy nie widziałem aby w tym miejscu był luz, w dodatku w nowej końcówce.
  7. U mnie ostatnio też się coś przycięło. Stanąłem na skrzyżowaniu i w pewnym momencie poczułem falę gorącego powietrza z nawiewów. Strona pasazera zaczeła dmuchać o wiele cieplejszym powietrzem niż kierowcy mimo ustawienia niskiej temperatury w aucie, synchronizacji temperatur i trybu auto. Pokręciłem kółkiem temperatury pasażera góra dół kilka razy potem spowrotem zsynchronizowałem strony i wszystko wróciło do normy.
  8. Sprawdź też, czy linka w pancerzu lekko chodzi.
  9. Ja mam właśnie siateczki i schowki pod fotelami. Mam też siatkę w boczku bagaznika i schowek pasażera na kluczyk ale nie wiem czy to też wchodzi w skład pakietu. Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka Właśnie, uchwyty na kubki w podłokietniku też mam.
  10. Dokładnie, ORI troche drogie ale spokojnie 1.5 do 2 lat wytrzymują, w sumie stare nie były jeszcze takie tragiczne ale dla spokojności wymieniłem Ori to tylko w ASO? czy gdzie indziej też znajdę? a no i ile za ori? Co do siateczek to fajna sprawa, jednak moja żona stwierdziła, że: " jak w PKS-ie"
  11. iwadrian odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    jest jakaś różnica oprócz umiejscowienia korka oleju w silnikach 2.0 CR z takimi osłonami? http://ebayapi.loc8apartltd.netdna-cdn.com/00/s/MTIwMFgxNjAw/z/R2gAAOSwAvJW~RTO/$_1.JPG http://ebayapi.loc8apartltd.netdna-cdn.com/00/s/MTIwMFgxNjAw/z/g1kAAOSwoydWiCux/$_1.JPG
  12. Nie ma sprawy, cieszę się, że mogłem pomóc.
  13. No prosze, czyli działa.
  14. iwadrian odpowiedział(a) na GWARANT temat w Audi A4 B8
    Nie do końca. Na drzwiach kierowcy (widać przy otwartych) jest przycisk deaktywacji alarmu i możesz go wyłączyć.
  15. iwadrian odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Do kluczyka serwisowego
  16. iwadrian odpowiedział(a) na GWARANT temat w Audi A4 B8
    Na raz zamykasz, za drugim naciśnięciem odblokowujesz wewnętrzne klamki. Jak np zamykasz kogoś w samochodzie to po dwóch naciśnięciach bedzie miał on możliwość otwarcia auta od środka.
  17. iwadrian odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    mi chodziło o to by pokazać jak wygląda filtr którego audi nie przewiduje do wymiany... Ja tam w takie bajki jak niewymienne filtry nie wierzę, przynajmniej by mnie korciło aby zajrzeć jak to wyglada.
  18. Temat stary jak świat, zdążyłem o nim zapomnieć ale znalazłem i wrzuciłem fotki spowrotem
  19. iwadrian odpowiedział(a) na 100p temat w 2.0
    Brak ciśnienia oleju. Czujnik położenia wałka nie ma z tym nic wspólnego.
  20. To co, pracownicy się swoich twarzy wstydzą? Moze się wstydzą tego, że tam pracują?
  21. Wygląda na opory w mechaniźmie wycieraczek+ opór piór na suchej szybie i wszystko staje. Proponował bym wymontować cały mechanizm, przesmarować wszystkie ruchome elementy i sprawdzić połączenia elektryczne. Inaczej coś się sfajczy lub połamie.
  22. Witaj. Najlepiej jest wrzucić na forum upatrzony egzemplarz a już forumowi znawcy poddadzą go weryfikacji.
  23. iwadrian odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    http://a4-klub.pl/index.php?/topic/266783-jakie-roznice-w-mmi/
  24. Aha. Szkoda bo właśnie fajki rzuciłem, a nawet jak jeszcze paliłem to starałem się tego w aucie nie robić.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.