Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

NYNA

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez NYNA

  1. No dobra tylko nikt Ci nie powie jaka to dokładnie średnica jest no chyba że ktoś to mierzył, ja na przykład dałem do tłumnikarza żeby mi wybił kata i wstawił rurkę w puszkę i nie wiem czy ona nawet wie jaka tam jest średnica po prostu przymierzył kawałek który mu spasował w to miejsce i wstawił zapłaciłem 50 zł i nawet nie przyszło mi do głowy pytać o średnicę.
  2. O takiej samej jak wlot i wylot z puszki.
  3. Grzechotanie to przy rozruchu na zimnym silniku słychać widziałem taki silnik(3.0) po tym jak rozrząd przeskoczył ale właściciel jeździł do końca bo stwierdził że się nie opłaca tego naprawiać a jak strzelił to kupił drugi silnik za 4 tys zł i jeździ dalej. W zeszłym roku przywoziłem takie 2.7 z 12.2005 z przebiegiem 220 tys. km dziś ma ponad 305 tys.km i silnik chodzi jak nowy nic nie słychać, jedyne co teraz byłorobione to przepustnica wymieniona bo się wytarło to kółeczko plastikowe(500 zł używka w dobrym stanie) i zrobione kolektory u chłopaków AZ w Gdańsku bo w prawym czasami pojawiał się błąd więc jak auto już było rozbierane do wymiany przepustnicy to przy okazji wysłałem dwa kolektory do regeneracji(800 zł) żeby mieć już to z głowy, poza tym tylko wymiany olejów i filtrów i raz olej w tip-ie wymieniony. Teraz dla siebie prywatnie też przywiozłem takie C6 tylko że z 3.0TDi z 2007 póki co zrobione tylko 10 tys km przebieg ponad 170 tys. i też nic niepokojącego nie słychać. Co do spalania to u mnie mniej palą ale miasto miastu nie równe i styl jazdy każdy ma inny ale w 10 l w mieście to się można zmieścić a na trasie to już zależy od prędkości
  4. A wogóle to po co Adamek mial by walczyć z Sosnowskim
  5. Zimowa opona raczej wcześniej swoje właściwości straci niż się bieżnik zetrze.
  6. Niedługo wprowadzą że tylko jeden kawaler może jeździć, jeden po 30-tce a reszta musi mieć min. 2-kę dzieci
  7. Tylko co mi po oglądaniu walki na drugi dzień jak już będę znał jej wynik, emocje są jak się na żywo ogląda.
  8. Szybciej by było zrobić spis dobrych dróg którymi można spokojnie jeździć po PL
  9. Niemcy nie mają pretensji bo Adolf to zbudował Kiedyś było tego więcej i to w dwie strony Co do wypadków to akurat tam akurat najmniej ich bywało no chyba ze sarenkę ktoś zaliczył w nocy, częściej się rozbijali na A4 za Wrocławiem gdzie droga była super i to chyba dlatego,fantazja ponosiła Tam najlepiej lecieć lewym pasem powyżej 120km/h wtedy jest jeden huk i nie czuć tych przerw między płytami
  10. No akurat jest na odwrót bo na dobrych drogach to i badziewie dłużej wytrzyma a na naszych drogach to jest dopiero test dla zawiechy. U mnie dół zawiechy nie ruszany od kupna do 100 tys.km mu tylko 13 tys brakuje i w historii serwisowej nie ma wzmianki o wymianie fakt że wcześniej auto po DE jeździło, góra mi padła 30 tys km temu to całość LEM-a założyłem i narazie spokój, aż ciekawy jestem kiedy dół padnie. Następny pacjent to A6 C6 przywiezione w X.2010r. z przebiegiem 220 000km obecnie ma 302 000km zawieszenie nie dotykane a auto jeździ tylko po PL i głównie po Śląsku gdzie drogi do najlepszych nie należą. Najbardziej lubię jak mi ktoś mówi że w tych Audi to drogie zwieszenie jest i nie na nasze drogi bo strasznie się sypie
  11. Dajcie jeszcze definicje dużego miasta i niech tylko Ci z "dużych" miast podają spalanie bo reszta to wieś więc się nie liczy. Ja nie wiem czy kogoś coś boli czy co, jak ktoś napisze że pali mu tyle w mieście i tyle na trasie to przecież jego spalanie i najwyżej sam siebie oszukuje bo sam za to płaci wam od tego w portfelu nie ubędzie.To że miasto miastu nie równe pod względem wielkości i korków to chyba normalne i każdy o tym wie, ale nie ma w tym nic dziwnego że ludzie w różnych miastach mieszkają. To samo tyczy się co do stylu jazdy jeden od świateł do świateł jedzie ile fabryka dała, a drugi spokojnie i za 200 metrów spotykają się w tym samym miejscu i u jednego spalanie będzie nawet o 5l na 100km większe po całym dniu jazdy po mieście i wcale ten drugi nie musi muskać gazu tylko po co ma się nie wiadomo jak rozpędzać jak za chwile będzie musiał ostro hamować może mu to nie sprawia aż takiej frajdy. Wiem jak różne można spalania osiągnąć na tej samej trasie którą co dziennie jeżdżę do pracy, jeżdżąc B5 1.9 może nie było aż tak dużych różnic ale jak teraz jeżdżę A6 3.0 to widzę że bez problemu można zrobić 8,5l na 100km jadąc normalnie i spokojnie można też 15l na 100km wtedy w pracy jestem może z 5 minut wcześniej więc nie wiem czy warto co innego na trasie ale wtedy proporcje się zmieniają na korzyść większej pojemności i spokojnie przy większej prędkości można zrobić podobne spalanie niż silniku o mniejszej pojemności który przy większych prędkościach się porostu już męczy i też spala dużo więcej. Ten wątek chyba nie miał na celu wyśmiewania i obrażania tych którzy mieszkają w mniejszych miastach czy tych którzy po prostu jeżdżą w taki sposób że im auta mniej palą bo to chyba nic złego. Jak dla mnie to może komuś nawet przybywać paliwa podczas jazdy a każdy z nas chyba najlepiej wie ile mu auto naprawdę pali bo sam je tankuje i liczyć potrafi.
  12. Tu masz z pewnego źródła http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=44215.0
  13. Taki który spełnia normę dla PD 505.01
  14. Dużo zależy od kursu ojro.
  15. Ciekawe jak się będą sprawowały UG8 robione są w PL. Co do cen zmiówek to nie powiedziałbym że teraz są tańsze patrząc na ceny z przed paru miesięcy.
  16. Nie ma już G 02 został zastąpiony G 04 więc dobry masz zalany.
  17. NYNA odpowiedział(a) na Traviz temat w Audi A4 B5
    U mnie też tak było jak próbowałem z kluczykiem od A3 też nie dało rady a częstotliwość się zgadzała a działać nie chciał. Jak będzie na kluczyku 8D0 to raczej na pewno będzie dobry.
  18. NYNA odpowiedział(a) na Traviz temat w Audi A4 B5
    Trzeba rozsunąć scyzoryk i wtedy widać numery.
  19. NYNA odpowiedział(a) na Traviz temat w Audi A4 B5
    Przede wszystkim żeby miał częstotliwość 433,92 były 3 i 2 przyciskowe. Jak mam 3 przyciskowy, początek numeru na kluczyku to 8D0 Coś takiego http://allegro.pl/kluczyk-scyzoryk-audi-a3-a4-s4-a6-a8-4d0-837-231-a-i1766481698.html
  20. NYNA odpowiedział(a) na Traviz temat w Audi A4 B5
    Dokładnie jak miałem wcześniej z literką C to nie działało sterowanie z pilota a teraz mam tak jak Ty bez żadnej literki tylko numer i wszystko działa także pompkę masz raczej dobrą. Także szukaj odpowiedniego kluczyka używanego i do dzieła.
  21. Przecież na tej stronie masz jakie pasują do Twojego auta i są tam też Valeo tylko zależy czy chcesz płaksie czy zwykłe ale pasują i te i te tylko w zwykłych po lifcie prawa wycieraczka jest inna taka wygięta bardziej ale załóż sobie lepiej płaskie baz porównania do tych zwykłych i dla mnie lepsze i trwalsze są z boscha areotwin.
  22. NYNA odpowiedział(a) na Traviz temat w Audi A4 B5
    no i jak go zdejmiesz to pod spodem jest numer nabity.
  23. NYNA odpowiedział(a) na Traviz temat w Audi A4 B5
    Domykanie szyb i dachu to u mnie też było jak kluczyk w zamku przytrzymałem ale sterowania radiowego nie było ale jeżeli był scyzoryk i działał to pompka musi być ze sterowaniem raczej a jest ona w bagażniku w prawym boczku.
  24. http://www.wycieraczki.sklep.pl/wycieraczki-samochodowe-402
  25. NYNA odpowiedział(a) na Traviz temat w Audi A4 B5
    To jeszcze sprawdź jaką masz pompkę centralnego zamka w bagażniku bo jak miałeś zwykły kluczyk to możesz mieć pompkę bez sterowania falami i wtedy ci nie będzie działać otwieranie z pilota dopóki pompki nie podmienisz u mnie przynajmniej tak właśnie było.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.