Treść opublikowana przez bobusiek
-
[B6 AVF] Wymiana żarówek w liczniku
A u mnie gościu w serwisie aktywował kontrolkę od pasów i teraz przy każdym uruchomieniu świeci się przez kilka sekund(ale bez dźwięku) bo nie jest ten system bardziej rozbudowany
-
Dobrzy chiptunerzy
A co powiecie o tym temacie http://www.oct-polska.pl/ ? dzwoniłem do nich i zrobienie mojego samochodu kosztuje 2 tysiące zł (oczywiście chciałem tylko zorientować się w kosztach)
-
[B6 AVF] Boczki z roletą !
Były, ja mam takie z korbką i materiałową tapicerką
-
[B6 AVF] Prędkość max?
A moja niuńka jak wracałem z Chorwacji na autostradzie w Austrii - 230km/h.w środku ja ,żona ,syn i bagażnik załadowany na full, ale roleta zaciągnięta. Myślę, że dało by rade rozbujać do 240, kolega zafirą 1.9 CDTI 100KM. został z tyłu przy 200km/h. Niestety nie wiem jaka była prędkość obrotowa silnika bo nie spojrzałem. Auto całkowita seria na alusach 16".
-
[ALL] Klimatyzowany schowek - gdzie jest i jak go zamontować
i z tego wszystkiego mi też narobiliście apetytu na klimatyzowany schowek
-
Gdzie robicie przeglądy techniczne w Warszawie
Ja robię w ASO audi Szewczyk na Radzymińskiej ale co prawda szyb nie mam oklejonych :gwizdanie:
-
[B6 BFB] jakie jest w oryginale et felgi stalowej 16"
Siemka, oryginalne ET jest takie same jak alusów czyli ET42
-
[ALL] Ciekawe czym zawinił???
Jak w temacie, ciekawe czym podpadł właściciel tej toyoty bo chyba nie jest to efekt kolizji :slina: [br]Dopisany: 10 Wrzesień 2009, 17:07_________________________________________________http://otomoto.pl/toyota-avensis-C9854117.htm
-
[B6 AVF] Lokalizacja osuszacza klimatyzacji
osuszacz klimy masz w przedniej części pod prawym błotnikiem, widać go jak na dłoni jak wyjmiesz prawy reflektor
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
to czas na
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
co tam Panowie?
-
[B7 BPW] Dziwne obiawy parowania szyby
u mnie tez to samo z każdego nawiewu ustawionego na szybę paruje od zewnątrz :gwizdanie:
-
[B7 BKE] Geometria w turbawce do naprawy
Ja też mam podobny problem, parę dni temu w trakcie przyspieszania przy prędkości ok. 130 km/h na 6 biegu stracił moc,nie zapaliły się żadne kontrolki,a po zgaszeniu i odpaleniu usterka ustąpiła. Podłączenie do vaga nie wykazało żadnych błędów .Dodam że sytuacja powtórzyła się już drugi raz w odstępie ok 1000km.
-
[ALL B7] Rodzaje atrap
Ja też myślę że z chromowaną ramką będzie najładniej
-
[B6 AVF] Auto nie chce odpalić po wymianie filtra paliwa
Też mi nie chciał odpalić po wymianie filtra bo nie napełniłem go paliwem i musiałem chechłać niuńkę z dobre 5 minut (oczywiście z przerwami - cykl kręcenia przez ok. 10 sekund i ze 30 sek. przerwy) także warto filtr napełnić paliwem i nie będzie problemu
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
Możesz napisać jakie światło dają te philipsy xtreme? Czy białe, czy niebieskawe? białe a nawet bardzo białe tak samo jak postojówki
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
Ja u siebie mam H7 Philips X-treme Power i jestem bardzo zadowolony a w postojówki włożyłem też Philipsy niebieskie W5W i jest super efekt gdyż mijania i postojowe maja tą samą barwę światła http://moto.allegro.pl/item614829822_zarowka_philips_xtreme_power_h4_w_wa_fvat_tanio.html http://moto.allegro.pl/item629576295_zarowki_philips_w5w_12v_5w_niebieskie_tuning.html Linki są przykładowe można znaleźć taniej!!!
-
Naprawa zatartych wycieraczek
Mnie niestety też dopadł problem wycieraczek ale dzięki Piotrcar poradziłem sobie w miarę sprawnie.Największy problem stanowi wyjęcie mechanizmu ale się udało, a żeby nie było pełni szczęścia z naprawy i zaoszczędzonych pieniędzy (400zł) przy demontażu ułamałem podszybie (80zł). Do nasmarowania sworzni użyłem nowego oleju silnikowego i teraz piknie działają :hi:
-
[B6 AVF] "Twarda praca silnika"
Kolo pasowe ze sprzęgłem jednokierunkowym do alternatora jakieś 160 zł.
-
[ALL] Czy kupować felgi oryginalne?
Z tego co wiem i mam to powinna być felga 16" na 7" i ET 42 z rozstawem śrub 5x112
-
[ALL B6] Czy też w zimie non stop musicie mieć nadmuch na szybę ?
Na zimę warto zakupić gumowe dywaniki , wtedy jest łatwiej utrzymać suchość w aucie :gwizdanie:
-
Sprawdzenie grubości lakieru .Co sądzicie o tym?
Wydaje mi się że pomysł masz dobry,ale żeby legalnie brać kasę za usługę to musiałbyś chyba założyć jakąś jednoosobowa firmę ,wystawiać rachunki i płacić podatek od dochodu , poza tym obawiam się ze to jest trochę niebezpieczny sposób na zarobienie kasy-szczególnie na giełdzie gdzie nie brakuje oszołomów sprzedających fury powypadkowe remontowane w stodole. Wiadomo kupujący Ci podziękuje i będzie HAPPY ale wyobraź sobie minę i reakcje sprzedającego jak mu klienta z przed nosa zdejmiesz
-
[B6 AVF] Klimatyzacja - instrukcja obslugi
Pamiętaj tylko, że klawisz ECON musi być wyłączony (bez świecącej kontrolki)
-
[ALL B6] Jak mógł to zrobić swojej niuni.
Taaak, po małym remoncie pójdzie jako bezwypadkowy
-
[B6 AWX] Napinacz paska wielorowkowego alternatora
http://sklep.intercars.com.pl/9935325643578/3355fhh65/show_pic.php?pro=23&artnr=1818202019&pic=0&lang_id=PL to chyba o to chodzi przynajmniej u mnie był taki