Treść opublikowana przez Gregorski3
-
Piłka nożna
Punkty zdobyte plan na dziś wykonany. Oby tak dalej.
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
A masz w schowku wyłącznik poduszki pasażera. Ja wyjmowałem schowek i wypiełem wtyczke z podświetlenia i w tej kostce też były kable z airbag off w schowku. I także miałem błąd airbag na zegarach.Tyle ,że jak wszystko poskładałem to kontrolka zgasła. Ale i tak podpinałem vcds i błąd airbag z pamięci sterownika skasowałem.
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Fura konkret.Będę śledzić temat.
-
Antena Blaupunkt
Czy ktoś z Kolegów montował do auta taką antenę ?? http://allegro.pl/blaupunkt-wewnetrzna-antena-samochodowa-fm-am-p-n-i6018840169.html Jak się sprawuje taka antena jakieś opinie.Chciałbym ja zamontować do ojca A3 8L z niefabrycznym radiem JVC. Ewentualnie co polecacie innego?? Ori antena odpada.Na dachu jest zamontowana płetwa ale tylko dla ozdoby
-
Problem z grzejącymi sie hamulcami
Ja miałem tak samo w poprzednim aucie A3.Winna była pompa hamulcowa.Czyszczenie zacisków,wymiana przewodów gumowych,odpowietrzanie,odpowietrzanie pompy abs nie dało efektu.A po wymianie pompy hamulcowej natychmiastowa poprawa.Objawy miałem takie same jak u Ciebie.Po czasie doszło jeszcze lewe tylne koło (też się blokowało).
-
Zerwany rozrząd po 4000km
Mechanik znajomy czy nie to nie ma znaczenia. Zapłaciłeś za usługę i części i masz na to gwarancję. Ja przez 10 lat robiłem auto u jednego niby znajomego i jak teraz szwagier w moim byłym A3 wymieniał rozrząd to jak mi pokazał jaka śruba była tam dana to się zdziwiłem. Zwykła nie utwardzana i cięta na sztuke. Fart ,że to wytrzymało. Niedawno jakieś może max 2 miech temu szwagier robił rozrząd w a4 cabrio chyba 3.0 tdi części nówka za grubą kasę bo babka z DE była. I co 2 dni potem przyjechała ,że coś napierdziela szwagier sprawdza i pasek luźny.Po rozebraniu wszystkiego okazało się ,że strzelił napinacz jakaś wada fabryczna. Tyle dobrego,że pasek nie przeskoczył i nic się nie stało. Pytałem szwagra co jakby silnik rozwaliło to powiedział,że ma ubezpieczenie na takie okoliczności i by naprawiał za swoje bez gadania.
-
Listwy Dekory LED
Ja mam oklejone dekory na desce i ledy ładnie świecą.
-
Jakie śruby do felg.
Ori koła kręci się na kule.
-
Rdza na przednich błotnikach w A4 B6. Wybrać zamiennik czy oryginał?
Cały czas szukam ale ciężko coś ładnego trafic.
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
Widziałem dziś na żywo koło robi robotę.Audik świetnie wygląda.
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Te błędy wyszły podczas auto skanu pierwszego. Teraz VCDS jest juz w pełnej wersji i numery błędów są te same tylko z innym opisem. Napięcie zasilające sterownik drzwi kierowcy (J386) Dolna wartość skrajna przekroczona Komputer sterujący drzwiami po stronie kierowcy (J386). Uszkodzony. Brak sygnału. Brak komunikacji. Za wysokie napięcie zasilania. Za małe napięcie zasilania. W jednoprzewodowym ..
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Sprawdzałem moim kablem i na CDIF 3 i nic.Ogólnie mój kabel nie ma problemów łączy się ze wszystkim w aucie.Ostatnio w liczniku zmieniałem język na fisie i podświetlenie licznika a także w MCEopcje świateł i łapało wszystko.
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Jeżeli MK nie przyjmuje żadnego kodowania to znaczy ,że jest uszkodzony?? Obecne kodowanie to 06976 i totalnie nic innego nie łapie. Moduł miałem wymontowany jest suchy,kostki spryskane kontakt sprayem. Dodam,że nie otwiera mi drzwi kierwowcy z pilota.W MK mam dwa błędy jak na foto Moduł w drzwiach wymieniony kable polutowane i reszta sprawdzona.Błędów nie da sie skasowac.Może to być wina uszkodzonego MK??
-
Brak komunikacji z modułem drzwi kierowcy błąd 01331
OK dzięki. Moduł komfortu zdemontowałem,był suchy i czysty.Wtyczki spryskałem kontakt sprayem i dalej nic. Błędy te same nie da się ich skasować.Do tego moduł nie przyjmuje żadnego kodowania,pokazuje 06976 i nic innego nie da się zapisac.Czy to może być uszkodzony moduł komfortu ??Wszystko działą ośwoetlenie wnętrza,szyby,lustra,zapala się licznik po otwarciu drzwi.Nie działą tylko zamek kierowcy.
-
Rdza na przednich błotnikach w A4 B6. Wybrać zamiennik czy oryginał?
Ktoś brał juz może błotnik z allegro pod kolor ?? Interesuje mnie LY7W montował ktoś ?? Bo obawiam się,że przy srebrnym auto będzie w ciapki.
-
Brak komunikacji z modułem drzwi kierowcy błąd 01331
Mam podobny problem ale w b6. Wymieniłem moduł drzwi,wiązki sprawdzone i nadal mam takie błedy jak na foto. Zastanawia mnie ten drugi błąd. Jak dobrze rozumiem mam cos aktywować zarejestrowac ale jak ??
-
Osuszanie auta
Fluffy Dryer także posiadam i jestem bardzo zadowolony.
-
Rdza na przednich błotnikach w A4 B6. Wybrać zamiennik czy oryginał?
Chyba ten http://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/3321321719140-6504_04_0019311Q-O15511-blotnik-przod.html
-
AFN rozrząd co 90.000 i 6 lat ?
Ojciec teraz w A3 AHF wymianiał rozrząd.Stary miał nalatane 58 tysi i pompa wody Hepu ciekła.
-
tylne prawe światło, błąd żarówki
Ja mam tak samo tylny prawy kierunkowskaz. Zawsze za pierwszym odpaleniem wywala błąd.Tez już wszystkiego próbowałem i nic.
-
Ile kosztuje regeneracja turbiny
Podepnę się pod temat. U ojca w A3 (1.9 AHF) została wymieniona turbina na regenerowaną. Moje pytanie brzmi jak traktować turbine zaraz po wymianie. Trzeba ja jakoś dotrzeć czy coś w tym stylu ? Przez iles kilometrów delikatnie z gazem czy coś możecie podpowiedzieć.
-
Seriale
Ja obecnie oglądam Daredevil sezon 2.
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
Będę wypatrywał na ulicach K-K
-
AVF- cieknaca vacum pompa.. na jaka polecacie wymienic..
3 sekundy szukania http://a4-klub.pl/index.php?/topic/229374-dzialanie-montaz-wymiana-vacum-pompy/?hl=%2Btandem+%2Bpompa
-
AVF + BRD soft by Daron
I przyjemność z jazdy większa