Treść opublikowana przez Tyrath
-
Tryb awaryjny od 80km/h
Daj znać po wszystkim co było przyczyną
-
Skąd dowiedziałeś się o istnieniu Audi A4 Klub Polska ??
Ja się tu znalazłem przez ojca. Stary forumowicz - zibizab Ostatnio nawet dał mi w prezencie zapakowaną, nigdy nie noszoną koszulkę klubową z całkiem pierwszego wypustu, zastanawiam się czy ją nosić czy oprawić i nad lóżko
-
Przycinająca się stacyjka
+1 :decayed:
-
Sezon Rowerowy 2016
Zapraszam :hi:
-
A4 B5 by Sanczes-ka
No i teraz jest malyna
-
Sezon Rowerowy 2016
Bo dwa lata temu ktoś się jeszcze Wisłą jako tako interesował, teraz zarosła piz*ą niestety, tak samo jak koninki.Do rużo faktycznie nie ma co się pchać na jeden dzień, dojazd jest fatalny i długo się tam jedzie. Kouty za to są mega blisko i dojazd jest bardzo fajny, wychodzi taniej niż do wszystkich miejscowej na południe od Krakowa. Jeździłem do kout wiele razy i za każdym razem były to jednodniowe wypady. Za każdym razem wyszalałem się za wszystkie czasy i drugi dzień weekendu wolałem się pobyczyć w domu
-
Sezon Rowerowy 2016
Na pierwszy raz palenica - bardzo lajtowa górka.
-
1,9TDI AFN +GTB17 207km/417nm by Spanky
Kowi, zamierzam wrzucić do mojego zamulacza bardzo podobny zestawik gratów i też chciałbym ustrzelić 200ps. Polecisz może jakieś sprzęgło na jednomasie, które wytrzyma taką moc? Nie myślałeś o sześciobiegowej skrzyni?
-
Sezon Rowerowy 2016
Lans tak, ale nie piszemy, że glupota Nie ma co tak ostro krytykować, każdy śmiga na tym na co ma ochotę
-
Sezon Rowerowy 2016
Niestety nic ciekawego nie wisi wśród znajomych. Na domiar złego kolega sprzedał summa i sam szuka takiej zabaweczki.Kup byle co i można spiknąć się na jakiś wypad, bo widzę mamy do siebie blisko. Wisła zarasta krzakami, a szkoda bo bardzo lubiłem tam jeździć. Powstalo za to kilka nowych, fajnych bike parków. Dwa lata temu usłyszałem o Koutach u pepików. Świetna miejscówka, profesjonalnie przygotowana, trasy od dziecinnie łatwych po dość wymagające, super ceny i obsługa, wiec trzymam kciuki i widzimy się na wyciągu tak?
-
Sezon Rowerowy 2016
No właśnie, jakie to ma w sumie zastosowanie? Niby do jazdy po piasku i śniegu. Po piasku to żadna frajda jeździć, a po śniegu w lesie to wolę na nartach jeździć. Tak czy siak nadal mi się podoba grubasek
-
Sezon Rowerowy 2016
Tylko z górki to ja na tym śmigam Ale fata do kolekcji bym przygarnął, nie wiem po co, ale po prostu mi się podoba
-
Ukręcone śruby mocowania tylnej tablicy rejestracyjnej
Chwyć to teraz kombinerkami, zgnieć i wykręcaj, pójdzie na bank bo niedawno tak rozwiercalem mega zapieczone śruby z bagażnika na dach
-
Słabe przyspieszenie 1.9 TDI
Dzisiaj podmienialem u wujka czujnik, bo mu odcinało zawsze przy 3k, na wolnych obrotach pokazywał doladowanie prawie 2. Po podmiance na mój sprawny czujnik problem calkowicie ustąpił P.S. zero bledu o jego uszkodzeniu na vagu. Z czujnikami często tak jest, wywali blad dopiero przy całkowitym padnieciu, przy blednych pomiarach komputer nie wie ze pomiar jest biedny
-
Słabe przyspieszenie 1.9 TDI
Jeszcze czujnik doladowania może być walniety
-
A4 B5 by Sanczes-ka
Wracając do lamp, nie kupuj żadnych cudowanych zamienników, zwieśniaczysz ładne autko, tylko oryginalne lampy poliftowe i będzie malina kolor felg nie dla mnie, ale kojarzy mi się milką... lubię milkę
-
[BRD] Nierówna praca silnika i kopcenie na biało
Bo na tym najwięcej zarobi rób jak chłopaki piszą wyżej, a mechanika kopnij w zad
-
[A4 B5 1.8T AEB] nie odpala jak postoi na słońcu
Wierzcie lub nie, ale miałem dokładnie takie same objawy przy walniętej kopułce. Prześwietliłem rozrząd, wymieniłem w/w czujniki i dopiero kopułka załatwiła sprawę, była popalona i ogólnie w kiepskiej kondycji. Nie znam 1.8T, nie wiem czy tam jest kopułka czy jakiś inny rozdzielacz zapłonu, ale tam też warto zajrzeć
-
Sezon Rowerowy 2016
Ktoś jeździ może na jakiejś cięższej maszynce?
-
Tryb awaryjny od 80km/h
Gdybyś miał zapieczone kierowniczki to by sztanga nie chodziła na 11mm. P.s. Moje servo też syczy, za pierwszym razem jak dźwigałem silnik to się dosyć wystraszylem, bo myślałem, że coś urwałem
-
obniż swoje auto mówili...
Dobrze siedzi, pojeździsz tydzień dwa i do zwykłej zawiechy nie wrócisz
-
Problem z obrotomierzem i wskaźnikiem paliwa
Normalnie są nakładane, dasz radę
-
Słabe przyspieszenie 1.9 TDI
No trzeba użyć trochę siły żeby ją ruszyć
-
Problem z obrotomierzem i wskaźnikiem paliwa
No to bankowo byle jak poskladane, zrób jak napisałem, nic to nie kosztuje a masz bardzo duże prawdopodobieństwo, że rozwiążesz problem
-
[AWX] Problem z odpalaniem po przejeździe krótkiej trasy
A może po prostu alternator albo akumulator ci się kończy. Przy krótkim dystansie nie nadąża podładować aku i stąd ten problem. Zanim zabierzesz sie za pompki sprawdź to, może zaoszczędzisz trochę grosza