Treść opublikowana przez Tyrath
-
DQS do AFN
Cholerka, nie mogę dostać nigdzie śrub 8x14. Czy śruby z mojego sprzęgła afn będą pasowały do sprzęgła awx?
-
Co zrobilem/am dzisiaj w swoim samochodzie
Dzisiaj reanimowałem przedni zacisk. Uratowałem od śmierci siebie i zacisk
-
Co zrobilem/am dzisiaj w swoim samochodzie
Odśnieżyłem dzisiaj
-
Piszczenie pod kierownicą. Nie z wspomagania
Wczoraj popsikalem silikonowym i nic to nie dało
-
AFN wymiana skrzyni na 6 biegów. .
Sprzęgło do kosza, bo nie podejdzie z 2.5tdi. Z awx podchodzi bez problemu. Jak 240 to z avf. Rozrusznik inny tylko w przypadku 240mm. Oprócz tego potrzebujesz wybieraka, sanek, łap z poduszkami. Wszystko z 2.5tdi P.s. Jak chcesz sprzęgło 240mm to musisz zastosować dystans pod skrzynię
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Bezterminowy hosting zdjęć?
Może ktoś polecić hosting zdjęć, który nie usunie mi forumowych fotek po pół roku?
-
Opony viking opinie
Mam vikingi, zero przyczepności na mokrym, powtarzam ZERO. Strach jeździć
-
Ojciec wszystkich 1,9 TDI, czyli 1Z
Po przesiadce z balonów to koszmar był, wydawały mi się strasznie twarde, ale się przyzwyczaiłem. Według mnie profil 45 to ostatni w miarę lomfortowy profil
-
Ojciec wszystkich 1,9 TDI, czyli 1Z
No właśnie dlatego chcę zmienić, bo jeździ się kiepsko. W koleinach strasznie miota autem. Ratunek może w rozpórkach?
-
DQS do AFN
Super, dzięki, o to chodziło
-
Ojciec wszystkich 1,9 TDI, czyli 1Z
Panowie, ja będę miał niedlugo kolo 200 koni. Teraz na gratach bez turbiny wyjdzie może ze 160. Mam obecnie 225/45/17, chciałem zmienić na jakiś lepszy naciag typu 195/45. Podpowie ktos czy nie popełniam bledu?
-
DQS do AFN
No problem Jeszcze jedno. Przyszedł mi zestaw sprzegla i dwumasu bez śrub. Czy śruby z mojego starego sprzegla podejdą? Czy może kupic nowe? Jezeli tak to jaki rozmiar?
-
DQS do AFN
Po polsku: Jak zmieniać skrzynie to tylko na DQS Haha, dzieki Właśnie przywiozłem skrzynię z całym kompletem, sprzęgło i dwumas awx też leży w garażu. Teraz jeszcze tylko łożysko oporowe. Kupować z awx, afn czy wszystko jedno? Czy jest coś ważnego co mogłem pominąć? Mam skrzynie, sanki, poduchy z łapami, wybierak i gałkę, sprzęgło i dwumas awx. Mogę zabierać sie do pracy?
-
DQS do AFN
A czy mógłbyś to przetłumaczyć na polski uproszczony?
-
DQS do AFN
A pamiętasz może ile tego oleju lałeś do skrzyni?
-
3.2 fsi duże spalanie czy norma?
Niechętnie jeździłem z kumplem jego a3 3.2 w góry na rower. Niechętnie bo nie szło zejść tym w trasie poniżej 12l i zrzuta była duża Może mamy jakieś dziwne odczucia, ale miałem to samo wrażenie kiedy pożyczałem lata wstecz ADRa ojca. Gdy mu dawałem po garach to palił normalnie, gdy starałem się zaoszczędzić i jeździłem oszczędnie - łykał 12l. Ogólnie ciężko Ci będzie tu o odpowiedź, bo niejeden Ci powie, że duży silnik to i duże spalanie, cudów nie ma. No ale faktycznie dużo Ci łyka. Często wysokie spalanie spowodowane jest jakąś głupotą, np. czujnik temperatury. Warto to sprawdzić.
-
Zapala Sie kontrolka (O)
Tymczasowo możesz włożyć drucik łącząc dwa piny w kostce i też nie będzie piszczało
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Czy tylko ja wstaję do pracy za 3 godziny i za cholerkę nie mogę zmrużyć oka?
-
Citroen C4 1.6 16V Gaśnie na wolnych, przy wysprzęglaniu itd.
Mam spory problem. Moja kobieta wyjechała dosyć daleko swoją cytryną i właśnie mi zadzwoniła, że od jakiegoś czasu samochód jej regularnie gaśnie. Dzieje się to gdy zmienia bieg, naciska sprzęgło, dojeżdża do skrzyżowania hamując silnikiem lub po prostu stojąc na biegu jałowym. Dzisiaj też przy odpalaniu wyskoczył komunikat "depollution system faulty" i check engine. Raczej wycieczka przez pół Polski mnie nie ominie, ale może będę w stanie na szybko ogarnąć to na miejscu, albo chociaż będę wiedział na czym stoję i gdzie szukać dzięki Waszej pomocy. Ze swojej strony obstawiam przepustnicę bo na wolnych obrotach zazwyczaj bardzo delikatnie falował. Myślę też, że może to mieć związek z prądem świeca-cewka, chociaż podobno straty mocy nie odczuła, szarpać - nie szarpie, nie chodzi głośniej. Będę wdzięczny za wszelką pomoc.
-
Modyfikacja podzespołów pod montaż pompy 11mm
Skoro mam teraz 8pin i 3pin to razem jest 11, w nowej pompie jest 10. Czyli muszę coś zmostkować?
-
Modyfikacja podzespołów pod montaż pompy 11mm
Jestem w trakcie wymiany pompy na 11mm i nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi na nurtujące mnie pytania, mianowicie: 1. Muszę przetoczyć otwór w łapie pompy na 68mm, obecny otwór ma niecałe 50mm. Nowy otwór zahaczy o istniejący pobliski, mały otwór. Czy jest on ważny, czy nie przeszkadza to w niczym i czy w ogóle dobrze rozumiem kwestię powiększenia tego otworu? Na zdjęciu zaznaczyłem mniej więcej jak to wygląda, kolorem czerwonym narysowany jest przyszły, nowy otwór. 2. Czy ktoś może naświetlić sprawę z wierceniem w osłonie rozrządu? Nigdzie nic o tym nie ma, a nie chcę się obudzić z ręką w nocniku przy montażu bez niezbędnych narzędzi. 3. Została kwestia podlączenia elektrycznego pompy, również jeżeli ktoś to robił proszę o naprowadzenie mnie co i jak. Z góry dzięki! Podbijam, na rano potrzebuję pilnie informacji tyle osób lata na dokładanej jedenastce i nikt samodzielnie nie montował?
-
sprzęgło od 130
<ok, nieważne, kolega wyżej mnie uprzedził>
-
chip 2.4 v6
Chyba najrozsądniej by było swapować na 2.8
-
Audi A4 2.0TDI Zgnitek
Osobiście, gdybym miał dziecko w drodze to furę bym pchał do góry i zakładał balony. Są sprawy ważne i ważniejsze. Ja to planuję tak, że gdy nadejdzie mój czas na powiększenie rodziny to kupię sobie jakąś A6 w avancie, bo A4 przymaława troszkę na foteliki, wózki i pieluchy