Treść opublikowana przez quadral20004
-
Problem ze skręcaniem
tuleje lub lacznik stabilizatora
-
klimatronik zaciął się
odlacz aku ale conajmniej na 15 min
-
zapach oleju w spalinach i ogromny dym spod dziurawego tlumika
ja tak mialem ale w dislu.powodem byl zacinajacy sie egr
-
Brak reakcji włączników, świateł, wycieraczek, centralnego, el szyb itp
mowie ci ze gdzies cos nie laczy.predzej czy pozniej znow to bedzie. profilaktycznie nie zaszkdozi podociskac wszytskie kostki i przekazniki
- AWX mycie silnika
-
jaki akumulator a4 b5 avant 1.8t
ampero godzina jest to pojemnosc akumulatora,przy aku 44ah jak wlaczysz cos co bedzie bralo 1 amper to starsczy ci pradu na 44 godziny. 440 amper to prad rozruchowy,to jest naistotniejsze.ale przy benzynie bedzie to chula. 60 ah tez moze byc ale pamietaj zeby prad rozruchowy byl odpowiedni,jak bedzie za maly to nie odpalisz auta
-
AWX mycie silnika
przedewszytskim musisz zastosowac jakis srodek do mycia silnikow.takie srodki sa na kwasach,wiec nie psikaj nimi po kostkach ,kablach itp. w najlepszym przypadku pozabezpieczaj elektryczne elementy np folia z jednorazówek. pozniej zlej zimna woda,takze uwazajac na w/w elementy. i po zabiegu.ja osobiscie nie myje silnika bo to nic nie pomaga a moze zaszkodzic
-
jaki akumulator a4 b5 avant 1.8t
może:)
-
podswietlenie otwierania szyb
wlacznik kupisz za 6 zl -> http://allegro.pl/audi-a4-b5-95-99-r-przelacznik-szyby-szyb-i4886628381.html
-
nawiew na przednią szybę
przedewszystkim climatronic czy zwykly?
-
Brak reakcji włączników, świateł, wycieraczek, centralnego, el szyb itp
stawiam ze cos gdzies przysniedzialo i nie styka.sprawdz wszytskie przekazniki,bezpieczniki,kostki.te pod dekska jak i te pod maska
-
kontrolka silnika- brak spadku mocy
kolega tu na forum tez tak ma.ponoc na vagu wyszedl mu blad pompki paliwa,choc wszytsko gra i bucz(zadnych objawow).podlacz sie pod kompa i sprawdz co masz za blad.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
bardzo dobry:D
-
Bład 00470 w Can prosze o pomoc...
jakis przewód przerwany.układ komfortu... pierwszo słysze:)
-
audi a6c6
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/206744-etka-online-po-polsku/
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Nie poprawnie działające wycieraczki mróz ?
na wieloklinie przeskakiwała hehe a tyle zachodu tutaj:D- Audi a4 b7 2.0 170ps [BRD]
prawie jak b8 teraz:) fajnie sie prezentuje- Nie poprawnie działające wycieraczki mróz ?
demontaz na czesci pierwsze i szukanie usterki.jesli jej nie bedzie bo mozliwe ze na zebatce cos przeskoczylo to wystarczy poskladac odpowiednio i bedzie chodzic jak nalezy- Zarysowany zderzak - pomoc w wycenie
jesli ty byles sprawca to wolalbym na twoim miejscu sam to pokryc bo koszt takiej naprawy to max 400 zl. jesli ty nie byles sprawca to bierz 1000zl,napraw u "kazika" w warsztacie ,a za reszte z zona na zakupy ;p- A4 B5 1.8T max 4500rpm
podobna sytuacje mialem,wymiana przeplywki i sondy zalatwila sprawe. nie mowie ze u ciebie tak jest.przeczysc dolot,moze przepustnica zasyfiona- Nie poprawnie działające wycieraczki mróz ?
napewno trzeba wyciagnac mechanizm ,rozebrac i zobaczyc co sie posypalo w srodku.kiedys tak mialem to korpus przekladni pekl(nadawal sie tylko do wymiany)- Piach pod uszczelkami szyb bocznych - nic nie pomaga.
Myslalem o zalegajacym piachu.nie powiedziales ze skrzypi w innym miejscu.- Szumy w kabinie powyże 100km/h
Z krorej strony szumi?- Nowicjusz - wątek powitalny
EDYTKA ma racje.a co do usterki to stawiam ,ze na ej myjce zalales ktoras z cewek. sciagni je ,wysusz.moze uratujesz - Nie poprawnie działające wycieraczki mróz ?