Treść opublikowana przez quadral20004
-
Słaby hamulec lewy tył
kolega ma moze problem z rozebraniem z roznych powodow. ty jak masz zaplecze to zrobisz to bez problemu.
-
zaciski tył 2.0tdi 140KM vs 1.8T 163KM
na bank nie
-
Ocena sprawności - szczególnie banan.
to juz lepiej po zimie wymien:)
-
Smród benzyny +stojąca benzyna.
przedewszystkim nie dawaj tych dziadowskich opasek. kup orginalne a benzyna przestanie ciaknac
-
Nieznajoma wtyczka
jak cos nie było kombinowane to na bank musisz szukac gdzies jest samiec.kabelek jest niewielkiej dlugosci.wez male lusterko i szukaj.jednozylow kabel wskazuje na zwarcie na masie,pewnie jakis czujnik
-
Słaby hamulec lewy tył
czemu sam ma miec problem.chyba przy odpowietrzaniu
-
Ocena sprawności - szczególnie banan.
ale stuka ci cos czy nie?
-
Smród benzyny +stojąca benzyna.
przy pompce masz dwa przewody.albo przewod przelewowy cieknie przy pompce,lub jak kolega wyzej pisal uszczelka nie trzyma.
-
Ocena sprawności - szczególnie banan.
nie lepiej jechac na stacje diagnostyczna?
-
AFN - zawór N109 pompy paliwa
poczekaj az drugi raz sie to poworzy ,wtedy wymien
-
Smród benzyny +stojąca benzyna.
jak przewod to tylko przelewowy
-
ubytek płynu chłodniczego
strata coisnienia przez co ogrzewanie nie trybi
-
ubytek płynu chłodniczego
tak sie dzeje jak jest malo plynu chlodniczego.ale jesli dolejesz to powinno ogrzewanie wrocic do normy .jakby ci plyn zjadala to by ci kopcil na bialo.stawiam na jakis przeciek w okolicy nagrzewnicy.
-
Wymiana rozrządu A4 B8 2.0 TDI CR
jedni mowia ze 1400 zl drudzy ze 4000 .
-
Wymiana rozrządu A4 B8 2.0 TDI CR
nie rozumiem.czyli wymiana w b8 4 kołą za rozrzad?
-
Drgania lewarka podczas przyspieszania
wydaje mi sie ze oba objawy to ten sam problem.nie wiem jak dokaldnie u ciebie to jest zrobione ale w drazku dzwigni zmiany biegów jest tłumik drgan.widzialem poduszeczke w ksztalcie tulei,czasem taki maly silowniczek jak od podnoszenia klapy. pewnie dostał duzych luzów i tym samym dwojka ciezko wchodzi. albo calkowicie spadl ze swojego mocowanie i wbijajac drugi bieg gdzies sie haczy .
-
Odpalanie zimnego silnika
ty tez nic nie wnosisz ta wypowiedzia.lepiej wcale nie zwracac na to uwagi. a syf na forum zniknie
-
Regeneracja wahaczy. Poznań opinie.
po co placic komus,nie lepiej kupic same tulejki lemfa i wtloczyc je chocby na imadle?
-
Drgania lewarka podczas przyspieszania
tłumik drgan do wymiany.a z tym haczeniem to mam rozumiej ,że chrupnie przy właczaniu 2 biegu?
-
Ciśnienie w oponach 245/40 r18
cisnienie chyba jak wszedzie od 2 bary z groszem z przodu. moze zbieznosc masz spierdzielona,dlatego gryzie ci oponke.a na ilu oponkach masz ten pasek?
-
Brak sygnału włączonych świateł
nie wiem jak w audi ale w toyocie brzeczyk mial swoj bezpiecznik.wystarczylo go wyjac i irytujacy dzwiek znikł,nawet przy odpietych pasach.
-
CAGA- problem z odpalaniem i mocą.
może turbinke szlak trafil
-
drgania przy predkosci powyzej 120km/h
dokladnie mam 2.3 z przodu. podlece do znajomego na trzepak, zobaczymy czy jakis luz jest.chociaz smigam nia po poniemieckich kostkach brukowych ,nic nie stuka nic nie puka ale najlepsze jest w tym wszystim to ,ze nie zawsze czuc te wibracje. ostatnio miałem wrazenie ,ze w/w drgania czuje pod pedałem gazu.
-
Wymiana rozrządu A4 B8 2.0 TDI CR
nie ten rocznik
-
drgania przy predkosci powyzej 120km/h
SHITERS ja zas w innym aucie mialem alumy,na wywazarce widac bylo ,ze sa krzywe a podszczas jazdy nic nie biło.gosciu co prostuje felgi powiedzial mi ze felgi idealnie proste.