Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TOM3K

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez TOM3K

  1. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    a jakie masz zawieszenie ? na 1be bedzie to wyglądać ? czy raczej ładować jakiś gwint ?
  2. warsztat dalej masz? to możesz działać
  3. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    warto ładować felge na przód 19X 8,5J ET35 i na tył 9,5J ET33 ? czy lepiej jednakowe felgi ? i dużo będzie się chować koło przy tej 8.5j ?
  4. ja miałem tam tyle oleju że mechanik miał roboty na cały dzień ... później robił zmiany na kompie bo przeładowanie cały czas było.
  5. podobne problemy miałem , gdy miałem ECU zalany... ale Ty raczej sprawdzałes to i sucho jest nie ?
  6. może reszta potrzebuje dodatkowe zasilanie . sprawdz czy wszystkie piny są zajęte
  7. dokładnie jakby były ori to zrobił by tego zdj a swoją drogą ładny rządek obciążników na ostatnim zdj
  8. Niemcy chyba też mogą wyprodukować felgi dla japońskich samochodów.
  9. Kolejna auto zapuszczone przez właściciela Katastrofa... Ale dobrze że udało się tego Avensisa także odratować takie pytanie czego używasz do plastików ?
  10. daj sobie z tym spokój , na przednie koła nie możesz ich założyć taki przepis Kup lepiej jakieś używki w dobrym stanie
  11. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    przecież można termin dograć i miejsce gdzieś na środku znaleźć
  12. jak idzie z tylnym zderzakiem ?
  13. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Myślimy coś czy nie bardzo ? widze ze zadnego spociku nie bedzie tego lata
  14. dokladnie. na początku mnie to draznilo ale już ssie przezwyczailem ☺
  15. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Audi A4 B6/B7
    no właśnie od początku mi to nie pasowało ale gościu chciał mi poprostu wcisnąć żarówki za 300zł a teraz tak czy siak straciłem 2 stówki, ale gościowi nie odpuszcze tego... a jeszcze jedno pytanie czy to możliwe wgl żeby taka żarówka która działała miała gorsze parametry od nowej teraz oczywiście już nie działa ta żarówka gdy poprosiłem o porównanie z nową żarówką
  16. TOM3K opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Mam małe pytanie. Czy to normalne że gdy wsadziłem żarówki LED dokładnie te http://jafra.com.pl/1032.htmlpo kilku godzinach świecenia się jedna spaliła ? Oddałem żarówki na gwarancje ale sprzedawca stwierdził że druga żarówka także nie ma parametrów nowej żarówki czy taka sytuacja jest także możliwa ? To wina lamp ? Sprzedawca twierdził także że do wersji s-line potrzebne są inne chociaż nie wiem o to za różnica s-line a zwykłe b7 ?
  17. nie o rejestracje chodzi tylko o lampy z II liftu
  18. jeśli nie masz wersji DX to zapomnij o polskim menu. Możesz wsadzić bose ale słyszałem że szału nie ma wiec lepiej jakies glosniki dobrej firmy. telewizja moze byc ale tylko cyfrowa , analogowej juz nie odbierzesz, a w rns-d raczej cyfrowa nie bedzie smigać
  19. TOM3K odpowiedział(a) na BEX4 temat w Audi A4 B6/B7
    najłatwiej chyba wyciągnąć zarówke i odczytać, ale wszędzie tam masz c5w ale w różnych długościach 39mm i 42mm
  20. +1 Ważne ze udało się doprowadzić auto to przyzwoitego stanu Teraz się ładnie świeci
  21. potrzebujesz wyjmaki do radia wkładasz w takie płaskie otwory dociskasz az usłyszysz klikniecie i wyciagasz radio
  22. TOM3K odpowiedział(a) na GozzeR temat w Audi A4 B5
    Ja wymieniałem tylko jeden synchronizator i coś tam jeszcze co trzeba prY tym wymienić. takie koszta to chyba jakiś automat lepszy
  23. TOM3K odpowiedział(a) na spontan temat w Audi A4 B5
    spróbuj teraz nasmarowac mechanizm. ..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.