Treść opublikowana przez TOM3K
- B7 Crew
-
[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...
warsztat dalej masz? to możesz działać
- B7 Crew
-
Nie jedzie wiecej niz 140km /h + braki mocy .
ja miałem tam tyle oleju że mechanik miał roboty na cały dzień ... później robił zmiany na kompie bo przeładowanie cały czas było.
-
Nie jedzie wiecej niz 140km /h + braki mocy .
podobne problemy miałem , gdy miałem ECU zalany... ale Ty raczej sprawdzałes to i sucho jest nie ?
-
Problem z ledami w lampie.
może reszta potrzebuje dodatkowe zasilanie . sprawdz czy wszystkie piny są zajęte
-
Co to za felga?
dokładnie jakby były ori to zrobił by tego zdj a swoją drogą ładny rządek obciążników na ostatnim zdj
-
Co to za felga?
Niemcy chyba też mogą wyprodukować felgi dla japońskich samochodów.
-
Realizacje - Zadbaj o Auto
Kolejna auto zapuszczone przez właściciela Katastrofa... Ale dobrze że udało się tego Avensisa także odratować takie pytanie czego używasz do plastików ?
-
Opony bieżnikowane czy polecacie?
daj sobie z tym spokój , na przednie koła nie możesz ich założyć taki przepis Kup lepiej jakieś używki w dobrym stanie
-
A4-KLUB.GERMANY
przecież można termin dograć i miejsce gdzieś na środku znaleźć
-
[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...
jak idzie z tylnym zderzakiem ?
-
A4-KLUB.GERMANY
Myślimy coś czy nie bardzo ? widze ze zadnego spociku nie bedzie tego lata
-
[BLB] wyczuwalne lekkie drgania na biegu jałowym
dokladnie. na początku mnie to draznilo ale już ssie przezwyczailem ☺
-
Problem z Led w drl
no właśnie od początku mi to nie pasowało ale gościu chciał mi poprostu wcisnąć żarówki za 300zł a teraz tak czy siak straciłem 2 stówki, ale gościowi nie odpuszcze tego... a jeszcze jedno pytanie czy to możliwe wgl żeby taka żarówka która działała miała gorsze parametry od nowej teraz oczywiście już nie działa ta żarówka gdy poprosiłem o porównanie z nową żarówką
-
Problem z Led w drl
Mam małe pytanie. Czy to normalne że gdy wsadziłem żarówki LED dokładnie te http://jafra.com.pl/1032.htmlpo kilku godzinach świecenia się jedna spaliła ? Oddałem żarówki na gwarancje ale sprzedawca stwierdził że druga żarówka także nie ma parametrów nowej żarówki czy taka sytuacja jest także możliwa ? To wina lamp ? Sprzedawca twierdził także że do wersji s-line potrzebne są inne chociaż nie wiem o to za różnica s-line a zwykłe b7 ?
-
zilver audi boskiego
nie o rejestracje chodzi tylko o lampy z II liftu
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Wiem ze Led tylko jakiś link konkretniejszy by się przydał do nich
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Jakie masz postojówki Led wsadzone ?
-
[B5] Navi Plus + głośniki + TV
jeśli nie masz wersji DX to zapomnij o polskim menu. Możesz wsadzić bose ale słyszałem że szału nie ma wiec lepiej jakies glosniki dobrej firmy. telewizja moze byc ale tylko cyfrowa , analogowej juz nie odbierzesz, a w rns-d raczej cyfrowa nie bedzie smigać
-
jakie żarówki sa w aucie
najłatwiej chyba wyciągnąć zarówke i odczytać, ale wszędzie tam masz c5w ale w różnych długościach 39mm i 42mm
-
Realizacje - Zadbaj o Auto
+1 Ważne ze udało się doprowadzić auto to przyzwoitego stanu Teraz się ładnie świeci
-
radio nie działające
potrzebujesz wyjmaki do radia wkładasz w takie płaskie otwory dociskasz az usłyszysz klikniecie i wyciagasz radio
-
Audi a4 b5 problem z ...
Ja wymieniałem tylko jeden synchronizator i coś tam jeszcze co trzeba prY tym wymienić. takie koszta to chyba jakiś automat lepszy
-
Problem z wycieraczkami
spróbuj teraz nasmarowac mechanizm. ..