Treść opublikowana przez Czaszy
-
Ubywa płynu chłodniczego w Audi A4 B6/B7
jak turbina taka detka to raczej jej wina
-
BEX BRAK MOCY
sprawdz wężyki wszystkie czy nie ma dziur przetarc
-
Avancik Krzywo stoi
przeciez amor nie ma znaczenia jak auto stoi, winna może być tylko i wyłącznie sprężyna badz uszkodzenie jakiegoś el zawieszenia jednak jak nic sie nie dzieje stawiam na sprezyne, koles jezdzil pękła wymienił jedna bo po co wymianiac parami jak jest dobra..
-
Problem ze złączem elastycznym w A4 B6
3 miechy to zdecydowanie za mało ten element powinien wytrzymac spokojnie 5 lat, oddaj do jakiegos specjalisty to Ci zrobi za 150 zł bez łaski
-
Budowa układu wydechowego w Audi A4 B6/B7 1.8T
ja polecam magnaflow sam go bede montowal za jakis miesiac
-
Audi 2.5tdi 163km pełen przelot ?
pelen przelot bedzie tani kolo 1500 kazdy kolejny tłumik to dodatkowy koszt a brzmienie diesla bez tłumików dla mnie jest straszne
-
jak wyczyścić końcówki tłumików
ja zrobilem mixa szczota do felg, dimer i ironx i taki efekt:
-
piszczenie na wolnych obrotach
sprawdz pasek osprzetu
-
Komunikat BREAKE przy uruchamianiu silnika
generalnie winna jest ilosc płynu w zbiorniczku i umiejscowienie czujnika przez co po skrecie w prawo wystepuje blad a po skrecie w lewo nie, ja mialem koncówke klocków przez to wiecej płynu bylo w wypchnietych tłoczkach hamulcowych po wymiane klockow zniknal problem z komunikatem break oraz z pomaranczowym ostrzezeniem o koncowce klockow, pozdrawiam
-
Wyciek - zielony płyn
ewidentnie klima
-
Nagły wyciek płynu ze zbiornika po otwarciu.
pojezdzij, sprawdz na zimnym uzupelnij i gotowe, nic strasznego sie nie stalo
-
Dziwny objaw w zbiorniku płynu chłodzącego...
odkreciles na pracujacym i wylalo czy na wylaczonym? generalnie dolej tak zeby bylo prawie max pojezdzij troche i potem na zimno uzupelnij stan jak bedzie potrzeba, on sie sam odpowietrza
-
1.8T ANB szarpie na lpg
moze filtry gazu?
-
Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje
a jakiejs ramki nie chcesz? ja na swoim mam i wiele razy spadl obudowa jest zmeczona, jednej srubki nie ma ale dziala kupy sie trzyma, lekkie wytrzymale i piwo otworzysz
-
Jaki smartfon wybrać?
jakby byla ankieta oddalbym glos na iphona, mam kolejnego i polecam
-
Lekko przerysowany zderzak, wycena,(zdjecia) co dalej ?
Jest uszkodzony element musi byc malowany cały, zderzak siedzi dobrze? bo jak nie to moze poszly jeszcze zaczepy a jak poszły zaczepy to pytanie czy sa wymienne czy nie jak do wymiany to przysługuje Ci cały zderzak i malowanie go a przynajmniej pieniadze na ta czynnosc. Facet dostanie 10% zwyżki za to wiec nawet nie odczuje. Działaj tak aby było dobrze dla Ciebie jemu nic strasznego nie grozi
-
naprawa p o kolizji
W sumie ja bym zaczal od rzeczoznawcy, czesto dobrze doradzaja w tych sprawach co i jak. A jak ktos sie stawia ale widzi, że wchodzi w gre osoba z branży to wie, że za bardzo nie może olać sprawy.
-
[B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm
no 50 rocznie to duzo ja max 30 robie ale ja młody jestem
-
poszukiwania utworu
wg mnie nie do zrobienia
-
Porada potrzebna
wystaw poczekaj tydzien dwa jak nie bedzie odzewu jeszcze taniej i tak w kółko do momemtu kiedy bedziesz wolal naprawic niz sprzedac tak tanio
-
B6 DIVISION
ja plan mam i go realizuje jak sie wpasuje to dobrze jak nie trudno auto robie dla siebie a ze podoba sie tez innym to chyba kwestia dobrego wspólnego gustu
-
Rarytasy w samochodzie o których właściciel nie ma pojęcia:)
ja bym pytał i modził, trzeba cos robic żeby potem wspominać
-
Ktoś ogarnia auto detaling ?
Ja również polecam Gracka jak jestes ze slaska to warto sie zainteresowac: https://www.facebook.com/GDetailing?fref=ts
-
Piękny klasyk - Audi 80 cabrio ;)
kozak srodek!
-
[B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm
15 tys od lipca a Ty?