Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wustyle

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wustyle

  1. czy w ogole zauwazyliscie jak Witek panicznie probowal wcisnac z powrotem kierownice, tuz po "przelocie"?
  2. Tak sobie mysle - nie szkoda Ci paliwa i silnika na takie opony? Opory toczenie przy tym motorze robia wir w baku nie lepiej 17? nie bedziesz mial problemu z obcieraniem a i osiagi lepsze beda [br]Dopisany: 14 Kwiecień 2011, 17:18_________________________________________________Tak na pierwszy rzut oka na fotce, to bardzo obnizonego auta nie masz Taka gleba "w normie" na polskie drogi Stawiam na "wymeczone zawieszenie"
  3. buhahahahahahahah (sorry za OT)
  4. OOOOOOOOOO SZIT!!!!!!!!!! :kox:
  5. kurtka parmalat
  6. dostałam właśnie ;( o ja jebie... ;( najwazniejsze, ze ludzie cali[br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 08:53_________________________________________________za co Poźmirz przytulil kropka? Jak byś tyle wstydu dostarczył Zarządowi też byś dostał :gwizdanie:
  7. :good: jak tylko sie pojawi - kupuje
  8. dostałam właśnie ;( o ja jebie... ;( najwazniejsze, ze ludzie cali[br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 08:53_________________________________________________za co Poźmirz przytulil kropka?
  9. jak ja Wam zazdroszcze ;(
  10. dasz rade! za 1.5 mies minie rok odkad zgasilem ostatniego peta a palilem prawie 2 paczki dziennie wszystko jest w Twojej glowie - pamietaj powodzenia
  11. ja mam kamere "na masce" krecilo mi sie w glowie w widoku z kabiny
  12. nigdy nie zrozumiem ludzi, ktorzy graja w gry wyscigowe/symulatory jazdy z widokiem na cale auto (kamera z tylu, nad maszyna) nie dosc, ze granie traci poczucie bycia w srodku akcji, to jeszcze te "podrygi" auta na zakretach, nie majace nic a nic wspolnego z prawami fizyki
  13. ta gra ma to, czego szukalem w fps-ach ludzie nareszcie ruszaja sie tak, jak nalezy widac, ze dziala grawitacja a ciezar ciala robi swoje dla mnie to prawie nie do przyjecia, ze postacie w takich grach skacza sobie na wysokosc 1 m z czestotliwoscia zajaca na miedzy i sie nie mecza skonczy sie bezsensowna bieganina w DM i podskakiwanie w pojedynkach z 10 m tu fizyka jest odzworowana idealnie i to jest super! Grałeś już w nią? Bo wypowiadasz się jakbyś wiedział coś czego nie wiemy.. nie, nie gralem, ale widze jak zrobiona jest fizyka
  14. nie wiem kiedy ale jedno jest pewne - nie moge sie doczekac
  15. ta gra ma to, czego szukalem w fps-ach ludzie nareszcie ruszaja sie tak, jak nalezy widac, ze dziala grawitacja a ciezar ciala robi swoje dla mnie to prawie nie do przyjecia, ze postacie w takich grach skacza sobie na wysokosc 1 m z czestotliwoscia zajaca na miedzy i sie nie mecza skonczy sie bezsensowna bieganina w DM i podskakiwanie w pojedynkach z 10 m tu fizyka jest odzworowana idealnie i to jest super!
  16. czy ktos juz widzial??? slodki Jezu zapowiada sie petarda! jak to wyglada!!!! :kox:
  17. szkoda , tylko że pokazali jego rejestrację , jak to niebiescy zobaczą pożegna się z prawkiem szkoda tylko, ze sobie rajd urzadzaja wsrod np. matek z dziecmi w seicento (do tego slisko)
  18. dobry film wlasnie ale naciagane troche to jest widzialem to bardzo smutny dokument
  19. Tak mysle wlasnie, dla niej bedzie w sam raz I cena rozsadna Na Androidzie sie nie znam, ale sadzac po ekspansji rynku - daj rade

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.