Treść opublikowana przez wustyle
-
F1, Rajdy i Motorsport
czy w ogole zauwazyliscie jak Witek panicznie probowal wcisnac z powrotem kierownice, tuz po "przelocie"?
-
[ALL B5] 18 cali obcierają , Jakie opony dobrać ?
Tak sobie mysle - nie szkoda Ci paliwa i silnika na takie opony? Opory toczenie przy tym motorze robia wir w baku nie lepiej 17? nie bedziesz mial problemu z obcieraniem a i osiagi lepsze beda [br]Dopisany: 14 Kwiecień 2011, 17:18_________________________________________________Tak na pierwszy rzut oka na fotce, to bardzo obnizonego auta nie masz Taka gleba "w normie" na polskie drogi Stawiam na "wymeczone zawieszenie"
-
[B5 APU] Moja mała ciemna radość 1.8T....Poznań
buhahahahahahahah (sorry za OT)
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
czy dzis jest ustawka??
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
OOOOOOOOOO SZIT!!!!!!!!!! :kox:
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
kruwa! zapomnialem!!!!!!!
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
prosze
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
kurtka parmalat
-
[ALL] Kiedy zmieniacie na letnie opony ?
zmienione! :>
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
dostałam właśnie ;( o ja jebie... ;( najwazniejsze, ze ludzie cali[br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 08:53_________________________________________________za co Poźmirz przytulil kropka? Jak byś tyle wstydu dostarczył Zarządowi też byś dostał :gwizdanie:
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
dobra!
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
:good: jak tylko sie pojawi - kupuje
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
dostałam właśnie ;( o ja jebie... ;( najwazniejsze, ze ludzie cali[br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 08:53_________________________________________________za co Poźmirz przytulil kropka?
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
jak ja Wam zazdroszcze ;(
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
ozesz!!!
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
dasz rade! za 1.5 mies minie rok odkad zgasilem ostatniego peta a palilem prawie 2 paczki dziennie wszystko jest w Twojej glowie - pamietaj powodzenia
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
ja mam kamere "na masce" krecilo mi sie w glowie w widoku z kabiny
-
DIRT 3
nigdy nie zrozumiem ludzi, ktorzy graja w gry wyscigowe/symulatory jazdy z widokiem na cale auto (kamera z tylu, nad maszyna) nie dosc, ze granie traci poczucie bycia w srodku akcji, to jeszcze te "podrygi" auta na zakretach, nie majace nic a nic wspolnego z prawami fizyki
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
ta gra ma to, czego szukalem w fps-ach ludzie nareszcie ruszaja sie tak, jak nalezy widac, ze dziala grawitacja a ciezar ciala robi swoje dla mnie to prawie nie do przyjecia, ze postacie w takich grach skacza sobie na wysokosc 1 m z czestotliwoscia zajaca na miedzy i sie nie mecza skonczy sie bezsensowna bieganina w DM i podskakiwanie w pojedynkach z 10 m tu fizyka jest odzworowana idealnie i to jest super! Grałeś już w nią? Bo wypowiadasz się jakbyś wiedział coś czego nie wiemy.. nie, nie gralem, ale widze jak zrobiona jest fizyka
-
[ALL] Kiedy zmieniacie na letnie opony ?
nie wiem kiedy ale jedno jest pewne - nie moge sie doczekac
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
ta gra ma to, czego szukalem w fps-ach ludzie nareszcie ruszaja sie tak, jak nalezy widac, ze dziala grawitacja a ciezar ciala robi swoje dla mnie to prawie nie do przyjecia, ze postacie w takich grach skacza sobie na wysokosc 1 m z czestotliwoscia zajaca na miedzy i sie nie mecza skonczy sie bezsensowna bieganina w DM i podskakiwanie w pojedynkach z 10 m tu fizyka jest odzworowana idealnie i to jest super!
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
czy ktos juz widzial??? slodki Jezu zapowiada sie petarda! jak to wyglada!!!! :kox:
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
szkoda , tylko że pokazali jego rejestrację , jak to niebiescy zobaczą pożegna się z prawkiem szkoda tylko, ze sobie rajd urzadzaja wsrod np. matek z dziecmi w seicento (do tego slisko)
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
dobry film wlasnie ale naciagane troche to jest widzialem to bardzo smutny dokument
-
jaki telefon dla corki?
Tak mysle wlasnie, dla niej bedzie w sam raz I cena rozsadna Na Androidzie sie nie znam, ale sadzac po ekspansji rynku - daj rade