Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

erchi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez erchi

  1. "Na pokuszenie" S.Coppoli średnio się udał. Był ktoś na "To"?
  2. Podpinam się pod pytanie A szukam kapci do jazdy autostradowej, rozmiar 235 45 R17
  3. Przeczytaj swoją wypowiedź na głos, to zrozumiesz. Albo i nie.
  4. Stawiajcie przecinki, bo aż się czytać odechciewa..
  5. erchi odpowiedział(a) na Unf temat w Audi A4 B5
    Jak tylko zacznie ubywać, wymień na oryginał
  6. Regum brało 580zł netto. Trzeba tylko dokupić komplet śrub i końcówki/drążki Lema.
  7. erchi odpowiedział(a) na Unf temat w Audi A4 B5
    To też przerabiałem, oring spłaszczony jak naleśnik. Przy ostatniej wymianie oring nie wyglądał źle, za to sam króciec tragicznie, jakby płyn wymył w nim dziurę, właśnie w miejscu styku z blokiem.
  8. erchi odpowiedział(a) na Unf temat w Audi A4 B5
    Miej oryginał w pogotowiu
  9. Już nie przesadzaj, takie audi z Q (torsen) co prawda jest cięższe, ale nie ma tragedii odnośnie wzrostu spalania (statystyka w sygnaturce). Też się obawiałem przed zakupem, teraz nie zamieniłbym się na FWD
  10. Tak czy inaczej, z opisu wynika że masz słabe/zużyte sprężyny
  11. czarny przewód
  12. Podkładka ma 11-12mm z tego co pamiętam, jej zamontowanie w osi sprężyny podnosi auto o wyższą wartość, być może zbliżoną do różnicy między 1BA a 1BE (20mm). Miej jednak na uwadze, że prócz różnicy w wysokości BA/BE jest jeszcze różnica w twardości sprężyn. Proszę wyprowadzić z błędu jeśli się mylę
  13. No i się znalazło - króciec z tyłu silnika.
  14. Ja mam taką przypadłość, tzn. albo temperatura dojdzie do 90st i w trasie spadnie poniżej 70, i trzyma się tak przez kilkadziesiąt kilometrów. Albo dojdzie tylko do 70, po czym lekko spadnie i znów trzyma się tej wartości. Do 90 stopni podskoczy gdy zwolnię, np. z racji postojów na skrzyżowaniach, korka, etc. lub gdy zgaszę silnik i odpalę po paru minutach - wtedy jest 90st. na blacie. I gdy już pokazuje 90, raczej się tego trzyma, rzadko kiedy spadnie poniżej 70st.
  15. Chodziło mi o samą jakość obrazu Nolan kręci wykorzystując kamery iMAX
  16. Ciekaw jestem jakości obrazu na Dunkierce przy projekcjach w iMAX-ie.
  17. Trzy gnioty Columbia Studios. Jeśli nowy jest na tym samym poziomie, to nie idę
  18. Pierwszych, tzn których? Te przed Marvelem były tragiczne.
  19. Mogło być tak, że jadąc z niską prędkością w korku i w upał, nabiło zbyt dużego ciśnienia w układzie klimatyzacji. Dopiero po przejechaniu paru km z większą prędkością pęd powietrza schłodził skraplacz (chłodnicę klimatyzacji), ciśnienie spadło i klima zaczęła działać.
  20. Ktoś widział nowego SpiderMana?
  21. NA Dunkierkę mam już rezerwację, ale tego samego dnia idę też na kino w plenerze - Mad Max: Na drodze gniewu
  22. Ile tys km na nim przejechałeś?
  23. o tak, Ove świetny!
  24. Sprzęgiełka różniły się tylko kolorem, szerokość jest jednakowa. Numer gdzieś miałem zapisany, poszperam.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.