Treść opublikowana przez erchi
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
"Na pokuszenie" S.Coppoli średnio się udał. Był ktoś na "To"?
-
Polecane opony zimowe
Podpinam się pod pytanie A szukam kapci do jazdy autostradowej, rozmiar 235 45 R17
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Przeczytaj swoją wypowiedź na głos, to zrozumiesz. Albo i nie.
-
Propozycja rozwiązania brania OLEJU w silniku 2.0 ALT
Stawiajcie przecinki, bo aż się czytać odechciewa..
-
Wyciek - prośba o opinie
Jak tylko zacznie ubywać, wymień na oryginał
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Regum brało 580zł netto. Trzeba tylko dokupić komplet śrub i końcówki/drążki Lema.
-
Wyciek - prośba o opinie
To też przerabiałem, oring spłaszczony jak naleśnik. Przy ostatniej wymianie oring nie wyglądał źle, za to sam króciec tragicznie, jakby płyn wymył w nim dziurę, właśnie w miejscu styku z blokiem.
-
Wyciek - prośba o opinie
Miej oryginał w pogotowiu
-
Proszę o pomoc w wyborze auta, myślę o A4.
Już nie przesadzaj, takie audi z Q (torsen) co prawda jest cięższe, ale nie ma tragedii odnośnie wzrostu spalania (statystyka w sygnaturce). Też się obawiałem przed zakupem, teraz nie zamieniłbym się na FWD
-
Zestaw wahaczy os przednia i tylna Audi A4 B6 1.8T, 163KM,2002r,BFB
Pomyśl o regenerowanych.
-
Sprezyna 1BE z podkładką a spręzyna 1BA ?
Tak czy inaczej, z opisu wynika że masz słabe/zużyte sprężyny
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
czarny przewód
-
Sprezyna 1BE z podkładką a spręzyna 1BA ?
Podkładka ma 11-12mm z tego co pamiętam, jej zamontowanie w osi sprężyny podnosi auto o wyższą wartość, być może zbliżoną do różnicy między 1BA a 1BE (20mm). Miej jednak na uwadze, że prócz różnicy w wysokości BA/BE jest jeszcze różnica w twardości sprężyn. Proszę wyprowadzić z błędu jeśli się mylę
-
ciemny kolor płynu chłodniczego [1.8T]
No i się znalazło - króciec z tyłu silnika.
-
Nie sposób dogrzać silnik - wskazówka max na 70 stopni
Ja mam taką przypadłość, tzn. albo temperatura dojdzie do 90st i w trasie spadnie poniżej 70, i trzyma się tak przez kilkadziesiąt kilometrów. Albo dojdzie tylko do 70, po czym lekko spadnie i znów trzyma się tej wartości. Do 90 stopni podskoczy gdy zwolnię, np. z racji postojów na skrzyżowaniach, korka, etc. lub gdy zgaszę silnik i odpalę po paru minutach - wtedy jest 90st. na blacie. I gdy już pokazuje 90, raczej się tego trzyma, rzadko kiedy spadnie poniżej 70st.
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Chodziło mi o samą jakość obrazu Nolan kręci wykorzystując kamery iMAX
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Ciekaw jestem jakości obrazu na Dunkierce przy projekcjach w iMAX-ie.
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Trzy gnioty Columbia Studios. Jeśli nowy jest na tym samym poziomie, to nie idę
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Pierwszych, tzn których? Te przed Marvelem były tragiczne.
-
Klima + korek = przegrzanie?
Mogło być tak, że jadąc z niską prędkością w korku i w upał, nabiło zbyt dużego ciśnienia w układzie klimatyzacji. Dopiero po przejechaniu paru km z większą prędkością pęd powietrza schłodził skraplacz (chłodnicę klimatyzacji), ciśnienie spadło i klima zaczęła działać.
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Ktoś widział nowego SpiderMana?
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
NA Dunkierkę mam już rezerwację, ale tego samego dnia idę też na kino w plenerze - Mad Max: Na drodze gniewu
-
Lpg 1.8 T Bex(sprawdzone podzespoły)
Ile tys km na nim przejechałeś?
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
o tak, Ove świetny!
-
demontaż (wyjęcie) alternatora w 1.8T
Sprzęgiełka różniły się tylko kolorem, szerokość jest jednakowa. Numer gdzieś miałem zapisany, poszperam.