Treść opublikowana przez grzes1150
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Skalarx chyba mówił o sobie A ja wczoraj widziałem w moich stronach furkę dsz-a33
-
Gdzie macie kredyty na auto oile macie !!!
Stary nie pchaj się w kredyty Ja osobiście nigdy nie brałem ale wiem że nie warto. Zacznij odkładać i kupisz sobie kiedyś wymażoną bryczke
-
[B5 AKN] Wyciek oleju
No też słyszałem że taki urok mają te V6 tdi
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Jednej Kianki mniej http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100317/RZESZOW/853316590
-
Auto na wesele - szukam na 18 września
A może BMW 750iL
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Na Watkemie na Armii Krajowej robią dobrze ale czy tanio
-
[B5 ALF] A4 2.4 V6 5V
Do zrobienia Gorsze widziałem
-
[B5 AJM] MTS Technik 40/40mm pytanko
A niby co by się miało nie zmieścić :gwizdanie: Jak byś pisał o 19" i glebie -60 to by można debatować a tak to spokojnie
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
http://www.zumi.pl/1325262,ZHU_Elcar,Rzeszow,firma.html
-
[ALL] Moja Księżniczka......... Czyli Łada samara w całej okazałości
Kozacka coupeta A4 się nie umywa Kupił bym taką
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
Lupo w GTI to bardzo fajna sprawa- zwłaszcza przód Żona ma Lupiszona ale nie GTI Widziałem kiedyś GTI po swapie na 1.8T
-
[B5 ALL] Brak klaksonu - potrzebny schemat
Jest tam taki cienki kabelek z wsuwka. Jak zmieniałem na eSe to też mi się wypiął i musiałem baga jeszcze raz odkręcać.
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
W filmiku występuje S4 b5 uspawana na b7 Najszybsze S4 z Rzeszowa
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Dla mnie b5 w TDI jest za szybkie a co by dopiero było jak bym takiego "diabła" dopadł
-
[ALL] Kiedy zakładacie letnie opony ?
tu to wygląda lepiej: fotki kiepstie bo telefonem robione
-
[ALL] Kiedy zakładacie letnie opony ?
17" troszke za dużo opuszczone i przez to tak wygląda.
-
[ALL] Kiedy zakładacie letnie opony ?
Dziś zakładałem gwinta i za jednym zamachem letnie laczki Narazie tył a jutro jadę z przodem: Zimy już nie będzie
-
[B5 AEB] Skromniutka - ale własna
Ładna sztuka ale te kołpaki ją postarzają Zmień sobie jeszcze kierunki w błotnikach na białe albo dymione. [br]Dopisany: 17 Marzec 2010, 09:57_________________________________________________ pasuje obniżyć do tego
-
[B6 ALT] Co sądzicie o tym wzorze alu
Wzór może i ok ale to plastelina made in china i zapomniał bym - zdecydowanie za mały rozmiar Do b6 minimum 17"
-
[B5 AFN] Czarny avant by Clinque, czarna skóra, xenon, gwint, AWX/216/FMIC A5/SOFT
Ja widze że są grzane
-
[B5 AFN] Czarny avant by Clinque, czarna skóra, xenon, gwint, AWX/216/FMIC A5/SOFT
Fajne vt na PROSIAKACH
-
[B5 ADR] A4 19" XENON, SKÓRA NOWE ZDJĘCIA STR. 1
Maciek kupiłeś już BMW??? Ostatnio w nocy miałem okazję testować kolegi z pracy e39 528 w manualu :gwizdanie:
-
[B5 AVG] Czy ten wahacz to ori Lemforder?....
Ten trójkąt i coś tam w środku to sowa w trójkąciku Może jeszcze napisz od kogo kupiłeś bo jest tu jeden co ma podobno 100% ori wahacze.
-
[B5 AHU] Czarna strzała :)
no jak na pierwsze auto to git Oby służyła jak najdłużej Zdejmij hak, przytnij w poziomie końcówki wydechu i wypoleruj
-
RS4 B5 Dyno Day
Furka kozacka ale w czerni wygląda lepiej Mamy tu koło rzeszowa też jedną RS4 ale w czerni właśnie Szeroka bestia Oby służyła jak najdłużej i taniego paliwa życzę