Treść opublikowana przez grzes1150
-
[B5 AFN] Srebny avant quattro
nawet nawet ten twój AFN. Idzie zima więc poznasz co to Quattro a zakup alufelg wraz z $$$ odłóż na wiosne W środku fajna kiera ale drewno jak dla nmie za jasne
-
[B5 AFN] Zobaczcie teledysk Danzela nakręcony w Rzeszowie!
http://www.rzeszow.naszemiasto.pl/wydarzenia/921538.html
-
Strefa Śmiechu
chłopaki z Rzeszowa : http://pl.youtube.com/watch?v=sMeiSYFtkBc
-
[B5 AFN] Dodatki do paliwa
Ja też wleje mixol S na początek 0,25/50 L. A lejecie to jakoś przy tankowaniu czy po przyjeździe do domu. Niewiem czy takie puźniejsze dolewanie się w baku dobrze rozpuści i wymiesza z ON???
-
[B5 ALZ] Audiczka Doktora
1,6 to 1,6- silnik dobry do stania w korkach
-
[B5 AHU] Co powiecie na to ?
W tym aucie brakuje jeszcze dużego wlotu na masce (najlepiej przykręconego blachowkrętami), niebieskich neonów podspodem i nie tylko (we wlocie też) i lusterek z kierunkami na wzór M3 z ręczną regulacją i wtedy na festynie wszystkie cipki twoje
-
[B5 AFN] Dodatki do paliwa
Koledzy i jak z tymi dodatkami ??? Ja raz profilaktycznie dolałem Formułe do czyszczenia wtrysków producenta STP ale zastanawiam się nad mixolem Jaki ten mixol i na ile litrów ON 1 litr mixolu???
-
[B5 ABC] GM - A4 2.6 V6 quattro - nowe felgi 17'
Chyba gdzieś tą czwóreczke widziałem Do tego grila poliftowego lamki zespolone by się zdały jak nic no i xenon
-
Czy będzie jakiś klubowy kalendarz na 2009r. ?
Widze że temacik troszke ucichł Ciekawe czy to dobrze czy źle
-
[B5 AFN] Lekko hamuję, a odzywa się ABS
Koledzy ja temat zwalczyłem więc radze czytać moje wiadomości
-
Czy będzie jakiś klubowy kalendarz na 2009r. ?
domelq jak byś czytał uważnie to byś zakumał że ja nie chce być organizatorem tej akcji a pomyłodawcą. Przeczytaj jeszcze raz wszystko dokładnie to może zakumasz czytaj...czytaj...czytaj...
-
Dzisiaj już by mnie tu niebyło z wami
No to naprawde duży fart. Tobie może by dużo nie było ale jak byś trafił gnijka w drzwi to z nim by było nieciekawie a puźniej masa pytań- kto ile jechał, jakie było światło i jak długo...
-
Czy będzie jakiś klubowy kalendarz na 2009r. ?
Brawo slaweq !!! Tak czułem że właśnie Ciebie zainteresuje ten temat A fotki nie muszą być tylko ze spotów. Ktoś kto ma umiejętności w fotoshopie czy czymś takim i kuma jak zakęcić się w drukarni jest w stanie to zrobić. Chętnych napewno będzie wiele :gwizdanie: Ja sam wziął bym dwie sztuki !!! :kox:
-
Czy będzie jakiś klubowy kalendarz na 2009r. ?
Każdy jest pewnie za ale czy coś z tego wypali??? Szczeże mówiąc to ja do takich rzeczy nie mam smykałki. Wole siedzieć w mechanice samochodowej.
-
Czy będzie jakiś klubowy kalendarz na 2009r. ?
Koloedzy pytam o kalendarz klubowy bo był pewien temat ale założyciel napisał że daje sobie z tym spokój. Może ktoś z was pracuje albo ma chody w jakiejś drukarni? Po całym sezonie zdjęć napewno jest sporo i chętnych na zakup napewno też by nie brakowało. Pisze ten temat żeby was natchnąć do działania. Co Wy na to??? A może się coś kroi po kryjomu ???
-
Jaki płyn do układu wspomagania ?
Febi 6162 zielony, mineralny. Koszt w sklepie za 19zł. za litr. [br]Dopisany: 04 Listopad 2008, 11:56_________________________________________________A jak kupujecie w ASO to jest ten sam olej tylko naklejka nie Febi a VW,Audi,Skoda i jest dwa razy droższy
-
[B5 ACK] wilk w owczej skórze
Bryczka pierwszy sort!!! Skóra ma troche wściekły kolor ale to zaleta nie wada no i ten mięsien 2,8 30v :kox:
-
A4- S4
Nie zapominajcie o najważniejszym!!! Pod maską S4 b5 kryje się sześciocylindrowy motorek o pojemności 2,7L. goniony przez dwie turbawki :kox:
-
[ALL B6] Dwa kolory ?
To nie jedna i ta sama bryczka!!!!! Sprzedający leci w kulki. Nie pierwszy raz widze taki przekrent! Macie wątpliwości to sprzedający napisał: "W razie pytań proszę dzwonic 607521107"
-
naprawa IMMO
Niby jakaś rada ale o co tu chodzi? :gwizdanie: Słyszałem o takich usterkach ale oczekujemy na szczegułową receptę!!!
-
[B5 AHL] Moja czarna perełka xsenon + 17" S-line + Navi...
hmm... gdzieś już widziałem tą czwóreczke??? Co do płetwy to popieram pomysł wyżucenia tego czegoś
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
No i jak spot wypalił ??? Ja właśnie wróciłem od rodziny (ale były korki od Strzyżowa )
-
[ALL] Skradli mi auto 23.09.2008 pomocy !!!
Tak jest!!! Do skarbówki z H..em!!! To jakiś pasożyt J..any!!! Mi mechanik w Łące k. Rzeszowa to za 220 zł. zasówał przy mojej A4 od rana do wieczora w smarach. Kolo jest najlepszy!!!
-
[ALL B5] świeci się kontolka ABS-u po wymianie łożyska
Czujniki ABSu są czułe na wstrząs więc jeśli ktoś używał tam młotka a czujnik nie został uprzednio zdemontowany to poprostu mógł powiedzieć papa
-
[B5 AFN] Lekko hamuję, a odzywa się ABS
Panowie ja walczyłem długo z tym objawem i radze: wyczyścić i odpowiednio ustawić czujniki, jeśli problem będzie się powielał to odkręćić tylne tarcze i sprawdzić stan nacinanych pierścieni od ABSu. Mi też tak ABS się włanczał przy niskich prędkościach i robiło to się częściej na łukach w lewo i był pęknięty pierścień w lewym kole.